Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Vydávají to co Moddeři udělali už před lety(a líp) odflákle a hůře za plnou pálku? tak to velká gratulace teda a více takových remástrů *2* *3*
  • Doporucuji zjistit si vyznam slova remaster.
  • V tom případě jsi šťastný a spokojený člověk. Pro takové lidi je to naprosto vhodná varianta ds1. Děkuji za pozitivum v této diskuzi. Alespoň někdo nad tím neremcá tak jako remcám i já..
  • Umiraji bez niceho? A co duchovni bohatstvi? *9*
  • Hele a co bugy? Opravili aspon nejake, nebo se na to vyprdli? Porad je tam sekani skrz zdi, lagstabbing, sipy zasekle ve vzduchu, kouzla proletavajici zdmi, prosekavani se skrz nepratele, cheateri v multiplayeru atd?
  • Ten remaster splňuje v podstatě všechny aspekty současného trendu, problém je, ze se to týká jedné z nej her historie, proto ten zasloužený hate. Kdyby to byla nějaká jiná hra, tak to lidi nemají potřebu ani komenrovat
  • Kdepak hlavní důvod jsou easy MONEY *1* *3*
  • Remaster na PC je ubohost. Ani sleva 50% tomu nepomůže k pořízení.
    Na pc mám původní hru s dsfixem, a je to lepší podle videí, než nová hra. Škoda, že se poláci nesnažili, a nic s tím neudělali. Jsme si naivně mysleli, že když byla hra takový hit, že s tím provedou něco, jako je graficky Dark solus 3, ale bohužel, nestalo se.
    Škoda, tahle hra by si to zasloužila.
    Možná někdy pořídím na Switch, když bude nějaká sleva.
    Jinak mě to necháva absolútně chladným, nebo dá se říst, že jsem spíš naštvaný, že to takhle dopadlo !!
  • Jaj ještě jednou, to sčítání v uvozovkách, samozřejmě jsem myslel odborné sčítání, aby si někdo nevylozil jinak
  • Což je můžeme považovat i za nějaký platný fakt, protože v každém sčítání lidi se pohybuje dost vysoko, v posledním sčítání byla 14.
  • Je to jedna z nejlepších her historie skrz platformy
  • maros.goc
    20e pre majitelov povodnej hry je adekvatne? ty si im fakt skocil na lep D: :D pre majitelov mal byt tento upgrade uplne zadarmo :) sakra! vsak len interne rozlisenie Durande fixol za 15 min ked vysla hra tak mi nehovor ze priprava PC remasterovanej verzie im zabrala viac nez hodinu!!! ty si skutocne taky blb ze nerozoznas skutocne usilie a cashgrab???
  • maros.goc
    snaha, ludia chcu vidiet snahu pri remasterovani hier kapišto? toto čo spravilo Namco teda hodilo jednu z najlepsich hier vsetkych cias nejakemu trapnemu polskemu timu ktory tam hodil len to, co predtym vytvoril Durande, a hodil to do obchodu za 40e, to je neuveritelna drzost a do neba volajuca pokryteckost ......
  • Dark souls jsem hrál na PC. Zkusil jsem ze zvědavosti co, že to za kultovní záležitost mají čest konzolisti hrát. A přiznám se hra mě dost bavila, ale to přikládám hlavně jejímu chytlavému až návikovému konceptu.Nicméně jako konzolový konvertita si remaster nepořídím. A jedna z nejlepších her historie možná, ale na konzole,
  • maros.goc
    pretože hra je stále super, na remaster je tých remasterovaných prkov trestuhodne malo, preto tych 7/10
  • Jako ze kupujes vse co si muzes zahrat na ps4? Dalsi podminky k porizeni hry nemas?
  • Bavíme se tu o jedné z nejlepších her historie, zásadním titulu posledních her, který vytvořil vlastní žánr. To by ten remaster musel být horší než původní hra(Torment, Darksiders 2), což není, takže ta 7 je v pohodě.
  • Switch do toho ještě netahej, tam to ještě nevyšlo a výsledek na něm může být ještě "děsivější" *9*
  • bylo mi vysvětleno, že hodnocení zde na Games je zcela subjektivní pocitová věc autora textu, která nemá s celkovou kvalitou hry nic společného, čím dřív se s tím člověk smíří, tím lépe
  • muzu si to zahrat na me ps4? muzu. tot ma jedina podminka ke koupi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit