Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já vidím jako největší mínus celé hry to jak pojaly Firelink Shrine, je supr že jsou tam připravené trůny na poražené lordy, ale vypadá to tam strašně a není to propojené s ostatními lokacemi. Jinak tu hru vidím zcela pozitivně, vrátilo se mnoho prvků z Demons Souls včetně atmosféry, od předchozích dílů jsou souboje s bosy propracovanější , a celkově to vypadá skvěle 9.3/10 ode mne.
    • Vogon
      Asi jsi neviděl pravdu, jinak bys pochopil proč to není propojené s ostatními lokacemi. Chce to otevřít oči(doslova).
  • 8/10 ty vole vzhledem k tomu co vychazi posledni dobou za hry bych tomu dal 11/10 minimalne
    • Lukass
      2 body dolu jenom za grafiku
      • Draken69CZ
        Ano máš pravdu majitelé slaboučkých 960 a ojebaných 970 si ty dva boty strhněte protože vám to pojede teda sotva pojede na low ve 30, ostatní co mají pořádný HW a cit na art umění, to nejsou lidi co si ucvrkávají z přepáleného paskvilu à la FC 4 (smajlík strkající si prsty do krku) a dětinského JC, si klidně ten bodík připočtěte.
        • Co to je za blábol ?
          Mam 660 Ti a jedu na max detaily a nejdu pod 45 FPS při 1920x1200
          • No nechápu ty lidi co maj na 486tce.... Každopádně kdybychom srovnali moje max detaily a tvoje, tak zjistíš, že možná nemáš max.....
        • https://www.youtube.com/watch?v=Bskn6L8cBi4

          970 má stabilních 60fps při 1080p všechno na max.... mimochodem co je to art umění? O umění něco vím, ale o "umění umění" jsem ještě neslyšel asi nějaký nový směr *7* 8/10 je naprosto optimální známka za to co hra nabízí a vizuál je to poslední, co by to ovlivnilo
          • Draken69CZ
            Omlouvám se je to něco jako FPS střílečka nebo aoe efekt prostě zažitý blábol, i s vyhlazováním?
            • na 1080p max a locked 60fps ti staci 4gb vram R9 290 jako minimum, ale CPU co to utahne na 60fps locked je minimum i5 4690k na 3,5ghz, z AMD to dá prakticky stejně jen FX9590 na 4,5ghz, FX8350 na 4ghz ti uz bude obcas padat k 50FPS. Takže je to spíš náročnějsí na CPU nez na GPU (ve verzi 1.03)
            • hmm- tak o tom jsem nikde nečetl, ale vzhledem k tomu že mám 4790K tak neřeším
            • Draken69CZ
              Spíš ne.
            • jasně že 970 to dá na 60fps, ta hra je omezena spíš CPU
            • *1* jj i s vyhlazováním, ale vypnutý vsync
        • Lukass
          Boze ty ses jelitko :-D Jinak ta hra bude graficky hnusna i na Titanu.
          • ste se asi posral! v kine ne vsak i na medium to vypada dobře...
            • však taky na medium to vypadá stejně jako na max .)
        • ojebaná 970 za 10k... ty máš ojebanou 980ti za dvacijáš? Tak to si slušnej nerdík, styděl bych se dát do GFX tyhle prachy :D
          • Draken69CZ
            *15* takže nVidia nemá žádnou pořádnou kartu říkáš jo smutné *15*
            • Draken69CZ
              *5*
            • ale má, tu jedinou dobrou a správnou, jedinou neojebanou, presne tu, kterou ti rodiče koupili :) vše pod tim je póvl, vše nad tim je zbytečný a nikdy to člověk nevyužije
          • Drakenovi rodice koupili (ne)ojebane Amd, a pulka veci se mu seka. Tak si musi zehlit ego na internetu.
        • mam pouze 750Ti a hra mi bezi na high detaily prumerne kolem 40-50 fps, ale je mozny ze rada 9xx s hrou ma nejaky potize..
          • Draken ma potize s lidma, co nehypujou jeho oblibenou znacku.
      • A +6 bodů za art styl a architekturu.
        • ...si připočte fanoušek série.
          • Ristoro
            Si připočte kdokoliv, kdo se alespoň trochu vyzná ve hrách, dokáže ocenit cizí práci a má cit pro design.
            • Dej si bacha. Bavíš se o level designu, ale původní reakce se týkala architektury a art stylu (= vizuál). Můžeš mít supr architekturu a krásný lokace a přesto mizerný level design (nelogičnost umístění potvor, tunelovitost...).
            • Ristoro
              Není závislé na hodnocení. Ber to trochu s nadsázkou. Nicméně level design je hodně důležitý u her, pokud tě baví chodit pořád stejnými lokacemi bez nápadu, budiž.
            • Zajímavé myšlení. Nevěděl sem, že hry a jejich hodnocení je závislé hlavně na vizuálu a na tom, jak moc práce to dalo. Ale ok, až budu chtít hodnotit screenshoty, tak se ti ozvu. Očividně se ve hrách vyznáš.
          • iSpirit
            spíše si to připočte každý fanoušek fantasy...
            • Určitě. Možná jeden bod. I když pro mě osobně mě kvalitní fantasy není jen u kvalitě kulis...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit