Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stačilo do youtube napísať Skrillex a zoradiť podla dátumu *1* prvé čo ma napadlo a hned úspech *3*
  • A vidíte co dokáže takové malé vyhrožování smrtí, možná to bude i dobrá hra.
  • Kedy uz tu stranku odladite tak, ze zobrazovat videa a obrazky nebude taka "osina v prdeli"..to embedovanie cez longtail player je des. 5 minut cakam a natiahne mi ani nie polovicu videa.
    (uz par mesiacov mi to vadi, odvtedy co mate novy redizajn..na ktory by som mohol kydat, ale budiz dajme tomu, ze vec vkusu..no aspon tieto technicke veci ste si mohli odladit. obrazky sa neviem naco davaju v rozliseni 3000x2000 a podobne, ale hlavne sa asi vobec neoptimalizuju, ked mi ich na 100mb linke taha 30 sekund..o videach ani nevravim. radsej spat k youtubu embedovaniu ako toto peklo.)
    sry za vylev :)
  • Lynch
    Tak to si to stihnul dříve než já! *1*
  • počúvam Skrillexovu hudbu a ten jeho štýl som vyčuchal hned :D
  • MidnighT91
    Sakra, bůh ti žehnej *3*
  • nemam na to volant
  • hudba ;) http://www.youtube.com/watch?v=KuJc1zKuqhU
  • MidnighT91
    Hele a ta našláplá hudba je udělaná přímo pro trailer nebo je to normální song ? jestly je, ví někdo autora ?
  • super, trailer dobrej, podobnost s DE:HR tu je, ale neviděl bych v tom problém. Jsem zvědav jak tento projekt dopadne, protože tvůrce Riddicka mám rád. Jen do toho chlapy!!!
  • Jazz
    A pak, že to prej bude sratchka.
  • MidnighT91
    *8* tohle bude krutý *8*
  • To vypadá na jednu z her, které původní značka právě uškodí, protože to vypadá fakt zajímavě(tím parkourem mě to připomnělo Prey 2, tím prostředím DE:HR) a jelikož na tom dělají autoři Riddicka, aj tomu docela věřím.
  • To je ale povedená real-time strategie! *8*
  • Dlaha
    a třeba právě to neurální manipulování už nevydržel :D
  • "fantastickou scénu s výslechem, který jeden z policistů nevydrží" já to pochopil tak, že toho policajta nějak dálkově-neurálně-augmentačně zmanipuloval ten agent *7* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit