Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale kazda hra omrzi DayZ neni vyjimkou. Neumim si predstavit koncept kery by ji udrzel pri zivote hodne dlouho. Ten stereotyp se proste dostavi marna slava. Mozna by jeste zafungoval singleplayer s moznosti kooperace kde by slo o vycisteni mapy od zombiku kery by se prestali respawnovat a loot by byl rovnez natvrdo. Priblizeni realite kde jde o ocistu celeho uzemi s vyuzitim omezenych zasob. Okorenit to jeste par prezivsimi s imunitou kery by hraci dejmetomu pomohli najit dalsi jinak skryte zasoby. Aby hrac nestrilel automaticky vsechno co se hybe. Cernarus je relativne velka a koncept Army umoznuje postupovat pokazdy jinak. Vytratilo by se z toho sice kouzlo boje proti zivemu protivnikovi ale zaroven i frustrace. To by mohlo oslovit hrace kerym bandite berou motivaci.
  • Darksouls je na PC bez gamepadu nehratelné :(
  • DeDy
    To Hombre: Hrál jsem to asi měsíc s kámošem a hru jsem si báječně užil. Ta atmosféra je pro toho kdo nezahraje nepochopitelná. Ten koncept je úžasný a velice zábavný, buhužel nemá cíl. Jsem rád, že jsem si mohl DayZ alfa vychutnat ve fázi, kdy se sice hráči zabíjeli, ale ne tak moc. Ono stačí když se člověk podívá na web dayzmod.com a zjistí, že hru za posledních 24 hod. hrálo 113.000 hráčů. Což je tak o 50.000 méně než před měsícem. Nerecenze plně vystihuje mé názory. Dobrá práce Smejky.
  • celoush
    Dokonale vystihuje mé dojmy a obavy. Super článek.
  • Upřímně, co si myslet o hráči, kterému ty pomůžeš a on tě pak zabije? *7*
  • V tvém podání jsi asi urazil hráče DayZ:) Tady jsou kluci citliví:D
  • Tak to radši takovej dark souls ani nezkoušej
  • Mně hlavně přijde, že lidi minuli celou pointu hry. Kluci z klanu to hráli i tak v 8 lidech a spolupracovali. Ono k dobrý zážitku stačí i 2-3. Ale neni to singl. V jednom se to prostě hrát nedá. A co potom takovej Project reality pro BF2, kde pak kooperativně hrajou skutečně družstva o šesti lidech. Všichni komunikujou a kdo soluje - kick ze serveru.

    A to je další důležitá věc. Pokud se vytvoří nějaká pravidla, měl by být přítomný admin a hledět na jejich dodržování. DayZ možná nějaké SAFE zony pro rozehrání chybí.
  • trolo
    no jasne. je to len mod a v plnej hre bude viac moznosti pre party play. stavby a rozne veci. a ze ta solo hra omrzi skor ako v parte nieje chyba hry. to mas vo vsetkych hrach co su postavene viac na coop/multiplayer zazitku. v standalone hre budu sinlejsi zombici, lepsi pathfinding takze budu vacsia vyzva = hraci MOZNO nebudu tolko strielat on sight :-D kto vie. a najst si ludi na hranie sa da v pohode mas kopu for, part ktore hraju a hladaju novych hracov. a nakoniec aj v hre sa da najst partak. ja som akurat hral a v obchodaku som nasiel banditu. zasalutoval som a on tiez. dal mi makarova a isiel som s nim potom sme zacali "kecat" cez mikrak ale bola to sranda kedze on bol rus takze groteska ale dalo sa dohovorit.

    proste je to stale alfa a je to mod. netreba od toho ocakavat vylestenu AAA hru. standalone by mal vyjst na 100% do konca roka - minecraft model a bude mat tie hlavne neduhy modu vyriesene - slabe moznosti party play, nebalancovanost vojenskych zbrani, bude viac budov do ktorych sa da vojst etc etc. cekni ofik stranku tam je toho halda.
  • Neni to hra pro kazdeho, takze je v poradku,ze te to nebavi.
    Taky jsem si prozil frustraci, kdyz me usekal hrac, kteremu jsem daval transfuzi.
    Nebo kdyz me strelil do hlavy typek, ktereho jsem obvazoval.

    Dokazal jsem se ale oklepat a hraje se dal :-). Nelpim na svych predmetech, behem chvilky si najdu vetsi batoh (at uz CZ nebo Alice) k tomu neco ze zakladnich zbrani tzn nejaky ten enfield,winchester nebo AK/AKM a jede se dal.
    Potkal jsem uz i nekolik pohodovych lidi, par jsem si jich pridal i na steamu do friends (lidi z cele evropy) a hra me porad bavi.
    Samozrejme doufam,ze Rocket to vyladi a prida kupu dalsich veci,kterymi se hraci muzou zabavit, nez jen strilenim ostatnich.

    Pockej na recenze DayZ standalonu, snazi se to vydat do konce roku a uvidis.
  • DeDy
    Tak jsem po 2týdení pauze zase zahrál, no zahrál. Narodím se západně u černa a bum, jsem dead. Narodím se u černa z druhé strany, plazím se do stodoly, potkám v ní borca se sekerou a žiji, to se mi ještě nestalo. Aby si to nerozmyslel tak beru zaječí do blízkého lesa a tam se nejednou zvedne křoví se sekerou (nic u sebe nemám) a mrdne mě do palice.

    Jsem dead a DayZ alfa je u mě dead. The END.
  • prosimvas redakce, spravte si ty videa, v cca 14 min. se to kousne jak se pise a pak uz bezi jen zvuk, ale porad ne minutu
  • Vrook
    Jojo. Cheateři, hackeři a buggeři jsou humus. Nejhorší je, že to ničí celou strukturu tý hry. Já si například řekl, že si nikdy nic naklonovanýho nevezmu, jenže i přesto, že si sám nic nenaklonuju, tak spousta věcí, který lootnu v nalezenejch stanech, nebo v mrtvolách, jsou stejně naklonovaný. Takže máš větší šanci najít rare věci jako jsou nvg nebo výnušniny i když ty sám hraješ čestně. Já mám téměř všechen loot, hejkala, nvg, několik náloží, l85 a podobný věci a přestože jsem je všechny našel, tak bych si netroufnul tvrdit, že se všechny na server dostaly poctivym spawnutím.
  • No ty vole, ty seš jelito...ty netroluješ, ty si fakt natvrdlej...
  • Ach jo, co jsem nastoupil ze školy do nemocnice za prací, už jsem se smířil s tím, že při zombie apokalypse budu první na ráně a trávím ji skučením a hnaním se za trochou pohyblivýho masa. Sbohem, mé krásné sny osamnělého vlka.
  • USER47
    Jindřichu, meleš nesmysly.
  • Magister_Peditum
    A zkratka PS je taky anglická, i když moc anglicky tedy nezní? Post Scriptum? *3*
  • jindra.veliky
    je taky anglicka *4*
  • Jednoduchý človek má hold jednoduché starosti *7* *7* *7*
  • Ale já bandita nejsem. *1* Humanitu mám asi kolem 20 k .Nemám problém někomu pomoci,ale prostě to skoro nejde.Navíc co sráží tuto hru hodně dolů,jsou cheateři.To je opravdu běs a kdo nezažil,neuvěří.Bejt 5x za hodinu zabit hromadným killem,je prostě běs.Další facka pro hru,je klonování věcí.To je už skoro na úronvni cheaterů.Každej běhá v hejkalovi,v ruce tichou M4 a batohu AS50 TWS. Prostě průšvih. Bohužel,protože tato hra má jinak náboj a jinou s takovou atmosférou a nábojem neznám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit