Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "opravdu skvělá hra"... rozmlátil jsem konzolovej ovladač za 1k skvělý *1* mám ještě 2 *1* a po hodině hraní mě cukalo v oku *1* Jinak je to v celkem v pohodě *1*
    • na tyhle ultratěžký hry už jsem starej a nervy už nemám ani jedny ;)
  • omg 100 komentu za den? vzdyt ta diskuze muze predbehnout gw2 , nechapu proč se tolik lidi o tohle zajima
    • P.S. asi nemaji skill hrat gw2
  • Malleth
    Setkání se sestrou Quelaag je pro jeden z nej herních momentů vůbec.
    http://www.youtube.com/watch?v=QqPFjYF8m2o&feature=related
  • misho8723
    Neviem teda, či je DS lepšia RPG hra ako Zaklínač 2, ale v mnohých aspektoch je fakt lepší (takisto ako je Z2 lepší v niektorých aspektoch ako DS) .. na hre sa mi veľmi páči to, že je to fakt HRA - na Z2 mi vadili časté cutscény (aj keď boli dobre urobené, ale na RPG hru mi prišiel Z2 až príliš filmový), v DS okrem intra žiadne cutscény, žiadne videa (no niekedy sú bossovia predstavený cutscénov, ale len krátkou).. takisto sa mi páči na hre jej atmosféra, ktorá je fakt v niektorých momentoch až hororová, takisto variabilita nepriateľov je o niekoľko levelov lepšia ako v Z2 a takisto aj ich chovanie je vynikajúce, keďže reagujú a pohybujú sa podľa toho aký typ zbraň práve hráč používa.. hudba je tiež až nad očakávania fakt veľmi slušná, dabing priemerný (tu zase vyhráva o niekoľko levelov Z2).. v príbehu mám zatiaľ chaos a len vďaka popisom k predmetom sa človek čo to naučí o svete a postavách... znovuhrateľnosť veľmi slušná (aj keď tu je pred všetkými o niekoľko levelov vpred práve Z2 alebo Alpha Protocol).. hrávam na gamepade, čiže žiadny problém - aj keď to zameriavanie robí niekedy fakt šialené kúsky (čo sa samozrejme všade vyčítalo Z2, ale pri DS to akosi všetci akceptujú).. grafika po poslednom móde je fakt výborná, svet má svoj štýl, je aj vcelku originálny, veľmi zaujímavé typy nepriateľov, atď.. hra nepadá, nemá dáke vážne bugy, čiže v tomto smere spokojnosť.. hra je niekedy fakt až nefér tažká, ale tak je fajn hrať zase hru, ktorá je nekompromisná k hráčovi (aj taký Z2 na hard je strašne ľahký).. čiže pre mňa to vychádza tak, že obidve hry - DS aj Z2 - sú pre mňa na tej istej kvalitatívnej výške.. niektoré prvky z DS by som rád videl v Z3, a niektoré prvky Z2 by som rád uvítal aj v ďalšom pokračovaní Souls série .. nič to nemení natom, že ak je človek fanúšikom RPG hier, tak by si mal zahrať bezpodmienečne obidve hry - každá z nich ponúka svoj vlastný a unikátny pohľad na RPG žáner
    • Zakliac je vice o pribehu, postavach, zatimco Dark Souls je silny ve svoji dost specificky atmosfere, prostredi a hratelnosti. Kazdopadne souhlasim - hry v jejichz konfrontaci ostatni rpg's blednou.
      • misho8723
        Presne tak, Z2 je viac o príbehu, postavách, možnostiach.. ale nemuseli dávať do RPG hry toľko cutscén :)
        • Tak vo tom nevim. Urcite bych si pamatoval, kdyby me nejak iritovaly. Spis bych rekl, ze me bavily.

          Naposled me cutsceny sraly, a to hodne, v 'Ghost Recon Future Soldier'-ovi. Vadilo mi tak moc, ze jsem se ty hry zbavil.
          • misho8723
            Takto - aj rozhovory beriem ako cutscény - proste sú tak filmársky spravené, že mne tak pripadajú :) áno, nie je to chyba hry, ale mňa to iritovalo.. skôr štýl kamery v rozhovoroch ako to bolo v jednotke by som bral.. mňa zase v Max Paynovi 3 strašne vadili cutscény - 5 minút cutscéna, potom minútu človek hral, potom zase cutscéna, trochu gameplayu, a zase cutscéna a tak dookola..
  • Ach Dark Souls. To je jedno z nejlepších RPG co jsem ve svém životě hrál.

    Už je to nějakej pátek co PCčkáři psali že tenhle konzolovej šmejd by stejně nehráli a pak najednou ta petice :D

    Mě celá ta situace kolem této hry neskutečně baví - najdřív majitelé PC říkají že mají na svoji platformu tolik her že prostě ani jiné napotřebují, ale konečně jich pár prozřelo, vytáhlo si hlavu z p*dele a zjistilo že i na konzolích je tolik her, které jsou něčím zajímavé, že by byla chyba to nějak míjet.

    PS: Nejde o hate, já osobně hraji i na PC, akorát abych se nemusel ponižovat prosením a psaním peticí, tak jsem si tu konzoli prostě koupil a vím že tam je mnohem víc zajímavých her, které si jinde nezahrajete...
    • Konkrétně na ps3 je spousta her, co by PCkáři hráli, a to že nějaká minoritní/troll skupina říká opak, nemění v podstatě nic. V zásadě GoW, HeavyRain a Uncharted (případně gt5). Něco chybí? *2*
    • Presne tak !!!
    • jake proseni a psani petici? nic takoveho jsem nedelal, ta hra proste vysla i na pc a ja si ji ted uzivam ... kdyby nevysla, tak nehraju nic nebo neco jineho, svete div se, moje realita by se kvuli DS nezborila, zivot nam prichysta mnohem horsi zivotni situace. mozna uz jsem na to moc stary, ale tydle bezduche diskuze konzole vs pc nejak nechapu. kazdy at za sve vydelane penize koupi co chce a hraje si na tom co chce ...
    • To jsou teda pekny kecy. Pamatuju si ze od zacatky spousta PCckaru vcetne me chtelo tuhle hru na PC stejne jako treba Red Dead Redemption. Precist si to muzes tady - http://diskuse.tiscali.cz/games/clanek/dark-souls-recenze-57488/?page=9

      To ze mame na "svoji" platformu tolik her ze proste ani jine nepotrebujem jsem jeste necetl a nerekl bych ze to patri mezi bezne argumenty PC hracu. PC spis maji sve "vlastni" tituly v podobe simulatoru a strategii ktere tak bezne na konzole nevychazi.

      Pokud vim tak PCckari nadavaj ze konzole a vubec moderni hry maji tendenci vychazet hracum vstric az prilis aby meli co nejmene problemu se do hry dostat coz bych rekl je primo pravym opakem toho co dela Dark souls.

      Na petici nevidim nic ponizujiciho a je to asi jeden z mala zpusobu jak dat vyvojarum vedet ze o PC verzi opravdu nekdo stoji protoze psat jim do fora nebo na facebook samozrejme nicemu nepomaha. Nakup konzole jsem sam zvazoval ale kvuli neschopnosti naucit se pracovat s ovladacem jsem tu moznost zavrhl.
  • rpg je hra ne hrdiny a ja mam daleko lepší pocit z uveritelneho sveta když hraju se živými hráči a ne s boty
    • Ale tady HRAJEŠ s živými hráči, ty máslo.... *7*
  • Dekuju za recenzi s Pavlem Dobrovskym nemam problem, stejne jako hrat s klavesnici a mysi... jde skutecne jen o proces uceni a spravneho namapovani. Mam za sebou 300+ hodin a hra me porad bavi coz jsem skutecne necekal, bavi me tvorit novy buildy - inspiraci najdete napr. zde http://mugenmonkey.com/darksouls/ a zde http://darksoulsbuilds.imgur.com/all/ A mala rada, tip na zaver ( osobne jsem na to prisel az ke konci :) pokud chcete pomoc s bossem od hracu, tak u ohniste obetujte humanity - promena do lidke podoby a zahy uvidite na zemi summon znameni hrdinu nabizejici pomocnou ruku.

    /bow
  • Co tady vyvádíte na tom webu,nemá obdoby.Na co chcete vůbec peníze?
    • Konkretneji by to neslo?
    • Caincz
      A co kdybys tedy šel na jiný web, např. Bonusweb nebo Eurogamer, kde se ti jistě bude líbit víc. A nebo líp, udělej vlastní a hoď sem odkaz, zajisté nás oslníš. Samozřejmě bez nároku na honorář, že.
      • Eurogamer? se prober.. *1*
        • no minimalne jim tam fungujou videa :)
  • RazorProduction
    BORDERLANDS 2 se nejak zapomnel ze ??? *16* a toma zaujimal Lukašov nazor :/ *13*
    • janchor
      Nezapomněl, ale review verze mi bohužel doma stávkuje, takže čekáme na retail.
      • RazorProduction
        *3* este ze tak,v hrej.cz ta recenze vystihla presne to co mala sice nebol spomenuty co-op ale tosa na tu dobu stavalo *15*
  • udelejte neco s tim prehravacem, to nacitani je hruza... na zdejsi videa bych se podival rad, ale 5 sekund videa na 20 sekund nacitani mi neprijde jako optimalni pomer, po minute jsem to musel vypnout (stejne tak u predchozich videi, clovek to vzdycky akorat nastve)
    • problem bude na tvojej strane...ja som klikol play, zvacsil video na fullscreen a pozeral az do konca bez zastavovania
      • x_ander
        No problém s přehrávačem má docela dost lidí, když si projdeš diskusi. Takže by jeho změna nebyla od věci.
        • VonHayek
          Jestli to nebude tím, že se celkem pochopitelně do diskuze ozývaj lidé, kterým to blbne - zatímco mlčící většina, které to funguje, prostě nic nikam nepíše...

          Osobně jsem také nikdy neměl problém, ať jedu na Chromu nebo i na Mozille zahnojené asi milionem pluginů. *4*
          • x_ander
            To máš samozřejmě pravdu, že většině to funguje a tak mlčí. Ale lidem, co to blbne je dost (v poslední době to řeší mnoho lidí prakticky v každé diskusi pod videem), tak by možná redakce mohla uvažovat o změně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit