Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zase ďalší sračkoidný výblitok od tohto kvázirecenzenta?....krompáč do ruky a kopať....a nie pero :-)

    alebo minimálne na pár rokov príručku českého pravopisu a pravidelné hodiny slohu :-)
  • Trol.diskuzni
    Tento článek je takový bullshit, že jsem se musel po několika týdnech přihlásit a autorovi svoji impresi s klidným svědomím sdělit. *6*

    OT: Doufám, že se imitátoři užívající zkomoleniny mého nicku do budoucna pokusí prezentovat s větší dávkou důvtipu, anebo toho raději zanechají.
  • Je pravda že v takovém Codku se na dálnici protivníci nezasekávají. Nicméně DayZ je asi tak 150x více zábavná a zajímavější hra. Ta hra je stále v alfa verzi, je zbytečné dělat recenze na alfa verze. A jelikož už bylo slíbeno, že vyjde i jako samostatná plná verze, tak je lepší, respektive logičtější si počkat na plnou. Tyhle články od smejkyho jsou srandovní a doufám, že i tak zůstanou ;)
  • hmmm minule to bylo lepší ... *7*
  • roman.potakh
    Mozna ze to je to kouzlo, ze ta hra neni moc stavena na online boje a uz vubec ne, na interierove, chozeni uvnitr atd...jinak s pingama problem neni... :) Ale vseobecne OFP a ARMA je zabugovana since 2001, ale i presto ji komunita drzi tak vysoko...

    Proste je to takovy mini-minecraft. Dejte hracum nastroje, volnost a oni uz si zbytek zaridi...
  • Pete.palis
    nechci nikoho urážet, ale tohle se fakt nedá číst...sry
    • Shaker
      taky nechci nikoho urazet, ale tvuj koment je o nicem... sry
      • Pete.palis
        no ty něco piš tvl *7*
  • Thorleif_cz
    Já vím, že to nejspíš nemá cenu zmiňovat... Ale to kurňa lidi neumíte číst mezi řádky, recenzi by jste chtěli jako strohej rozpis + a -, narvanej až pod rypák? Jsem rád za Smejkiho články a vůbec za jakýkoliv tvořivý přístup a snahu říct to svý jinak, což naštěstí partaj kolem tohoto webu nedělá vyjímečně...

    Edit: Tím jsem nechtěl říct, že tyhle dva články musí být rovnou ta recenze...
  • Prvních pár odstavců a vidím, že je to stejnej bullshit jako minule... Po čtyřech mesících hraní číst takovéhle blitky je smutné. Kde je recenze? Proč se nezaměříte na to, že za poslední týden stonásobně vzrostl počet cheaterů? Vždyť námětů na články má DayZ desítky tak proč tenhle "wannabe cool" deník?
    Proč nenapíšete recenzi? Proč tu není článek o otevřenosti Army, které hráči zneužívají? O tom, že z Rocketa je něco jako hvězda, ale na DayZ skoro kašle?
    Prostě cokoli zajímavého, informaticního či alespoň zábavného...
  • DayZ je, nebál bych se říct, taková malá revoluce v online FPS hraní, jenomže k čemu to je, když je to postavené na hře, který má tak otřesný online kód, že sem to snad v životě neviděl.
    • Hraju přes multiplayer cca 4měsíce. Jak DayZ,tak i normální mise a nějaký extrémní problém nemám.
      • nemas 300 ping ? gj
  • Zkoušíte jestli se vlna popularity promítne i v sledovanosti vašeho webu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit