Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle bylo z toho slabšího soudku. Slohově otřesné, některá přirovnání jsou děs. Minulý článek byl výborný a krásně se četl, tohle je jak úryvek z brakové literatury.
  • Najlepisia sranda je ked pride na server VYJEB@NY cheater, vatsinov su to smradi zo Sovietkeho zvazu. Tie Ruske spiny su vsade. Putin je velky pan , mal by im zajeb@t do hlavy *7*
  • Pekny clanek, ukazuje blbost tehle hry v plne krase :)
    • Veskoslav
      Moc těžká na Tebe co?:)To se stává.
      • Takze vizat zabugovanu hru jak svin, spravit nan lamersky mod ktory na tu zabugovanost prida este dalsiu zabugovanost. Jo, deme nato!
        Ale clovek s iq ako ty, ktory automaticky da do jednej roviny -blbucka hra=tazka - to asi nikdy nepobere :)
        • Veskoslav
          Kdy si naposledy hrál Armu II? V den vydání? Já ji hrál předevčírem a nějak jsem ty "bugy" neměl. Zase další, co někde něco slyšel a blbě kecá?
  • trolo
    Musim sa priznat ze prvu recenziu som cital prvy odsek v nadeji ze tie RP kecy prestanu. Ked som sa sokoval ze cela recenzia je napisana v tomto style(pre mna totalne nezaujimavy ba az iritujuci) tak som sa hodil na diskusiu.

    Tento clanok som nedocital ked som zistil ze to je rovnaky styl po 1 vete. Nic v zlom. Niekomu sa to moze pacit taketo pisanie. Je to len moj nazor. Prescrolloval som dole a popozeral obrazky.
  • Ronox
    To vám to vážně tak trhá žíly? :D
  • Mother_of_god
    A preda som sa dočkal, Tiscali vie klesnúť ešte nižšie než je Mariánska priekopa v recenziách
  • no_matter
    nic proti, jsem rád, že se tady někdo pokouší o něco nového, ale tahle forma by dle mě spíše vynikla někde na blogu než tady...
  • Minule jsem chvalil, ale tohle je vazne slabe.
  • To potom aj cela Arma 2 je este v alfe, lebo bugy, ktore su v Dayz, su uplne bezne aj v Arme, ako napr. zasekavanie, miznutie inventara vo vode, AI chodi cez steny atd kopu, kopu, kopu dalsich...
    • Mizeni inventare ve vode neni bug, tak si to prvni zjisti, nez tu zacnes vypoustet bludy. *11*
  • Je to dobrý smejki... A když si přečteš oba dva díly najednou tak ještě lepší... První díl dostane na významu s druhým a naopak :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit