Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic proti tvemu vkusu a nic proti Syndicate, ale kdyby takhle vypadal Deus Ex, tak jsem si ho ani nekoupil, natoz 2x dohral. Ale jako strilecka je tohle ok. Proc ne.
  • Hrál jsem původní Syndicate i syndycate wars, zato jsem nikdy nehrál cod. A podle traileru mě to zaujalo. Že to bude jiná hra než ta původní? že to przněj? Pokud se to bude dobře hrát, tak ať.
  • No vidíš jakej jseš ko..t. Ještě včera jsi na tu hru pindal.
  • MishKonn
    Trailer vypadá v pohodě, ale to rvaní dubstepu horem dolem do všeho, kam to jen (ne)jde, už se mi docela hodně zajídá.
  • Proc mi to pripomina Hired Guns z Amigy.U me dobry. *1*
  • To vypadá veeeelmi dobře!
  • Pojal jsem ho podle toho co o tom vím, musíš uznat že pak to vtipný moc neni *3*
  • nic proti, Deus Ex 3 je kvalitní hra, ale která tu byla jinak naposledy? Zaklínač šel mimo mě. POkud tohle bude mix Riddicka a Deuse, tak proč ne? Nápady se kopírují pořád. To je jako, když se hádají stratégové, jestli je lepší Warcraft III, nebo Warhammer. V podstatě jsou to totožné hry.
  • Tys ten vtip pojal poněkud Sheldonovsky.... *3* *1*
  • IWKYN
    Já proti tomu zas až tolik nemam, ale vem si, co se v tom traileru děje - implantáty, high-tech zbraně, korporace z budoucnosti? To sem tu někde viděl a mam pocit, že celkem i nedávno!

    Tunelový akční střílení, to nám to tady narostlo, že by se to pomaličku mohlo posekat!

    No a mít rád trailer jenom kvůli hudbě, to je trochu málo, to si radši najděte, od koho to je a podívejte se na nějakou jejich tvorbu.

    Co nám tu zůstalo? Značka, kterou znalci milujou a mladší generace bohužel jenom tápou, což je smutné, vzhledem k tomu, že neví o co přicházejí! (Amigu mam furt doma a čas od času se jí neubránim!) Značka, kterou mohou buď poslat na vrchol nebo taky pošlapat - nic proti tomu studiu, vypadá velice solidně, jenom se hodně obávam jak to všechno dopadne...
  • Jazz
    Ničení jména ? Ttj.
  • poradnou akcnarnu. sak vychadza rage battlefield 3 modern warfare 3 gears of war a neviem ake este klony a odrody 1st a 3rd person akcnaren. maju si ludia z coho vybrat . tak preco nicit meno skvelej klasike
  • Že tituly dneska staví převážně ze slávy svých předchůdců, s kterými mají málo co společného, je už standart. Ale při zhlédnutí jsem tak nějak dostal chut si znovu nainstalovat Riddicka :-) Pokud se jim hra povede tak, jako R. tak to bude zajímavá gamesa.

    Jinak když se tu bavíme o hře, která kolem staví kult již při svém ohlášení, hráči propadají jakésy tajemné fanatičnosti a kritiku daného díla nestrpí. Trailer toho zas tak moc neukázal, jen nastínil. Tak nevím, proč si s kritikou nepočkáte na hotový produkt? Každopádně připomínky Call of Ex mi přijdou dost ubohé. Zvlášt ke studiu, které své kvality již prokázalo.
  • trosku to řikate špatne .. to není jako deus ex .. ale deus ex je jako syndicate ... tu hru sem dohral ješte na amize ... :D
  • ta hudba je mix na puvodni syndicate
  • Je mi jasny ze me ted vsichni ukamenujou, ale musim rict jedno...kdyby takhle vypadal deus ex tak sem ho byval mozna i dohral (a mam ho koupeny kdyby nahodou nekdo chtel klasicky argumentovat tim, ze si hry nevazim protoze sem ji urcite nekde stahnul :). Tenhle Trailer se mi libi hodne. Je sice evidentni, ze hra samotna nebude tak dinamicka v porovnani s timhle na efekt delanym strihem a hudbou, ktera asi ve hre pri kazdem souboji znit nebude...nicmene porad to vypada na slusnou porci zabavy. Osobne mam nic proti zmenam starych znacek ve prospech doby a toho co si zada publikum, viz. novy X-Com atp.
  • Tohle bude pecka. Skvělej soundtrack.
  • Jazz
    Jojo, přesně tak.
    Chcu pořádnou akčňárnu, máte svejch "super RPG" dost *3*
  • IWKYN
    Nějak nechápu ty pozitivní názory. Buď jsou od lidí, co tuhle značku neznají a nemají k ní tak nostalgické pouto, a nebo jsou to hráči codka (což je vlastně to samý ne? :P)

    Já teda vidim Call of Ex, nic jinýho to nebude - Deus Ex bez plížení, ale za to s hodně, hodně moc výstřelama v uličkách a všechno bude muset bejt co nejepičtější, protože jenom když je hra epická od instalačky až po tlačítko exit je dobrá že jo?
  • nemit nazor neexistuje. pozres si ten trailer. a ake dojmy to v tebe vyvola ? co to podla teba je ? zavodna hra ? alebo strielacka ? v scifi koridoroch, a takedownami. a 'cinematic lens flarmi' vsade okolo. trailery sluzia totiz na to aby si clovek spravil nazor, a kazdy kto to zbada si ho aj spravi. zakladne rozdelenie paci/nepaci. s tym rozdielom ze na negativnu odozvu vacsina ludi vstahovacne. ale ked niekto povie ze vau vyzera to super, tak do nich nikto nerype ze ako to mozes povedat ked si to neskusal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit