Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já na Esmeraldu koukal v těch asi 8 letech.. a rozhodně to byla kvalitka na tu dobu, když se proloží Pokemonama o víkendu.. k tomu Divoký Anděl ještě, taky dobrá telenovela *15*
  • Jazz
    'Není úplně na škodu' ne, to je právě moc dobře...
  • Shetland
    Já taky nikdy neviděl esmeraldu a proto na ní nemam žádný názor chápeš? *4* A ne nepotřebuju jí skouknout, protože mít/nemít názor a mít/nemít zájem jsou dvě úplně odlišné věci. Což ty pravděpodobně nepochopíš že? *2*
  • Vypadalo to zajímavě a jelikož jsem nikdy žádnou Syndicate hru nehrál (jen o nich něco slyšel a četl), bez předsudků říkám, že se mi to líbilo, vypadalo to na akčněji laděné Deus Ex, což není úplně na škodu. Budu to sledovat. *4*
  • esmerealdu som tiez nikdy nepozeral (nevyskousel) a aj tak viem ze je to picovina... ty mas na to aky nazor ? ci ziadny zatial, najprv si to musis napozerat (vyskouset) ?

    dalsi :)
  • MrSanta
    Nevypadá to vůbec zle. FPS z temné budoucnosti, implantáty a hi-tech zbraně. Když k tomu ještě přidají slušnou zápletku, nebude to úplný koridor, tak proč ne.
  • Tys to nakousl, ja jen reagoval :-). Myslim, ze v dnesni dobe se vsechno tak prolina, ze nema smysl resit nejakej styl, je to jen pro chytroliny, kteri na to tema vedou nekonecne diskuze.
  • Shetland
    Nikdy jsem nedokázal pochopit lidi, kteří neustále něco odsuzují aniž by si to vyzkoušeli a věděli jaké to opravdu "JE".
  • dalsia corridor shooter+takedowns+cinematic bullshit. fiiiha uplne teda vycnieva z davu priemernosti dnesnych hier. to ze na to daju nalepku slavnej skvelej hry tiez moc nepomoze.
  • Vtip je to sice fajn, ale když on neni tolik k smíchu, protože plyn se do údajné komory nepouštěl, ale vhazovaly se tam granule, ze kterých se plyn uvolňuje, pak ten vtip jaksi ztrácí na síle.

    K tématu, trailer zajímavý asi jako u většiny her, kdy trailery vypadají vždy nejlépe, problém je v tom, že starý dobrý Syndicate tam nevidim, asi bylo potřeba si vypůjčit zvučné jméno.
  • Skrillex (Dubstep / Electro House / Breakbeat). Premyslim, jakou ta informace ma cenu... *1*
  • jesusek
    Tohle je dubstep imho.
  • Tak ta hudba ma k breakbeatu hodne daleko.. To je spis nejakej mix elektra a techna, aspon me to tak prijde. Nejsem zadnej znalec stylů.
  • Nevim. Breakbeat mi tak vzacnej nepripadne. Nakonec neni nad to poslouchat Annie Nightingale na Radio 1. Pripadne mi to jako trailer na tupou strilecku, nic vic.
  • Zatvoria východniara do plynovej komory. Pustia plyn a východniar klope na dvere:
    ,,Hej haloo, pušce me, vam tu unika dajaky plyn!"
    Esesak nereaguje.
    O päť minút: Už nemušice, už som to opravil.

    Je len ze sa podelim :) smial som sa natom ako slahnuty , ani neviem preco .

    A k teme : Vyzera to celkom fajn ... trosku moc akcne asi na moj vkus ale to mozno len trailerom . A tym co to uz obvinuju ze to kopiruje DE:HR a ze to bude blbost - pockejte si radsej kym to vyjde aby ste neboli za debilov ak to bude pecka .
  • Akce akce akce, ale kde ja ta atmoška ? Třeba příjde v dalším..a nebo .. ?.
  • Zayl
    Deus Ex much?

    Nevím proč se to jmenuje Syndicate. Radši nevědět co udělají z Theme Hospitalu... Závody? Chudáci kluci z Bullfrogu.

    Co se týče samotného traileru... je ok.
    "fantastický"? No nevím.
  • Dost našlápnutá hudba. vypadá to, že někdo sází na čirou, nestylizovanou agresivitu v mírně hi-tech prostředí. Budoucnost lidstva .)

    Nevím proč, ale ze všech trailerů za poslední rok mě tenhle potěšil nejvíc.
  • Shetland
    Trailer vypadá skvěle a hraje k němu celkem dobrá hudba. Je to trochu podobné DE: Human Revolution, ale to mi ani tak nevadí protože to je jedna z nejlepších her. Snad se Syndicate vydaří, zatím vypadá slibně. *4*
  • tenced
    důležitý jsou nápady... a tady jich je na střílečku poměrně dost.. doufám, že budeme mít radost......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit