Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Excelentní zakončení Souls série, nejvíce mě teda potěšil soundtrack protože ten je fakt špičkovej *1*
  • MidnighT91
    To tu není někdo, komu to příjde krátké a lehké?
    • JJ ... kratky (35.hodin) a celkem lehky (nameless king na prvni pokus) ... champion gundyr easy, old demon king taky ... vsechno tak nejak bohuzel lehky. Doufam ze bude DLC aby to trochu zvetsili ale jinak super ! Neni to jednicka (75.hodin) bohuzel, neni to dvojka - diky bohu a vypada to naprosto uzasne.
      Btw. viz. recenze - automaticky zamerovani jde vypnout. Na klavesnici to hrat je totalni kikotina a za me 9.5/10 !!!
      • Mám asi 57 hodin, dole bosse v tom zasněženým, ještě tam mám prostor řachat dál u těch vychcípanejch golemů, šel jsem dolu, do dungeonu… Netuším, kolik mám do konce (nečumím na net), dokonce jsem zatím vynechal místo, kde je ten velkej červ s elektrikou (pod propadnutým mostem). Co tím chci říct… No, já nespěchám, snažím se sebrat každou blbinu, všechno zabít a všechno prozkoumat. Chci si ty cesty pokud možno zapamatovat. Jo, mažu se s tím dost, ale rozhodně nejsem zaseklej. Velký bosse drtím tak na 3. pokus, ve dvojce jsem to dával většinou na první (nedohrál, ale jednou se k tomu vrátim). Jedničku jsem dohrál jen jednou, na ultra nízký FPS, jako pro mě to není extra těžký… Herní čas nevím, ale určitě dost, farmil jsem tenkrát duše i shardy. Hru jsem si tím vlastně zkazil, protože pak už to bylo spíš lehký... Zkrátka herní doba je hodně moc odvislá od toho, jakým způsobem hraješ. Jestli fakt zkoumáš a zkoušíš… Jako každou z těch lokací bych teď proběhnul velice rychle, o tom to není!
        PS: Taky bych prozatím hodnotil minimálně 9/10.
        • 3 pokusy na bosse od Aldriche zdaleka neplatí, tam jsem si zdechnul možná i 20x. A už na „velkejch krokodýlech“ (skrytí bossáci v jedné nekonkrétní lokaci před Anor Londo) mi párkrát naložili… Hraju s Claymorem a myslím, že teď už to má DS3 obtížnost tak akorát *2*
      • Asi dobrej skill,já dostával slušně po tlamě.
      • 1) Na klavesnici a vpohode, nevidim jedinej duvod to menit
        2) Dvojka je fajna
    • Vogon
      Našel jsi všechny tajné lokace? Dobrá 1/3 hry a ti nejtěžší bossové jsou buďto dobrovolní nebo schovaní. Mi zabralo první dohrání 40 hodin, což je naprosto v pohodě. Nechtěl bych aby se opakovala situace jako u dvojky kdy hra byla dlouhá ale s mizivou kvalitou, takhle je to pěkně koncentrované.
      • nightborne
        Koho myslíš? Nameless King, samozřejmě, budiž prokleta jeho památka, ale jinak z nepovinných bossů... Oceiros mě celkem štval, jinak mě nenapadá žádnej jinej =).
        • Vogon
          Champion Gundyr mi přišel dost obtížný.
          • No jedinní bossové co mi dali zabrat byl ten úvodní boss protože jsem hrál za deprived a potom Boreal Dancer co dával náhodně isntant killy.
          • Gundyr se mnou tak 20 vytřel podlahu *3*

            Já ve hře nechal 70H,hodně sem šmejdil,stejně toho dost zustalo utajeno *4*
            • Nejvíc se mnou ale zametal jeden lítací Bosáček.
  • Tak tady už to kleslo na úplné dno *1* Soulsboys už se hádaj mezi sebou *15*
    • A ty si aky boys homoboys?
    • ale, copak copak, potíže v ráji? *1*
  • Vy ste tu vždy všetci takí múdri...
    • Však hej, naozaj
  • 8/10 konzolová verze, 6/10 PC verze tak to vidim já
    • Duvod co z toho si hrál.
  • Já bych to bral z té lepší stránky, aspoň jsme se dočkali recenze, ne? Old hunters tu třeba recenzi nemají, já osobně považuji ten dlc/datadisk mimimálně na úrovni původní hry...
  • Nějaká rada jak rozjet gamepad? Mám půjčeny Genius Maxfire Grandias 12, zapojím ho do usb, naistaluje se driver a tváří se ok(win 10)...jenže ve správci zařízení není a DS3 mi ho taky nebere. Přitom když zapnu joy.cpl, tak normálně funguje, můžu ho kalibrovat, atd.
    • dooručuju zahodit gamepad a koupit gamepad s Xinpuem
      • Draken69CZ
        Dovolím si korekci "XInput"
    • Draken69CZ
      Googlit nebo si sehnat běžnější (X360/One, PS3/4) gamepad, jinak i myš + klávesnice konečně obstojně funguje.

      /mohlo by ti moci prográmek "Xbox 360 Controller Emulator", ale jak funguje nebo se nastavuje s tím ti nepomůžu
      • Ať googlim jak chci, tak mi nic nepomáhá. Přes ten emulátor se to taky načte, můžu si to nastavit jak chi, ale ve hře to pak prostě nejede...
        • Spouštíš ten x360ce z adresáře kde je spouštěcí soubor hry?
          • Ne, už to jede. *1* Ale zatím mi to nepřijde nějak lépe ovladatelné oproti k+m.
        • Draken69CZ
          Úplně to nechápu, ale lidem v komentáři to pomohlo tak pokud si na tohle nenarazil zkus to

          https://www.youtube.com/watch?v=icdz1-xuwZo
  • Momentálně nejlevnější cenu maj v akci zde https://www.g2a.com/r/specialni-akce
  • Vogon
    Ať už se jedná o jakoukoliv recenzi na jakoukoliv hru jedno se nikdy nezmění, idioti stále budou bečet nad číselným hodnocením.
    • Tak jako král idio*ů to musíš vědět nejlíp.
  • Kdo si nepamatuje... příběh Dark Souls na videu + české titulky:
    https://www.youtube.com/watch?v=IBgahE3slww

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit