Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k tomu, ze se neda predpokladat, ze by se odklonili od jiz nastaveneho trendu, a tudiz se da ocekavat stejna nadstavovana kase jako DS2, tak je mi to sumak, jestli to vyjde na PC nebo ne.
  • Jestli se ukáže, že jsou spekulace pravdivé tak jsem zvědav jak to dopadne. Po odehrání platinové trofeje u DS2 a všech jeho DLC jsem se opět vrátil k hraní Dark Souls 1. Dvojka nebyla špatná, ale na jedničku nemá. A ty DLC pro dvojku taky za moc nestály, byly zbytečně "neférové", sólovat se to moc nedalo, alespoň za mága na vyšší NG+++.
  • buď jsou to screeny z nějaké pre-pre-pre alphy nebo je to fake. Stylizace není Dark Souls, ale spíše Bloodborne. HUD je vtip, pochybuji, že se vráti k té hrůze k jedničce. Bloodborne má konečně normální font, interface a velice funkční inventář. Takže nevím, proč by se chtěli vracet na stromy. Celé se mně to nezdá.

    Celkově třetí díl tu místo určitě místo má. Je tam pořád hodně otázek o světě. Jen bych uvítal trošku větší lokace a jedno třeba nějaké živější městečko a hlavně aby to mělo tak fantastický level-desing jako jednička či Bloodborne. Dvojka má docela zajímavě vedený příběh a velice inteligentně navazuje na jedničku, ale ty lokace jsou prostě tupé a dělané bez rozmyslu až na vyjímky jako Shrine of Amana, která je naprosto fantastická. Ta atmosféra, hudba jako by vypadla z jedničky.
  • No.. tak k tomuhle musim něco.. jestli vám to pod tímhe odkazem nepřijde jako kýč, tak máte vážně něco s očima + ignorujete snad celou uměleckou historii západního světa, počínaje ja nevim italskou renesancí a konče "současnou".. no třeba Ena Swansea.
    A jestli nevíš co je na tom kýč, tak je to právě to, že všechny ty obrázky používají stejnou techniku, kterou se naučíš v kurzu a je z tebe pan umělec. akorát nejsi sám, je vás dvacet milionů, všichni kreslíte stejně a vašim objektem jsou vaše infantilní představy infantilních dvanáctiletejch holčiček který cucaj lízátko. nejspíš to taky vypovídá o umělci, ale to bych nechal psychologovi. (vážně bych to chtěl slyšet)
  • som si aj myslel, že asi myslíš jeho, ale pre istotu *1*
  • Já jsem jen odpovídal na to individuum nahoře, které tady všem cpe svůj názor na japonské hry. Jsem čech a tudíž dávám přednost "domácí" tvorbě. Podle něho je Zaklínač moc barevný. Ten člověk asi nikdy nebyl venku, protože to tam opravdu hýří barvama. Zaklínač je dost temný a nepotřebuje si to kompenzovat v nekonečných dungeonech a padesáti odstínech šedi. V DS zase máš veškeré lokace skoro stejné a to že to jsou pořád zatuchlé kobky neznamená, že Zaklínač je oproti tomu pohádka.
  • esteze je Zaklinac mimo ine tak silno inspirovany Berserkom (Manga).
    http://static.giantbomb.com/uploads/original/15/159209/2228212-_animepaper.net_picture_standard_anime_berserk_skull_knight__bandw__22598_lcriveller_preview_c1321a45.jpg
    a to nielen skull knight, ale aj ine veci
    + samozrejme Dark souls:)
  • Jo, to mě docela udivilo. Myslel jsem, že se konzolisti pochlapí (jestli to jde) a podpoří prodeje, když se na PC prakticky nic neprodá :(.
  • A v kapse má pokeball ale pst.
  • Člověk co má na fotce Biebera mluví o vkusu? Jsi hodně zábavný a taky ve mě trochu vyvoláváš lítost. Nemám na tebe založit nějakou sbírku nebo nadaci?
  • kesmob ungad milum tracheg oblum. Kaladron kun dragel uf ptrach.
  • Tvůj výkřik do tmy vůbe nedává smysl a nedá se to číst. Informační hodnota asi jako hrajeme s alim.
  • Huraa a len na konzoly zase....nemôcť hrať Bloodborne, tak sa nemožno označiť za hc hráča. Hra obsahuje v dungeonoch defiled a 5 depths bossov, ktorí sú 10x náročnejší než najťažší z DS1 a DS2
  • It is only human to commit a sin...
  • Vogon
    Nevím, proč to píšeš sem, když Souls hry mají barevnou paletu hodně bohatou. A kdybys ty hry náhodou hrál ,tak bys zjistil, že jsou považovány za "temné", protože všechny postavy jsou obyčejní lidé(Zašlo to tak daleko, že hráči si u jedné postavy vymysleli božský původ, i přesto že vývojáři tu postavu zamýšleli jako šílenějšího a optimistějšího naprosto nemagického Dona Quijota) postavení před problém typu "řecké báje" a většina z nich, radši než aby se o něco pokusili(a čelili jasné porážce), hnijou(doslova) na místě.
    A taky jsou považovány za temné jelikož dokáží hráče rozesmutnit bez toho aniž by 90% hráčů vědělo proč jsou vlastně smutní(Sif).
    A hlavně nezapomeňme na to, že tam jsou všichni velmi zvláštní, ti co hry hráli ví... heh heh heh.
  • Vogon
    Skákat šlo už v Dark Souls(1), v Demon's Souls sice nešlo skákat, ale postava dokázala přelézt přes nízké stěny.
  • MidnighT91
    Další profil. No ja se po*eru Jak se člověk podívá na avatar a automaticky ví xD
  • Vogon
    Takže ty mi chceš říct, že každý člověk má rád něco jiného? No to si snad děláš srandu.
  • Já si teda hlavně všimnul toho, že má jeden meč na zádech a druhej v ruce. Takovýhle detaily se mi líbí :)
  • Abych to rozvedl.. ty hry takové jsou. Ale není to rušivé v kontextu ke zbytku obsahu. Zaklínače 3 si užívám stejně, jako kdekdo jiný, ale bloodborne je hra, nad kterou musím furt přemýšlet i během hraní Z3. Oni hry umí. To že sem píšeš blbosti ohledně stylizace je tvoje věc, ale nepředhazuj někomu svůj názor jako obecný fakt. Nevyhledávám mangu a proto mi to přijde originální a ne kýčovité. Pokud v manze (či jak se to skloňuje) žiješ to už je druhá věc. Ale uvědom si že je to opravdu názor jako kdyby ti někdo kritizoval zaklínače jen proto že tam nejsou auta.
    Je to hra od japonců!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit