Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tým Danteho peklom sme to mali spoločné:
    http://www.databaze-her.cz/uzivatele/sxg/komentare/
  • MidnighT91
    Hraní jsem si mocně užil i s myší a klávesnicí !!! Btw: Havel The Rock je zepředu vpodstatě nezranitelnej ale backstabem stačí 4 - 5 ran...
    • Po pravde me to hodne laka, zkousnu i zprasenou konverzi co se tyce grafiky nebo framerate, ale gamepad nemam, neplanuju kupovat a nechtel bych se s nim ucit hru ovladat. Bohuzel vsude pisou ze to bez nej nejde, tohle je snad jediny prispevek ktery zminuje hrani na klavesnici a mysi. Je to opravdu pouzitelne? A mas nejake konkretni typy jak by to mohlo v pohode fungovat? V nekterych recenzich treba psali, ze se s mysi dostanes mimo okno a prestanes to ovladat, ale ve fullscreenu by to snad problem byt nemel. Samozrejme uvitam i nazory ostatnich kdo to s klavesnici a mysi zkouseli. Predem dik ;-)
      • Hraji s klávesnicí a myší,jsem zapřísáhlej pcčkář :-)(na gamepad bych v životě ani nešáhl)...a můžu ti s klidným svědomím napsat,že to prostě v pohodě jde hrát..jsem na cca 45 levelu a pomali se prokousávám hrou ku předu..jak jsem psal již výše v mém příspěvku,ze začátku je to fakt peklo a často dost frustrující,ale to podle mě platí pro všechny nováčky této hry(at už konzolista,či pc hráč s myší a klávesnicí)..Jakmile se naučíš trochu hýbat(blokovat,uskakovat,provádět protiútoky,přečteš styl boje nepřátel,tak pak už to je vcelku brnkačka...Já bych se být tebou toho rozhodně nebál a šel do toho..
      • MickeyMutant
        Od té doby, co vyšel Mouse Fix: http://darksouls.nexusmods.com/mods/28/, je to s k+m hratelné docela dobře.
        • sice jsem to jeste nedohral, ale vicemene souhlasim s kolegou, tez pc-core, je to peklo, je to peklo, je to peklo, ale po case se to da naucit i s mysi a klavesnici, ale je to peklo *1*

          (predevsim jaksi debilni zamerovaci system, ma jistou logiku, ale ma znacnou demenci, s ovladacem to az tolik nesouvisi bych rek)
          • No urcite mi bude trvat kratsi dobu poprat se s klavesnici a mysi nez se ucit s gamepadem (ktery po dohrani budu moct vyhodit pac nehraju hry ktere se s tim daji ovladat). Diky moc za reakce, pujdu do toho.
            • si kup bezdrátovej gamepad. dá se použít na auta, bojovky a některá rpg a plošinovky. a následně díky xpadderu i jako dálkový ovladač PC. (mluvím konkrétně o xbox 360 controlleru). rozhodně DS je s ním neskonale jiná hra (lepší).
            • Nevim jaka je situace po aplikovani mouse fixu, ale bez nej je to s K+M hodne spatny (nikoliv nehratelny). Problem je s celkovou (ne)nastavitelnosti spravne citlivosti mysi a obou os, jenz se pak odrazi i na celkovem dojmu z ovladatelnosti a hra pusobi i docela neplynule. Po zapojeni gamepadu tento problem mizi. Sam jsem zaprisahlej pcckar, ale kupodivu se zde da na gamepad i docela rychle zvyknout.
  • lukas uz videorecenzie nerobi ? :(
    • Mluvilo se o tom v podcastu,že to Pavel dohrál dříve tak proto udělal videorecenzi on *4*
      • dik
  • Sa naťahujem so Sifom, vždy ho dám do polky a potom nejak zmení taktiku a to prekvapí, ale nie je všetkým dńom koniec. *1*
  • irdzi
    Ten přehravanej dramatickej komentar mistama neni kůl a možná i trošku vic spoileru než je zdrávo ... každopádně hra vyborna.)
    • a přitom by si stačilo vzít příklad z GameTrailers.com, kde je komentář výstižný a i přes to občas vtipný. Hlavně spousta "vtipů" je vystřižena přímo ze hry.
  • Jupi :D
    Uplne mi ukapla slza. Krasne a presne popsano!
  • Black_Hand
    coze? lukas to vzdal?
    pavel samozrejme odvedl svou praci dobre, jako vzdy. ale cekal jsem, ze lukas si dark souls vychutna.
    • Lukáš ještě furt vychutnává *4*
      • 13_11
        Lukáš je na tuhle hru moc softcore. dostatečně hardcore.
        • janchor
          Ts. Ts. Ts! Lukášovi především stávkovala ta zrůda jménem GfW LIVE. Jinak na osmdesátce nadšeně kosí, co mu přijde do cesty.
          • MickeyMutant
            40 vitality, 40 endurance, Quelaag's Furysword +5 a Lightning Uchigatana +5. To je mi nějak povědomé*4*
        • Black_Hand
          heh...no super. ale je pravda, ze uz se tu hodne prudilo s tim, kde ta videorecka je.
          • sleepless
            To s tim nesouvisi, Pavel ji mel od zacatku.
            • Black_Hand
              ok. tak ale proc se mi zdalo, ze lukas o ni projevoval zajem. asi vlci mlha.
  • Malleth
    Chlastat lektvar zády k black knightovi nebyl úplně nejlepší nápad *1*
    • Ale vždyť v Assassin's Creed to funguje! ^_^
      • Black_Hand
        a proc bys vubec v assassins creed ty lektvary pil? :)
  • Ten přehrávač mohl vymyslet jedine trotl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit