Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvnich par mozna deset hodin me to umirani bavilo, monstra se daji ukocirovat a taktiky postupne vychytat, ale potom ti bossove.. bylo by pekne si lousknout s lvl3 nebo lvl4 partou toho veproveho prince, ale tady me fakt nastvali s tim, ze level nesmi byt vetsi nes boss, a ja jsem na nej a na carodejnici posilal moje oblibene party s postupne vylepsenym inventarem pouze na smrt a blazinec. Na me uz to je tohle moc HC, a abych travil svuj volny cas nekoncici virtualni sebevrazdou zase takovy masochista nejsem. za me 7/10. Treba si rikejte ze jsem sragora , ale byt tam checkpoint system alespon pred bossem, tak verim ze bych si to radne dohral.
    • Nevim cim to je, ale kdyz jsem koukal na nejaky videa na youtube, tak mi prislo, ze ti hraci maji vzdycky strasne stesti. Treba dal critical dmg za 23, nebo se pokazde povedl utok, nebo boss ubral malo zivotu. Ja kdyz sel na bosse tak vzdycky jsem dead behem chvilky a to nemyslim, ze bych mel o mnoho slabsi partu nebo ze by byly tak ucinne ty amulety... Podle videi na youtube bych rekl ze jsou bossove celkem jednodussi - realita na mem PC je trochu jina :-)
      • ono to jednou vyjde
      • Spis budes proste lama.
        • Taky mozny... i kdyz nejaky ten rok parici praxe uz mam za sebou :-) :-) :-) Skoro bych rekl, ze jsem paran senior. hehe
    • Zatím jsem zabil všechny lvl1 bosse + dva pro lvl3 a nestalo se mi, že by byl wipe, akorat jednou nebo dvakrat mi chcípla jedna postava. Stačí si s sebou vždycky vzít healera a chodit na ně na nejvyšším možným levelu, dokud to ještě jde.
  • Inquisitor
    Tady netrpí na nervy jenom hrdinové, ale i hráči. Taky bych z toho potřeboval do nějakýho toho sanatoria vyléčit nervy, ale taky na to nemám prachy. Fakt frustrující záležitost :)
    • PreidaQ
      A, stejně jako v Darkest Dungeon, jedním z nejspolehlivějších řešení tohoto problému jest alkohol.
      • Jenze alkohol vede k paranoidnimu alkoholismu. Je třeba to zkusit prokládat návštěvou bordelu.
        • Jo a pak budes muset misto do klastera k venerologovi :-)
      • Problem je, kdyz i ten prestane ucinkovat... tak to pak zbyva uz jen nejaky klaster...
        • PreidaQ
          A co si budeme povídat, taková smrt, to musí být ten nejlepší stress-reliefer ze všech.
  • RPG to naozaj nie je, taka takticka hra s jednoduchymi pravidlami a zopar naozaj nelogickymi prvkami. Vyzera to stylovo a hraje sa to dobre, aj ked je to hlavne o velmi dlhom a stresujucom grinde ;-)
    • opravdu "miluji" tady tyhle zamindrákované chudáčky, kteří musí všem okolo vysvětlovat co je, a co není RPG, aby si nějak ukojili svoje mrzké ego. Jako by to nebylo jedno. Neskonale otravné téma...
      • Ano a tento tvoj bezobsazny a v podstate uplne zbytocny prispevok, nebol vobec pisany za ucelom uspokojenia svojho mrzkeho ega ;-)
        • Ale co si budeme povídat, to žánrování je opravdu otravný :)
        • Máš asi pravdu, přehnal sem to, byl to hloupý výlev. Poprosil bych cenzora o smazání.
  • Skvělá, návyková hra s nádhernou grafikou. Jediný co mě se.e je, že nejde narozdíl od bety vypnout infarkt hrdinů po naplnění maxima stresu. Doufám, že to vrátí do nastavení hry. Do tý doby mi bude muset stačit poslední beta co vyšla.
  • Hezka recenze, celkem vystizna, ale me postrehy ze hry jsou trosku odlisne... Je zde kouzelna grafika, hlavne bossove jsou krasni a originalni i kdyz zatim jsem videl jenom tri. Zvuky a pruvodni reci take super, atmosfera krasna. Osobne mam problem s obtiznosti a to takovy, ze hru vydrzim hrat tak cca ctyri pet dungeonu a pak me to prestane u bosse bavit, kdyz me na tri rany zabije. Problem je, ze co plati na normalni potvory si mate moznost overit a vyzkouset kazdou chvili v klasickem boji. Problem u bossu, kteri jsou na muj vkus opravdu tezci je ten, ze se neda vyzkouset taktika - zabiji vas a muzete vesel znova levelovat partu, ktera ma jit znovu zkusit stesti. Dalsi obtizny problem je vybalancovani odmen za dungeony a nakladu za leceni silenych clenu party... vzdy po nejake dobe se dostanu do skluzu, ze nestaci penize na leceni a kdyz jdu do dungeonu nejake vydelat, tak vice a vice silim. Hezky koncept, zabavna hra, ale u me vetsi obtiznost a proto uz mam hru rok a zatim nedohrana i kdyz se o to casto snazim...
    • vaclav.pechacek
      Tam je právě užitečná ta možnost utéct z boje, no. Kdyby to nešlo, tak máš pravdu, že by ti bossové byli k zbláznění. Takhle se ale můžeš podívat, co jsou zač, nechat si přinejhorším zabít jednoho dva lidi a pak zdrhnout. A jakmile se z toho finančně a psychologicky vylížeš jednou dvěma lehčími úrovněmi, tak se vrátíš s adekvátní partou a většinou už máš dost slušnou šanci toho bosse sundat.
    • Tak určitě hraješ tu hru už rok, když vyšla 19.1 a beta před tím byla max 2-3 měsíce *3*
      • ako backer na KS mam tu hru od 20.5.2015 a to uz nebola public beta ale early access.
  • No ja nevim,
    mam rad tezke hry, ale tady me odrazuje vice veci:
    1. Nahodne generovani dungeonu - kdy jste vystaveni pravdepodobnosti XY, ze prave vygenerovany dungeon se jednoduse neda projit, ani kdyby jste meli vsechny informace o nem. Proste neni nad dobry level design, kdy nekdo myslici, vytvori lokace tak, aby davaly smysl.

    2. Mechaniky:

    "Třeba neustálé omračování posledního zbylého nepřítele, zatímco zbytek družiny má spoustu času na další aktivity? Dobrý nápad, jenže každý omráčený nepřítel automaticky dostává odolnost proti dalšímu omračování. A i kdyby se vám to podařilo obejít, tak čím déle bojujete, tím více ve stresu vaši hrdinové budou"

    Nechapu, proc by s kazdym omracenim mela rust odolnost proti omracovani a ani nechapu, proc by mel rust z takoveho souboje stres, kdyz mate pred sebou fackovaciho panaka. Jednoduse receno, mam rad ferove mechaniky a ne nesmysly, ktere slouzi jen ke znevyhodneni hrace. Protoze udelat hru tezkou, diky nesmyslum neni umeni.
    • BoB.2
      Super je když má někdo málo života a nepřatele se rozhodnou že ho prostě zabijí a ty s tím nic nenaděláš. *16*
      • muzes utyct, hrbitovy jsou plny hrdinu
    • no a to ani nevis, ze po nekolika kolech, kdy si snazis posledniho chudaka nepritele setrit, aby ses vylecil, tak si zavola posily a jede se skoro celej souboj znova *1*

      je to schvalne, proste zivot a boj neustale na hrane *5*
      • Hele, to by me nevadilo, naopak by mi to prislo logicke, za predpokladu, ze by to nejsou nahodne vygenerovani borci, kteri pred soubojem jiz neexistovali ve vedlejsi mistnosti, nebo nejaky debilni respawn. Napr. v Dungeon Masteru 2 byla mechanika, kdy nepritel, ktery mel malo HP zacal utikat za svymi kamosi, aby se zachranil a vylecil se. Ta byla super. Vygenerovat dalsich 5 maniku, jen proto, ze si z nekoho delas fackovaciho panaka by mi prislo hodne slabe.
        • no a me pripada slaby jen nekoho dokola stunovat a nepokracovat urychlene dal

          jsou to jen lidi, maj strach a nechtej tam zustavat dyl, nez je nezbytne nutny

          neni to o tom projit to v suchym triku, ale vyjit z toho aspon bez trika *1*

          neco podobnyho jsem prozival naposled v ftl, skocit/neskocit, koupit/nekoupit, utyct/neutyct, risknout vetsi odmenu nebo zhynout, neustala mala dilemata, ktera mohou mit dalekosahle dusledky (tady teda neni totalni prohra, ale dalsi grind)
  • hra je to urcite vyborna, nicmene spis nez rpg bych tomu rikal takticka hra (gro je v soubojich) s prvky managementu (mestecko)

    oproti ea, co jsem okusil loni pridali jednu novou lokaci a navic jeste darkest dungeon, zatim nemam dohrano, ale co me docela nastvalo, v tom vsem grindu vas to nuti k totalnimu grindu, po prvnim pruchodu darkest dungeon dostali 4 nejhrdinejsi hrdinove odznacek a nesmi do darkest dungeon nikdy znova?!@!!#!$@%^#$^@!@#!@!@#!@#!@$!@$!@!@#!@# (4 postavy vymakat na uroven 6 je celkem dlouha a otravna cinnost, kdyz uz vsechno cestou znate)

    no a na zaver vam prozradim brutalni kombo, vzadu vestalka a pred ni 3x bounty hunter, takze kazdej ma stun, navic bounty umi marknout nepritele a to je teprve masakr, stuned nepritel dostava od jednoho typu utoku 60% poskozeni navic, marknutej od jinyho dokonce 90%
    • jo a opusteni darkest dungeon vas stoji automaticky postavu, jedna vzdycky kreje ustup vlastnim telem (prvni 2 neuspechy v dd me staly celkem 4 postavy, uspesnej pruchod mi zablokoval dalsi 4, na facku)
      • a jeste jeden tip, kterej mi hlava moc nebere, ty nejlepsi ancestralni itemy vetsinou pridavaj narusovani psychiky, a v dd je cesta k cili tak dlouha, ze se mi na ty prvni dva pokusy dycky uplne zblaznili

        potreti uz jsem tam sel jen s vecma, co psychiku neurychlovaly, ale stejne se mi zblaznil cestou aspon jeden, vsichni nepratele sli predevsim po nem (3x bounty hunter a oni porad sli do toho prostredniho)
  • V tomhle náhodně generovaném prostředí čeká zlato, démanty a spousta šťavnatého vybavení. Nezní to moc temně, že ano? Jenže stačí přidat zrůdné a smrtící netvory, kteří jak kdyby vylezli ze špatně zavřené knížky od H. P. Lovecrafta, a najednou tu máte hru černou jako noc.

    Nuda, nuda, šeď a šeď. Melete zlato s moukou. Tohle by mělo umět každý RPG a tady je to najednou plus?
  • MidnighT91
    Kteří jak kdyby vylezli ze špatně zavřené knížky od H. P. Lovecrafta... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit