Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechapu tuhle manii kolem DS. Ve sve dobe Severance : Blade of Darkness mnohem tezsi, vymakanejsi a atmosferictejsi hra, kde clovek nemel pocit, ze chodi kolem pomalovanych zdi a smrt mohla prijit taky kdykoliv.
  • recenzie fajn a s hodnotenim suhlasim len som nevedel ze games.cz ma rozsah stupnice od 0-8
    vacsina herny webov ma 10/10 pripadne 5/5....ale 8/8 je celkom originalne
  • Kdyz je call of duty pokazde to same tak samej hate. Kdyz tady Call of Dark Souls vyjde 3x to same tak je to nej hra roku.
  • btw, v recenzi Lords of Cinder překládáte jako Páni. Neuměli jste přeložit slovo Cinder? :-) Cinder znamená žhavý uhlík. Lord of Cinder by se teda přeložit jako Páni Žehu nebo Zažehnutí (nebo doslovně jako Páni řeřavých uhlíků). Když vy sami jste nerozdmýchaní, nezažehnutí (unkindled). Vidím, že příběh hry pokračuje v tradici lynchovských fantasmagorií, které vyvolávají dojem, že mají nějaký hluboký smysl, přičem ve skutečnosti se jedná o banality.
    • Ten pribeh je naopak tak hluboky, ze se jeste nikomu nepodarilo prijit na to o cem vlastne je.
      • ano, je to jako Lynch. Myslím že na světě neexistuje člověk, který by pochopil příběh filmu Mazací hlava (Eraserhead). Člověk se na to dodívá/dohraje to a řekne si jen, WTF, co jsem to právě viděl/dohrál? Bylo to hluboké a mělo to nějaký hrozně hluboký smysl, nebo je to prostě jen slátanina? Někteří věří tomu prvnímu, já se spíš kloním k tomu druhému. Dark Souls ten příběh naštěstí kompenzuje atmosférou a zábavnou hratelností.
        • Drizzte, to že ti cenzor smazal to nedávné fiasko, kde jsi předvedl na celé games, že jsi nepochopil Mulholland Drive, neznamená, že jsme na to zapomněli. Teď tady budeš tahat Mazací hlavu a koledovat si o další trapas? A pak další filmy, celého Lynche a pak třeba i další autory, které nechápeš? Já se ti divím.

          A znova už to tady vysvětlovat nebudu, Ulrich nebo Sleepless nebo kdo to stejně zase smaže, takže to nemá cenu.
  • Já v jednicce strávila nekolik desitek hodin ale tady podle obrazku nevidím duvod proč se tam vracet. Prostredí mi nepripada zajimave ani dost temne a depresivni. Kor když je cela hratelnost zalozena na opakovani tech samych souboju.
    Mozna budu za kacire, ale treba boj a dungeony v Skyrimu mne bavili mnohem vic.
    • O tom zadna. TES mel super udelany stealth, lukostrelbu, mohla sis potrit sip jedem, kouzleni (napr. se vplizit do mistnosti a zakouzlit zurivost na nejake NPC a pak uz jen sledovat ten zmatek). Proste variabilita mnohem vyssi. Tady je to jen o spamovani kotoulu ze i Zaklinac by se stydel.
    • nedávno jsem nainstaloval GOG verzi hry Arx Fatalis a byl jsem překvapen, že tato hra z roku 2001 je na tom graficky uplně stejně jako Dark Souls 1. Pokud máš chuť na nějaké temné prostředí, navíc příběh, který není hloupý, tak doporučuju
      • iSpirit
        o hlouposti bych moc nemluvil, jelikož ty jsi dost hloupý na to, abys reagoval na trolla a ukradený nick.
        • Co to plácáš? Jediný kdo krade nicky jsi tu ty.....
        • Píšu z tabletu.
  • Souhlasím s autorem, že tento styl vyprávění má svoje pro a proti. Každopádně celkově sem překvapen snahou o objektivitu.
    • Rozhodne ma sve pro, bez nej by nebylo tolik videii na youtube *5*
  • když jsem hrál jen jedničku, nehrál jsem dvojku. Stojí za to hrát dvojku, nebo šáhnout rovnou po trojce? Navíc kdoví kdy se k tomu dostanu. Hry je nejlpší nechat na dlouhé zimní večery, když je venku tma a nedá se nic jiného dělat.
    • Jdi rovnou do trojky, mě dvojka nevzala. Jednička a trojka je pro mě perfektní. Dvojka, když tak časem...
    • Vogon
      Rovnou na trojku. Dvojku můžeš koupit, abys měl čím na podpal.
    • Tím chceš říct, že hraješ jen v případě, že nemáš nic jiného na práci? Takže jen další casual player, kterých jsou po světě miliony? To jsi mě zklamal, Drizzte.
    • iSpirit
      Sáhni po dvojce. Ta tu má 10/10, takže bude asi lepší...
  • 16:10 bez pruhů - unsupported v3
    popisy ovládání na pc styl press A and left button - repete v3
    10/10
    • btw doufám že to někdo za vývojáře externě vyřeší, stejně jako šlo nakonec externě vyřešit far cry 4, docala rád bych si to pořádně zahrál, ale přez jednu věc u mě vlak nejede, pokud hra neumí ani fullscreen bez pruhů, ten malej ořízlej obraz mě děstě prudí
    • Tento človek má ale pravdu. Hrám to na PC, tak kua kto očakáva, že konzolista bude mať myš a klávesnicu, že?! Ale všetci očakávajú, že PC hráč má doma 10 ovládačov! Je to lenivé od vývojárov!
      • Stačí jeden.... je to deformace některých omezených Pc hráčů.
      • Sa neposer a to ze si to ukradol z netu sa tu privelmi rozdrapujes
      • už se ti povedlo na K+M provést Kick? LOL, to je rébus sám o sobě a nevim esi to vůbec jde vyřešit
        • úplně bez problémue jenom to mam nejde s kordem
          • ok tak to dává smysl, je známá věc,že s kordem se kopnout nedá, s kordem se dá pouze sekat a válet se po zemi ve změti těch nejtemnějších z temných kotoulů... btw, jak teda ten kick uděláš? :D zandáš kord a zmáčkneš co? :D
    • jj pravda bolí, že fanboys?
      • iSpirit
        vzhledem že to dostalo 8/10, tak jsi k pravdě na hony daleko ty 10/10 .)
        • zajímavá mentální filtrace mojeho komentu...
    • no tak zas nepřehánět ... proč porazit toho a toho bsoe apod. tam je vždycky vystvětlení jak v 1 tak v 3 , to že lidi přeskakujou dialogy je věc druha :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit