Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    Pak coop stejně skončí a kamarád se vrátí do svého světa. To nedává smysl...
  • From Software umí jako jediná firma vyvořit pořádný drsný, temný svět. Docela sranda, že i ze Zaklínače vznikl takový kýč, přitom by to měla být taky špinavá fantasy a v té hře je všechno čísté, barevné jako v pohádce.

    BTW pokud Jumpe a Franku potřebujete pochovat, že vám nikdo nepodrží, tak to prostě řekněte, takhle na sebe trapně upozorňovat. *7* že se nestydíte...
  • Void

    Nepochybuji o tom, že je to znamenitý diskusní král, ale zatím moc nepřesvědčil o pozici inteligentního a přemýšlejícího člověka. Ty jsi se ho hezky zastal, ale ve skutečnosti mě děsí, kolika z vás do vínku vlastně dáno nebylo. Pochopit tak jednoduché věty a stejně to znamená problém. Je to ale ukázkou toho, že pokud se podobná logika a rozumy dostávají do názorů třeba co se týká her, je vymalováno.

    Chceš-li si však diskutovat, tak se naopak musím zeptat i já, čím sám přispíváš? Uděláme z toho podřadnou filosofii s ponaučením?
  • Co se týče obětování mohlo by to vypadat tak, že až váš kamarád bude umírat vy k němu přiběhnete a dáte mu svojí duši, vašeho přítele to oživí ale vás to zabije. Tak bych ten systém aspoň vyděl já.
  • kennyB
    Že by se konečně vrátil pyromancer???
  • frag.ment
    Koupil jsem DS na PS3 hned po vydání a nějak mi hra nesedla. Po asi 6 hodinách to leží na poličce, prostě nuda. Divím se, že je to tak populární, hlavně u "hardcore" hráčů, i když nikdo pořádně neví, co to je..
  • Kejsí Ku*va Rajbek: Dáva ti dobře, s tím saturnem jsi to pohnojil, sám jsi nedoložil co tak extra přínosného pro lidstvo děláš ty... tohle už vzdej, na něho nemáš.
  • samozrejem ze jeto hracuv problem, ale nebudeme podporovat ten nechutnej kokotismus kterej z toho pak ty hraci timhle delaj, ze ano, samozrejme.
  • Presne na ten film bych pako jako ty vubec nepoustel.
  • To už je snad hráčův problém, kor v SP, nebo konzolisti potřebují podržet i za ruku v tom jak vypadá jejich přechod z místa na místo? Fakt nechutný plebs jak tak čtu.
  • Kotouly jsou herni mechanika. Skakani je abilita pomoci ktery hra vypada jak demence pro dementy jako ty, ktery nekam bezi a neustale u toho skacou jak retardi.
  • Keyz
    I tak šlo dělat kotouly další kreace s těžkým brněním a 3 metry dlouhý, komicky vypadajícím mečem.
    *15*
  • Frank: Ty máš něco proti grindu? https://www.youtube.com/watch?v=b4kYY50K__k
  • Řekneš člověku, aby dělal v životě něco užitečného a pošleš ho vymýšlet cestu na slunce? To je skoro Kavkovsky absurdní. Ale máš pravdu, že na tom ve výsledku nezáleží
  • asi tak, jediná hra co kdy opravdu stála za port z konzolí bylo Red Dead Redemption
  • Frank

    Počítám, že se tu bavím se zmateným a zahořklým človíčkem, přesto nepochybně už tak nějak dospělým, kterému by mohlo dojít, že i kdybych uvedl Slunce, tak na tom přece v té intepretaci vůbec nezáleží.
  • jdi radši plánovat cestu člověka na Saturn, ať jsi k něčemu užitečný *1*
  • Frank a jump

    Jste obdivuhodní bratři v triku, kolegové, ale moc rozumní a přemýšlející mi nepřijdete.
  • Až na to, že i ti geniové potřebují občas prvek náhody a nebo pošťouchnutí od lidí, kteří přemýšlí a nemusí o tom tolik vědět. Takže tvoje narážka, že pokud nejsi genius, co to někam dotáhne, tak nepřemýšlej je úplně mimo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit