Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no jo wowkař bez vkusu se ozval LoL
  • A proto mangu nevyhledávám. Ty očividně ano. Protože ji nevyhledávám, nepřijde mi jako kýč když se někde objeví její mírné rysy. A dávej si přednost čemu chceš, ale zníš jak někdo kdo je schopný kritizovat zaklínače, protože tam nejsou auta. *7* Moc jednoduché uvažování.
  • hovoríš mi zo srdca, brat moj slovanský !!!!
  • jeanczarny
    Hele u DS je problém se do toho "ponořit". Dost lidí to na začátku odradí. Ani ne obtížností ale prostě tim, že ti to nic nevysvětlí. Já to na poprvý hrál asi 10 hodin a sekl jsem s tim. Nainstaloval jsem to po půl roce a nahrál jsem na tom 400 hodin...
  • MidnighT91
    Kostoly tu v čechach nemáme, takže tam nezájdu...
    Btw: Ježíš je jeden z diskutujících tady, tak proč za ním chodit do kostela...
  • Já když jsem poprvé pustil DS 1 tak jsem se ihned musel smát při tvorbě postavy, to je prostě totální kýč. A potom ty půltunové meče. Dobře někomu se to líbí ale potom nechápu co je na Zaklínači tak kýčovitého.
  • MidnighT91
    Chci od tebe popsat co je na tom kýč, to že někdo umí malovat nebo co přesně??? Oči mám zdravé a stejně to nevidím...https://www.google.cz/search?q=manga&client=opera&hs=W2I&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=SY11VcSXNMTTygPKsYHgBA&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=912#imgrc=SxYSe9Sxs1s_hM%253A%3B5NjsGkInV7kcXM%3Bhttp%253A%252F%252Fmedia.giphy.com%252Fmedia%252F11AnDNj9CGrYCk%252Fgiphy.gif%3Bhttp%253A%252F%252Fvampire-naruto.blog.cz%252F%3B500%3B372
  • Nechápu tupce co si myslí, že podle barevné palety se určuje jestli je hra drsná a temná. Pokud vím tak i ve středověku bylo normálně všechno barevné. Před druhou světovou válkou taky lidé neviděli černobíle.
  • Musej necim zaplacat to misto mezi HotS a Overwatch clankama ne ? By to pak bylo moc napadny...
  • Jako bleskovka by to stačilo.
  • Co to meleš, radši dám přednost slovasnkému fantasy v podobě Zaklínače. Manga je prostě kýč a nejenom ty xichty, to ti řekne každý se zdravýma očima.
  • Severní království jsou v podstatě střední Evropa v pozdním středověku. Ačkoliv v té době u nás probíhaly husitský války, ve středomoří se šířil mor, stoletá válka na západě tomu taky moc nepomohla, pořád venku svítilo slunko, stavěly se katedrály a ve městech bylo živo. Lidi se umývali a prádlo si prali, takže hygiena tu byla. Svět Zaklínače dává smysl a myslím, že atmosféru z knížek vystihli dobře (ok, 3ka by mohla být míň barevná, ale pokud ti to vadí, jsou na to enb :D). Je to vlastně úplně jinej typ světa, než je ve hrách od fromsoftu. V DS jsou všichni buďto mrtví nebo nemrtví (jasně, to je trochu zbrklý popis, ale víceméně sedí), svět je v prdeli a na mytí podpaží člověk nemá čas :D Dalo by se to celkem přirovnat k takovýmo post-apo světu.
  • Článek kompletně založený na NIČEM. V porovnání s tímto textem se mi zdá jakákoliv zpráva z blesk.cz věrohodná.
  • Kozy
    Hm, nemůžu říct že bych z toho byl zrovna nadšenej, docela jsem doufal že Bloodbornem skončí a půjdou na něco úplně jinýho ale když to sype...

    PC verze podle mě bude určitě ale konzole budou mít časovou exkluzivitu si myslim.
  • zájdi do kostola
  • znamenitým diskusním králem mě ještě nikdo nenazval, veličenstvo děkuje *1*

    Jinak nechápu, proč máš potřebu převádět to do osobní roviny, bavme se tu o hře a jejích mechanikách, ne o našich životních cílech.
    Já si třeba myslim, že Souls hry do jisté míry na omezenosti mechanik staví, ať už je to takřka nulová AI nepřátel, malá interaktivita s prostředím, nebo omezení random prvků jako fyzika, nebo zásahové zóny nepřátel, ale myslim, že zrovna skákání by tomu neublížilo, resp širší repertoár pohybů pro hrdinu obecně, v článku se píše něco o nových kombech, tak jsou třeba na dobré cestě
  • petícia nebude PC hráči budú hrať nový X-COM
  • wtf
  • Je to kýčovité jen natolik, nakolik to sám dovolíš. Pro normálního Čecha to může být kýčovité asi tak, jako pěstovat na zahradě ananas. To že vyhledáváš podobné věci a pak si stěžuješ, to už je tvůj boj. Pokud tě manga nezajímá, nestřetáváš se s ní tak často, abys mohl psát něco o kýčovitosti.
  • Drsný temný svět s kýčovitými manga xichty *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit