Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tikov
    Není nad omezený pohled na věc *4* Pravdou je, že starší lidé s klasickým vzděláním, minimálně v mluvené češtině zkratku 'et cetera' používají. S tvým přístupem bych mohl tvrdit, že je to česká zkratka. (A ne, není. Je latinská a lidé jsou zvyklí mluvit svým získaným suržikem- já taky v některých případech mluvím polorusky)
  • jindra.veliky
    pouziva se v anglictine takze ji beru jako anglickou...robot taky nema oznaceny jen cesky slovo
  • presne tak..taky sem zpocatku myslel ze nebudu bandita a pak sem zazil dve takoveto zkusenosti a ted uz strilim na potkani
  • Když ono to stou spoluprací s cizákama hráčema,není zase až tak jednoduché.nedávno jsem byl na německém serveru.Měl jsem už slušnej gear a jen tak jsem se poflakoval.Zabrousím si takhle i do kostela,myslím že v Chernogorsku? Najednou se rozrazej dveře a do vnitř vběhne hráč ozbrojen jen pistolkou.Za sebou měl asi 4 zombíky. Vystřílel jsem mu je.Zeptal se ho,jestli je přítel.Odpověděl kladně. Sotva se k němu otočím zády,tak je po mě.Proto už žádné kamarádíčkování s nikým cizím.Raději zabiju jeho,než on mě.To není jediná taková zkušenost.nedá se nikomu věřit.Bohužel.
  • To Denier: Buď v klidu :) Avengers nás zachrání :-D :-D (oni taky zmutují v Japonsku)
  • Nejvice hovadske chovani z DayZ prave typci casto omlouvaji "realismem".
    Taky s tim moc nesouhlasim, vzdyt takove naboje do .50 cal AS50 by mely cenu zlata a tezko by kazdy druhy jen tak plytval na kohokoliv zvlast kdyz by ho pak ani nesel obrat o veci (viz kamperi v kopcich na Elektrem/Chernem).

    Tim nechci rict,ze by svet po apokalyspe byl hezkym mistem,ale DayZ uz je az moc bestialni protoze zkratka je to jen hra, clovek se po smrti respawne a tak joudove s radosti vrazdi co jim prijde pod ruku.
  • nj hlavne ze tam vycapia reklami cez listu ovladania videa
  • Tikov
    latinskou *3*
  • Kozy
    haha a když jsem psal že to je šílenej stereotyp tak mínusy lítali o stošest.
  • jindra.veliky
    citis se vic drsne, kdyz misto atd. napies anglickou zkratku etc. ? *4*
  • h0p3
    Nevim jestli bych to znovu zapl, kdyby se mi toto stalo na night serveru *1*

    http://www.youtube.com/watch?v=2P-Wgg90hRw
  • Zajímavé je, že Smejki, kterému to bylo určeno především, pochopil, jak jsem to myslel. Kde asi vy všichni ostatní děláte chybu? *4*
  • calwin
    osviežila by to scéna ako z dayZ... tyvole to je traktor tyvole!!! joooo traktooor!!! :D
  • Pěkné! *1*
  • To verim, ale urcite nebudu sam kdo ma stejny problem. V mem okoli zkratka neni nikdo, koho by DayZ zajimal. A seznamovat se s cizimi hraci primo ve hre je dost velky risk ktery obvykle skonci spatne. neni spis chyba ve hre, ze jednotlivci nema po case co nabidnout? A ze si musi vymyslet duvody proc ji znovu zapnout? DayZ je porad relativne mlada modifikace, jake duovody a cile si budeme vymyslet za pul roku kdyz po par tydnech hrani jsem okusil temer vse?
  • hlavne sposuta lidi tak nejak ve svem uvazovani ignoruje obycejny strach...si asi mysli, ze kdyz se nekde budou toulat zombie tak on vesele popadne svoji pistolku a 12 naboju a pujde si ,,zalovit,,. Ve skutecnosti by sedel na bobku posrany! strachy a doufal, ze ho nekdo najde a pomuze mu.
  • Pro tebe existuje skvělé řešení. Stáhni si DayZ Commander, ten udělá vše za tebe.
  • trolo
    myslim ze by to tak bolo aj v realu keby si mal viac zivotov.
  • 13_11
    Tady kolega nade mnou VÍ. Za sebe doporučím knihu od Ondry Neffa – Tma (1998). Ta velmi reálně modeluje situaci: „kdyby na světě vypadl elektrický proud“.
  • trolo
    chyba je v tom ze hrajes sam. ked hrajes s ludmi tak to je uplne o niecom inom - pvp, ziskavanie vozidiel, prepady inych skupiniek/taborov etc etc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit