Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám asi 57 hodin, dole bosse v tom zasněženým, ještě tam mám prostor řachat dál u těch vychcípanejch golemů, šel jsem dolu, do dungeonu… Netuším, kolik mám do konce (nečumím na net), dokonce jsem zatím vynechal místo, kde je ten velkej červ s elektrikou (pod propadnutým mostem). Co tím chci říct… No, já nespěchám, snažím se sebrat každou blbinu, všechno zabít a všechno prozkoumat. Chci si ty cesty pokud možno zapamatovat. Jo, mažu se s tím dost, ale rozhodně nejsem zaseklej. Velký bosse drtím tak na 3. pokus, ve dvojce jsem to dával většinou na první (nedohrál, ale jednou se k tomu vrátim). Jedničku jsem dohrál jen jednou, na ultra nízký FPS, jako pro mě to není extra těžký… Herní čas nevím, ale určitě dost, farmil jsem tenkrát duše i shardy. Hru jsem si tím vlastně zkazil, protože pak už to bylo spíš lehký... Zkrátka herní doba je hodně moc odvislá od toho, jakým způsobem hraješ. Jestli fakt zkoumáš a zkoušíš… Jako každou z těch lokací bych teď proběhnul velice rychle, o tom to není!
    PS: Taky bych prozatím hodnotil minimálně 9/10.
  • jj uz to mam uz jsem za, diky...dobrej pocit :) Vcera padl Rotten a tradaaaa
  • Tak s tím nemůžu souhlasit, protože znám jednoho gamesníka, kterej sice hry hraje celé roky, ale je od přírody totálně levej (nejen na hry..., omylem musel získat i řidičák :P), takže na DS může rozhodně zapomenout.
  • Manus byl pro mě peklo taky. Na něho jsem si vzpomněl u Kose, taky jsem to chtěl skoro vzdát, pak jsem to nějak pohaluzil, poparryoval a byl Kos dole. To jsou pro mě dva nejtěžší bossové.
  • Jo, na to jsem zapomněl. Rychlí bossové jsou pro kouzelníka obecně problém, protože maj tendence se kouzlům uhnout. Artorias je ještě v pohodě, ale Manus byl málem moje smrt... teda reálná, jinak byl moje smrt hodněkrát.
  • Víceméně souhlas. Jen dodám, že pokud to bude hrát s DLC, tak obtížnost v DLC pro něho trochu stoupne. Takže i po Anor Londo najde krušné chvíle.

    Jako hrát to s cheatama je blbost, protože to je jako progressovat Wowko s cheatama, že toho bosse skolíš je ta odměna. Nevím, tohle je takový divný přístup...

    Já bych vám přál TBC pěkně. To byly několikadenní raidy, než jsme se někam dostali.
  • Já bych se toho nebál. Hlavní část obtížnosti Dark Souls pramení ze dvou věcí. Jednak, narozdíl od jinejch dnešních her, nepřituhuje postupně, napálej to do tebe hned ze začátku (a nejhorší pasáže, aspoň pro mně, přijdou poměrně zkraje hry - segment Capra Demon až Anor Londo), což je asi taky důvod, proč maj Dark Souls pověst, jakou maj. Druhá je absence tutoriálu. Spoustu problémů budeš mít prostě proto, že nevíš, co a jak dělat (kam jít, jak vylepšovat zbraně, do jakejch statistik investovat, kde sehnat užitečný předměty a tak).
    Tim nechci říct, že ta hra je lehká, protože neni. Koneckonců, je to jediná hra, co si vybavuju, kde tě vykostí motýl, ale po pár hodinách to budeš mít jakž-takž v ruce. Sice budeš furt umírat, ale místo hry budeš nadávat sobě za blbý chyby.
    Ovšem pokud na easy modu trváš, rozjeď to za kouzelníka se štítem. 1) magie dává velký pecky - i bossové s odolností dostávaj od silnějších kouzel větší šlupky, než od většiny plně vylepšenejch zbraní na blízko 2) máš výhodu útoku na dálku 3) staminu potřebuješ jenom na uhejbání a blokování 4) ne, že bych to zkoušel, ale dá se to v pohodě dohrát se základnim catalystem 5) většina kouzel je naváděná 6) většina zásadních předmětů a kouzel se dá koupit, takže nemusíš lozit po všech čertech kvůli vybavení. 7) catalysty se neupgradujou, takže potřebuješ míň materiálů na vylepšení => míň farmení.
    Samozřejmě to má i nevýhody - za čistýho mága by ti moh dělat potíže Seath. Takže to chce záložní zbraň. Musíš si hlídat, abys na sebe nenatáh víc silnějších nepřátel najednou. Zdaleka nevydržíš tolik zásahů. Vlastně je dost pravděpodobný, že v pozdější fázi tě dost bossů sejme jednou ranou - čistě proto, že nebudeš tolik investovat do životů a staminy. Nejsilnější kouzla můžeš získat jenom v jednom exempláři za hru, navíc maj omezenej počet použití - takže crystal soul spear použiješ mezi bonfirama 4x, a pak šlus. To je potřeba si hlídat a ty silný si šetřit na ošemetný situace. Stísněný prostory obecně nebudou tvůj kamarád. A přijdeš o pár levelů - kouzla jsou na nákup nejdražší předměty ve hře. Proto doporučuju mít s sebou vždycky pár zkonzumovatelnejch.
    Asi by mě napadly i další plusy a minusy, ale to bych musel přemejšlet, což strašně bolí. Každopádně já svýho kouzelníka opustil jako příliš OP postavu na NG+, poté, co si na mě ani nesáhli Ornstein se Smoughem (Smough šel dolů první).
  • Potřebuješ buď 1mil soul memoery nebo všechny 4 bosse u primal bonfire KO. Nic víc.
  • Nu zajímavý feedback.
    Já bych možná ještě zpochybnil, zda autor recenze vůbec hrál druhý díl. Modří fantomové tam už byli, stejně tak jednoduše viditelná zátěž výstroje v procentech. To není nic, co by přinesl třetí díl.
  • Jack1947
    Hele když vidím ten dlouhej Health bar a jak pomalu ubejvá ale pravda oproti jinejm hrám se třeba naučit správně vykrývat a parírovat útoky... nwepsal jsem že origo jen že jsem to zkusil když to bylo tak opěvované a řikám rovnou to byla HC hra. Spíš extra hc ...
  • ach bože. Ty jsi hrál Demon Souls? Ty jsi si koupil origo na PS3? Nevěřím :) Jinak na HP bossové v DS3 postavení opravdu nejsou. Že ty jsi zas smíchal všechny díly dohromady a stvořil jsi tak tenhle příspěvek .)
  • Jack1947
    Dark souls 3 vás naučí smrt milovat, nebot se stane vaším hnacím motorem... kolikrát si umřel tím víc si hráčem :-D

    Kupodivu by mně nenapadlo že dám oproti Dark souls1 1 lvl celkem lehce... nebolokaci chceteli... hraju za Mercenary nebo jak se to jmenuje se sekerou, prostě to chce trénovat a učit se z chyb, byt se to stane frustrující záležitostí, holt to je typ hry kdy většinu času si zvyknete vryje se vám do paměti obrazovka ...YOu died...

    Nicméně mi docela vadí jedna věc že enemáci můžou cheatovat zato já nevím jak mám cheatovat na ně, třeba rytíř mně praštil někoikrát kopím přes zed WTF? nebo prostě z výklenku na zemi sem dostal přes zem... ty bonfires tam jsou schválně takhle dané aby člověk hledal vedlejší cestičky beztak ta akumulace nepřátel po spawnu je až nepřijemná a otravná i když nic proti Demon souls to byl pravý teror tohle je poněkud více lite varianta. Nicméně bosové jsou asi založeni hodně na velkém health baru a s tím aby jste se naučily vykrývat a uhýbat většině úderů... prostě to budu hrát dýl no není kam spěchat. Kdyžyby něco pomůžu si Walkthrough kterej bych chtěl využít jen při opravdovém zákysu no... i když třeba nějakej menší glitch by se občas hodil no.
  • Jack1947
    Přesně je to jen o tom přetrpět těch x opakovaček a pokařit bosse.
  • nightborne
    Ježiš, já z toho dycky strašně kvet. Jeden si potřeboval jít zakouřit, tak druhej si mezitím šel udělat kafe, z toho dostali nápad si jít udělat kafe další čtyři, a než se vrátili, na tanka přišlo sraní *1*
  • naoapak. Člověk si stihl umýt aji vlasy, než se ostatní připravili na TS :D Člověk toho u Wowka vždycky hodně stihl :)
  • *Dohrajete to každý, kdo tomu dá šanci, naučí se mechaniky. Jako u každé hry, zase bych z toho nedělal něco nepřekonaného.
  • Dark Souls dohraje naprosto každý, nekazil bych si zážitek cheaty a prostě to zkusil.
  • Ale zazil a ano aj tam to bolo take nudne a otravne ;-)
  • Morraw
    Díky :)
  • Draken69CZ
    https://www.youtube.com/watch?v=hJ0ugj381mU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit