Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Větší trhací kalendář z videa jsem neviděl.
  • prave me prisel prijimac pro pc.. ted uz snad xbox wirelless controler pripojim i k pc... to znamena, ze...
  • Zaujimalo by ma ci Pavel dohral aj novy obsah v podobe Artorias of the Abyss DLC. V celej recenzii som si nevsimol obrazok z Oolacile lokacii. Kopa ludi, ked nevie ako, moze totiz o cely novy DLC obsah prist. A prave suboj s Artoriasom povazujem za to naj co mi zatial hra ponukla :)

    Este mi ostavaju demons ruins, drak v Oolacile, Helkite wyvern na moste a final boss v DLCcku, tak je mozne ze tieto este Artoriasa prekonaju, aj ked to nepredpokladam :).
    • Luke
      Do DLC směřuju teď v NG+. Říkal jsem si, že nejdřív dojedu původní hru, pak se dám v NG+ do DLC. Jenže - aha! - v NG+ kvůli tomu musíš znova dojít do archívu (takže musíš zopakovat všechno, co je před lordvessel).

      A ono není divu, že to lidi neodemknou, když všechny wikiny jsou psaný podle konzolovek, že ;)
      • Preed
        Hmm tak akurat som si spomenul,ze som na to DLC uplne zabudol a to,ze ten item zmizne ma nenapadlo,ale zacal som hrat len tak z nudy NG+(nemal som to v plane) a uz to ide ako po masle asi za hodinku som rorozvucal prvy zvon,prvy krat mi to trvalo mozno 10 hodin,otazka je ako to bude s obtiaznostou lebo ak sa vyscaluje aj DLC na NG+ tak mozno nebude stacit dobehnut do archivu lebo to proste nebudem davat,uvidime.
        • Luke
          Ze začátku NG+ to jde dost rychle, ale teda teď jsem zas u Sifa a je to stejně těžký jako poprvý.
          • Jo, NG+ myslím prostě 3x zvyšuje hitpointy a spol. nepřátel. Takže 3x silnější Asylum Demon je pro NG+ postavu k smíchu, 3x silnější závěreční bossové jsou jiná káva...
      • Tak to drzim palce :)

        Ja som nato ako sa dostat do DLC tiez prisiel nahodou. Isiel som si kupit nove sorceries k Dusk of Oolacile a zrazu nebol na zemi jej sign na vyvolavanie. Tak kukam ci to nieje bug (pokazenie cloveka dnesnymi hrami, ktory ocakava, ze ked daco nieje ako bolo musi to byt hned bug :D) a zistil som, ze to tak ma byt :)
        • Luke
          A je to teda tak, že ti musí z prvního modrýho golema v archívech vypadnout nějaká věc, aby se to otevřelo?
          • Vypadá to, že nejdříve je třeba zachránit Dusk (v takové jeskyni v jezeře, kde byla hydra), teprve pak to z toho golema vypadne. Jinak Oolacile je možná nejlepší oblast celé hry.
          • Jo presne tak, vypadne z neho amulet. Mne padol hned ako sa mi stratil ten summon sign pre Dusk.
  • Chtěl bych se prosím zeptat
    1) Je to tunelovitá hra? Nebo to má i nějaký sandbox? Hra na mně působí dost nevlídně - připadá mi bez života. Jako kdyby mimo hlavního hrdiny nebyli ve světě - žádné kladné postavy (NPC)
    2) Každý si představuje pojem Hardcore trošku jinak, tak se zeptám. Dá se ta hra dohrát, tak aby jste moc neumírali? Dovoluje hra hrát chytře? Nebo prostě co náběh - to zkušenosti z příšery (jak s ní příště bojovat) co mne zabila - příště se už poučím...

    PS:Situace se od vydání změnila - je tedy ovládáni na klávesnici rozumnější ?

    Díky
    • Super

      Děkuji za odpovědi. Asi si to k Vánocům pořídím. *4*
      • Cahir
        same here.
    • 1) Sandbox v style TES serie to nieje. Ale nieje to ani tunel :) Ten Level design je dost svojsky a hlavne logicky. Lokacie su medzi sebou prepojene, existuju rozne tajne skratky atd. Su tu aj otvorenejsie lokacie ako lesi v okli hradu ale zase nic na urovni sandboxu, cele to je take komorne a to prave robi tu skvelu atmosferu.

      2) Da :) ale urcite nie z uvodu, ono je hlavne sa naucit sledovat pohyby nepriatela a cakat, treba zabudnut na zbesile mackanie tlacidiel a spoliehat sa, ze ono to niako vyjde. Skratka ked pristupis na pravidla sveta a naucis sa ich tak budes umierat menej :).

      Naprikad ja teraz som rozohral cvicne druhu postavu (nie NG+) a cele asylum som priesiel bez smrti a ani demon (prvy boss), ktory mi na zaciatku hrania pekne zavaril teraz nerobil problem.
    • Caincz
      Hra není tunelovitá, naopak, je to poměrně velký otevřený svět, který postupně prozkoumáváš a jediné, co tě limituje, je obtížnost nepřátel. Nevlídnost jsi vystihl dobře a správně, ale zároveň to je právě kouzlo téhle hry. Neustálý pocit zmaru, depresivní prázdná prostředí, ale na druhou stranu zas nekonečně krásná a propravcovaná architektura. Jinak co se týče toho umírání, je to subjektivní. Umírat budeš, a hodně, ale po čase se dostaneš hře na kobylku a odhodíš zvyky z "casual rpg" typu skyrim. Naučíš se "myslet Dark Souls" a každá smrt už nebude frustrací, ale naopak tě nakopne k dalšímu snažení. Rozhodně si tuhle hru nenech ujít.
  • No velmi som sa tesil, ale to na pecko (nie na pécécko) ovladanie k tomu patri? Stale vsak nad tym uvazujem.
    Poradte mi prosim mam si ku originalu kupit aj gamepad? Bude to lepsie alebo sa mam nato kaslat a zaobstarat Darksiders II ????
    • Gamepad je dobrá investice. A pokud máš rád darksiders, tak ho užiješ i u něj. Rozhodně si kup gamepad pro Xbox 360 na PC a pak si vychutnej Darksiders I/II i Dark Souls. Také si na Dark Souls brousím zuby, kvalitních her, které se dají hrát z gauče na TV je holt málo, alespoň ty, co baví mě (Amalur, DSiders I/II, DSouls ...) :-)
  • Trol.diskuzni
    Ta hra je snad starší než Skyrim, proč se na ní tedy na Games.cz pořád píšou recenze? *6*
    • Do not feed the troll.
    • Protože jsi dem*nt a prosím nelez do diskuze na kvalitní RPG, kterým se svojí podprůměrnou inteligenci nerozumíš. Najdi si holku nebo něco jiného a přestan otravovat.
    • MickeyMutant
      Ze stejného důvodu, z jakého teď píšeš recenzi na Skyrim ty - aby se autor mohl blýsknout. A vůbec, dokud do diskuze nedodáš svou neaktuální Skyrim recenzi, tak jsi u mě mrtvej muž.
    • protoze je ta hra fakt dobra ?
      A kdyz se ti nelibi tak se nekoukej na tyto recenze , btw hra vysla nedavno na PC tak asi proto , a mozna I proto protoze je tam novy obsah kterej na PS3 verzi nebyl.
      A mozno proto ,protoze maji redaktori plne zuby magorku jako ty s debilnima otazkama !?
      No proc asi?
  • ja se divim ze v dnesni dobe nekdo dela offline rpg, pro spolecnosti by jiste byla mnohem vynosnejsi alternativa udelat to online. ten pvp co tam je muze byt sice fajn ale je to pravdepodobne jen takova nahrazka
    • Ono kazdy ma v CR pripojeni,ze nasi skveli operatori poskytujou skveli pokryti treba pres flashku nekde tamhle v horni polni ...
      Ne kazdej je ve meste a ma net .. a pokud ma tak spatny pripojeni
    • Hra nemá jenom PVP ale prolíná se to online s ostatními hráči různými způsoby. :)
    • MickeyMutant
      Díky bohu za to!
  • 0:18 práve som zložil Sifa
    • Právě se na něj chystám...na jaké úrovni jsi,jestli se můžu zeptat?..nějaká dobrá taktika? díky .-)
      • vyvážiť brnenia aj na mágiu, ten meč čo má je magický ja som to mal cca pol na pol, používam Bastard sword, ale naň som si zobral Raw Claymore /či ako/ jeden silný úder a saltá dozadu, stamina, štít som mal na mágiu 80, ten udržal aj dva jeho útoky a potom 7 pokusov, level som 65
        • A sakra...já jsem na úrovni 45 a magickýho ještě nemám nic..jako štít mám knight shield +5 a jako hlavní zbran dragon sword..nic lepšího nemám :-)) tak ted jsi mě trochu odradil,ale i tak to asi zkusím..uvidíme :-D
          • MickeyMutant
            Drž se u něj co nejblíž, to ostatně platí pro spoustu bossů. Jeho útokům se radši vyhýbej a blokuj až v nouzi. Jak se mu dostaneš někam pod břicho, tak kuchej, dokud máš staminu. Pak uteč. Opakuj. Za celý souboj tě nemusí vůbec zranit - nepravděpodobné*4*
          • nie magické, ale obranu proti magickým veciam, to iste už niečo máš.
            • jj, inak ja sa prezliekam furt, podľa nepriatela.
            • myslíš jako nějakou zbroj? Abych řekl pravdu ani nevím...já mám na sebě jen něco hodně lehkýcho abych se mohl dobře hýbat....
        • Ozaj v tom lese čo Sif sú aj tie prerastnuté mačky, tak do Sen F. je ešte čas.
          • ty kočky sem sundal,ty byli vklídku....
    • a na klávesnici, Chaos Witch Quelaag je už dole, takže Sen's Fortress, ale najskôr si idem k sestre upgradnúť lahvinku.
  • trolo
    videorecenze pc verze: press (trojuholnik) to pick up :lol: *1*
    • Bohužel, původní buttons tam zůstaly.
      • prudislav
        jj ale už jsou custom textury který tam hodí tlačítka z M+K

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit