Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    *1*
  • Cahir
    Yep, splečenská smlouva, ať už jakékoliv formy, je součástí lidské přirozenosti.
  • prd v japonsku, vypukne to v chanove
  • h0p3
    já se třeba teď chystám začít s "DayZ police" což vlastně znamená, že nezištně pomáháš přeživším - v Chernu/Elektru likviduješ snipery, pomáš jim od zombie atp. Jelikož už mě taky nic moc nemotivuje ke hraní, tak snad tohle by to mohlo ješět chvilku prodloužit *7*
  • Vrook
    Ne, protože to neni MMO.
  • Tikov
    vážně nebudou, lidi jsou na to moc společenští- ve chvíli, kdy zanikne starý řád, mají potřebu ho nahradit něčím velice podobným (viz 3 fáze revoluce v Maliových Lokomotivách dějin). Takže osobně předpokládám (při jakékoliv podobné katastrofě, která vyřadí vláďu a spol.) pokus o vytvoření městských států/svazů a následně pomalý přechod k standartním státům. To že se může vyskytnou šílený samotářský střelec nelze vyloučit (to se stává i teď), ale když máte "ohromnou" armádu 12 lidí, tak nemá šanci.
    Zbrojní průkaz je dobrá věc, jen to chce rozumný důvod (u prvožadatelů se často dělají psychotesty ;) ) a doporučuji udělat co nejdřív- existuje tlak na jejich omezení a zpřísnění podmínek (lustrace, psychotesty, 488 otázek občas absolutně nesouvisejících s potřebami žadatele a zkouška manipulace je jim jaksi málo)
  • Možná jste to už viděli... Pro fanoušky OFP povinnost! *1*

    http://www.youtube.com/watch?v=N9LLa7xixR8
  • Velmi pekna nerecenze. Ja sam jsem DayZ uz par tydnu nehral. Duvod? Po mem poslednim umrti jsem hru vypnul a uvedomil si, ze nemam zadny duvod ji hrat znova. Za tu dobu, co jsem DayZ propadl jsem prosel vsechny zajimave lokace, vyzkousel vetsinu zbrani, zemrel prakticky vsemi moznymi zpusoby, zkratka jsem okusil temer vse, co tato modifikace nabizi. Hraju sam, takze koop jde mimo me a tudiz nevim, proc vlastne zacinat znova od nuly a zkusit to, co uz jsem jednou zkusil kdyz vim, ze to k nicemu nepovede. V beznych hrach se muzete nejak vyvijet, zlepsovat, posouvat v zebricku, zkratka smerovat k nejakym cilum. Tady nic takoveho neni, tudiz az okusite vse, co vam hra nabizi a az opadne pocatecni nadseni z neceho noveho, muze se klidne stat, ze uz hru nezapnete. Ja sam si pockam na samostatnu hru.
  • Už jsem viděl asi tak dvě hodiny, komentované i nekomentované, četl ty články tady, a pořád si nemyslím, že to stojí za moje peníze. Jako sociální experiment je to zajímavé, ale ten můžu sledovat i jako nezúčastněný divák. *4*
  • lol tak presne takhle se chovat nebudou...
  • EDIT: Slunce v duši. *4*
  • to je proč by to děti neměli hrát...
  • deridon
    cody takhle reaguje pořád.. u něj je to normální
  • smejki
    VŠE? *1*
  • smejki
    sice jsem nikdy žádné MMo pořádně nehrál, ale jak jsem se o tom bavil s janchorem a Pavlem Dobrovským, ano, je to velmi podobný problém.
  • Leze ti to az moc na mozek. Zkus aspon chvili delat neco smysluplneho, at se vratis do reality.
  • No hodně toho bude ve War Z...ale nemyslím si,že hráči ví co chtějí. Často chtějí něco co jim hodně ublíží...a vsadím se, že kdyby hráči kecali do DayZ tak by tu za chvilku byly respawny s itemama a automatická regenerace zdraví
  • Pokud se odstraní chyby nastíněné v článku, pak to bude dobrá hra. Chtělo by to:
    Větší mapa
    Více hráčů
    Méně předmětů= tam, kde se vybírá nejvíce by byla pravděpodobnost znovuobjevení nejmenší a to by se dynamicky měnilo.
    Spawn zombií se dá řešit spawnem na okraje mapy a random cílem chůze. To by zabránilo i dosažení "konce světa", kde by bylo právě nejvíce zombií.
    Stavění základen by se dalo provést takto: nasbírej potřebný materiál (desky, cihly apodob.), přines na nějaké místo a postav jednu z vygenerovaných základen.
    Zabíjení hráčů se dá ovlivnit nalezením třeba kevlarové výbavy. Pistoli to zastaví a pušky s náboji budou velmi vzácné.
    Je toho spousty, co by se dalo udělat. Doufám, že autoři vyslyší hráče, protože ti obvykle nejlépe vědí, co chtějí.
  • doufam ze s takovym prispevkem to nemyslis vazne
  • Kozy
    sandbox fuj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit