Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlapi, přidávám tipa na jednu fakt dobrou free to play věcičku, která je momentálně v betě, ale už teď je to silně hratelné: ZMR (nenechte se odradit tím názvem).
    • Jack1947
      Už jsem o tom asi slyšel ale i tak dík za tip. (ale zapoměl) zkusím. Je to CLOSEDbeta ale třeba budu mít štěstí a stihnu se zapojit.

      Hlava děravá vždyt--- http://games.tiscali.cz/preview/hazard-ops-nabizi-vsechna-klise-ktera-si-v-akcni-hre-umite-predstavit-238455

      Já nato zapoměl. Hrát můžu. Tahá to nic moc tééda.
    • ZMR je US verze hry, pro EU je to Hazard OPS
  • Tak kdy bude The Elder Scrolls "Online" F2P? *4*
    • proč chceš hrát nekvalitní hru jen zato že je zadarmo? na druhou stranu když jke to dobre, tak si zaplať
      • Mozna proto, ze ta hra neni uplne nekvalitni, ale neni tak kvalitni, aby za ni byl ochoten platit pravidelne. Kdyby trebas fungovala na jednorazovej nakup, tak bych o tom uvazoval, ale s mesicnima poplatkama ...
      • Treba proto, ze nevi jak je kvalitni a jak by se jemu osobne libila a chtel by si ji vyzkouset pred tim, nez za ni utrati penize?
        • tak proč se nezeptal kdy bude trial?
          • Jack1947
            Jo nebo tak, já nestihl žádnej a o moc jsem beztak nepřišel.
            • nevadí, zahrajem to na YT
          • Jack1947
            To je blbost ne když hra už je vydaná... no mohli by mít nějaký testovací víkend noo...
            • praveže testovaci vikend je pre vydanim lol, po vydani jsou bežne trialy - mas napr. 30 dní hraní nebo kolik a max 20 level a tak si mužeš hru vyzkoušet.
  • Dobrý F2P systém má aj WarThunder... Okrem rýchlejšieho postupu (bonusy xp) bez ktorého sa dá zaobísť, prémiových lietadiel/tankov a nejakých vizuálnych vecí tam je všetko free.... Hrajem už asi rok a zatiaľ mi tie platené veci nechýbajú. Každopádne dobrý f2p systém sa určuje podla toho kolko krát za hodinu hrania poviete vetu "no jasné premiák" *1*
    • Da se expit posadka za prachy = kupovani vyhody = p2w
      • A bez penez tu posadku nemuzes vyexpit? Aha, muzes, takze jen zvanis.
      • Tá vyexpená posádka ti dá uplne minimálnu výhodu oproti ostatným hráčom...Môžeš mať posádku na 100% ale priletí k tebe nejaké eso a ideš k zemi.....
      • wenceslaus
        Nesmysl. Ty výhody nejsou tak znatelný a navíc jsou, pokud vím, započítaný do MM.
      • Ghost47
        Podle mě je pay to win jen případ, kdy si za peníze můžu koupit výhodu, která nejde získat hraním (třeba kdyby tam za peníze šlo koupit Tomcata *4*). Posádku může trénovat normálně hraním, za peníze ji má akorát vycvičenou dřív...
        • Mno je tam moznost kvalifikace posadky za GE... dela to 20 crew points na 4ech skillech vic nez se da pres free2play ziskat... ale ten vliv bude hodne marginalni.

          jinak to skutecne gaijin cose tyce f2p dela spravne... neni tam nic gamebreaking a ani tak oblibena premiova munice z jineho nejmenovaneho titulu.
          Ja si teda uz asi 2. mesic platim premium account kvuli tomu silenymu grindu v late t4/t5 ale kdybych to nedelal tak by se taky nic nestalo
          • Já si zase všechny tanky vybojoval poctivě, bez volných zkušeností či prémia... Více si s tím daným tankem zahraješ a třeba takový Pz. IV F2 je doslova perla na druhém tieru :)
      • Veskoslav
        K čemu ti bude maximální vylepšení posádky, když nesestřelíš ani stodolu, protože budeš lama? To mi teda řekni.
        • A jakou hraje roli muj skill na tvrzeni, ze neco JDE nebo NEJDE?
  • vonTossis
    Podle mě jeden z nejslabších úvahových článků v novodobém Levelu. Docela o ničem ...
  • škoda že aoe online skončilo, melo to takovou roztomilou grafiku. btw skutečne byl tenhle wall of text nutnej? to má nekdo čas tohle číst?
    jinak i špatne nastavenej model f2p je lepší než nic protože si mužete alespon hru vyzkoušet jako demo. Jinak dobrý system je umožnit kupovat vizuální upgrady, jakmile nekdo hru hraje, rád si zaplatí aby vypadal víc cool
    • Do kolika diskuzí ještě hodláš psát o tom, že je v článku příliš moc textu? Já jen, abych se na to připravil.
      • Jack1947
        To je prostě náš max no, pro něj je hodně textu i 4řádkovej článek... já jsem naopak rád že se něco dozvím. Co jsem neznal atp... každý máme něco.
  • Pre mna osobne maju dobry system napriklad guild wars 2 ktoru ked som kupil tak som raz zaplatil a mal pokoj a tiez su tam mikrotransakcie ktore ale nemusis nakupovat ak si necchces skraslovat nejak postavu alebo proste rozne specialitky finishy atd a ten kto nie je narocny si ju zahra bez mesacnych poplatkov a kto je proste a ma na to peniaze tak si zaplati rozne vecicky a ono sa zaplatia aj tie servery ked to ma milion hracov,ale free to play je pre mna skor take velke demo zalezi len a len na hracovy ci da do toho viac casu aj penazi.ftp je skor o volbe a demokraci.Pre mna teda.
  • maros.goc
    viem ze to nie je predmetom clanku, ale ja nechapem to onanovanie nad Sine Mora, ktora tu bola oznacena ako superstrielacka ....nie ze by ta hra bola zla to nie, ale vsak nie je preboha v nicom svetova ..fakt nechapem
  • Free2Play pro mě není zlo, pro mě jsou zlo špatně nastavené mikrotransakce. Příkladem například Dungeon Keeper pro mobily. Vůbec jako platit nehorázné sumy za to abych si urychlil výstavbu atp. je kravina. Když už bych měl platit tak něco jako Pay2Extend, kdy bych mohl kupovat nové levely (které by dávali nějakou výzvu, ne level který je stejný jako free ale s hello kitty), třídy postav atp, něco co prostě není herní měnou (což je druhý kámen úrazu F2P), za kterou koupím něco co spotřebuji a nutí mě to neustále utráce další peníze (viz věta v článku o natažené ruce). Nicméně pravdou je že herní průmysl se rychle mění a velká vydavatelství panikaří a snaží se naskočit na vlak který nemá jízdní řád.
  • Téma o f2p = to tady dlouho nebylo
  • Jack1947
    Free to play, rozhodně není o tom že by člověk za určitý obnos dostal více zábavy... ne v tom přesném smyslu slova. Bud si koupí ve většině her jen urychlující bůst např rychlejší experience body a nebo více peněz atp. Koupí si za hodně peněz více možných zbraní co by jinak farmil dlouho. Nevím jestliu někomu příjde že mlátit ubožáky na menším levelu je zábava nebo mlátit neožáka na stejém levelu s lepší zbraní. Co já nikdy nepochopil a nikdy nepochopím. Pokud je na tom vystavěná hra že chudák co neplatí má naházené klacky pod nohy je to velice smutné... jenže to by se výrobcům moc nevyplatilo co? proč by nemohl nováček zabít profesionála a obrat ho o jeho nastřádanou pečlivě výstroj a výzbroj. Vlastně může ale ne v PAIDto win games...

    Tím chci říct že když hra je zdarma, není to moba (skiny, tituly a jiné blbosti) tak holt hráči co neplatí budou skřípat zuby a ty co neplatí více jo. Já jsem zato že ve většině by se mělo dát nahrát a pak vypráskat ty platící. Tak by to aspon mělo být , pokud placené tak by měl "slabší" hráč možnost vypráskat nabouchaného trotlíka co tam naházel prachů. Pokud ne tak je to špatné ale je to o penězích jdou z kůží na trh. To ale i regulérní výrobce a často pohoří. To je holt herní svět no. *3*
    • Vlastně chceš říct, že platící hráči co podporují studio s určitým obnosem peněz, mají být znevýhodněny proti lidem, co si jdou jenom zahrát a prudit, bez dotace studia. Myslím že na tomhle by pohořel i F2P systém *3*
      • Jack1947
        Néé vůbec, jenom by neměli být až tak zvýhodnění... že omrzí hrát ty no pay win hráče chápeš?

        ŠUKOVF: Sám si politováníhodný.


        *4*
      • Myslím, že jsi můj příspěvek vůbec nečetl nebo jsi z něj nepochopil jediné slovo. Obojí je v případě, kdy na něj reaguješ, politováníhodné.
    • Nauč se už konečně psát nebo sem raději vůbec nepřispívej. Luskat po tobě tu hatmatilku je těžší a těžší. Jak je možné, že se v psaní nezlepšuješ, ale naopak zhoršuješ? A ano, mlátit s lepší zbraní "ubožáky" na nižším levelu mi jako zábava přijde. Jiná věc ovšem je, jakým způsobem se na ten vyšší level dostanu.
      • Jack1947
        Výpovědní hodnota je jasná ne? pokud se ty bavíš mlácením noobům nebo zabijebním to je tvoje věc. Férové by to měli být stejným dílem a pro všechny. Přispívat sem budu to se neboj i nadále.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit