Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    http://www.rouming.cz/upload/truth_hurts_ubisoft.jpg :D:D:D:D:D:D
    • Inquisitor
      To sedlo :D
  • "Na krabičkách nové Assassin's Creed ještě skoro nezaschla barva (a škodolibí jedinci by dodali, že ještě ani nebyly opraveny ty nejhorší bugy)"

    Máte tam chybu, prosím opravit:

    "Na krabičkách nové Assassin's Creed ještě skoro nezaschla barva (a normálně uvažující zákazníci, kteří si nenechají skákat po zádech nadnárodní korporací, by dodali, že ještě ani nebyly opraveny ty nejhorší bugy)"
  • Předobjednáno. U Unity jsem se bavila náramně. *4*
    • Našel bych pro tebe i lepší zábavu. *5*
  • Objektivně musím říct, že Unity není špatnou hrou. V základě je to assassin s ohromným potencionálem. Subjektivně však musím říct, že je to pro mne jedno z největších zklamání. Měl to být vrchol série s revolučními prvky a nápady. Co jsme dostali? Nejhůře optimalizovanou hru, kterou jsem, kdy hrál na svém počítači a to říkám, jako velký fanoušek série.
    Ubisofte, stále věřím, že nejsi tak strašnou společností, udělal jsi tento rok spoustu chyb. Tak prosím, neudělej další, vydej tohle AC klidně i za 5 let, jen bez bugů! Sakra, když už něco oznamuješ, máš mít jistotu, že to dokážeš také zvládnout!
    Viktoriánská Anglie je můj favorit od druhého dílu, ale když koukám na to fiasko, kolem Unity, nevím, jestli mám brečet, nebo jásat.
    • jaky napady. Jsem cca v 40 procentech a je to porad stejny. akorat se to seka jak hajz
  • Roku 2017 vychází Assassin's Creed X: Tropicano .Hodný assasin Ernesto Rafael Guevara zbaví lid kruteho templáře Fulgencia Batisty *1* *1*
    • Máš špatně název. Bude to Assassin's Creed X: Red Flag.
  • CrocoRay
    Nejdříve se budu opakovat tím, co jsem v diskuzích u her z této série už párkrát zmínil a pak se vyjádřím k samotnému novému dílu.

    U AC série mám takový problém, že od třetího dílu mi přijde, jakoby se graficky a celkově technologiemi od prvního dílu zase tak moc nepohnul, přesto nároky na konfiguraci prudce vzrostly. Při nejnižším nastavení detailů je trojka navíc škaredší než předchozí Revelation na max. nastavení, za to je ale i tak ten třetí díl o dost náročnější. Čtyřka mě bavila, nároky jsem hodil za hlavu a hru si užil i při nejnižším nastavení detailů.

    Pak ale přišel Unity, já uviděl ty nároky a po vydání hromadu videí, jak je hra zabugovaná, frame padá i na konzolích a musí se čekat na patche, aby to spravovaly. Nehledě na to, že hra vypadá o něco hůře, než jak ukazovaly první trailery, kde Ubisoft tvrdil, že to jsou normál ingame záběry a hra takhle bude vypadat.

    Už téhle sérii moc nevěřím a o tomhle novém díle si myslím toto:
    1.) Grafika bude určitě horší, než vidíme teď na screenshotech.
    2.) Nároky budou krvavé a jsem zvědav, jak to půjde na konzolích.
    3.) Prostředí a zasazení je sice fajn, na obrázcích to vypadá dobře, ale jestli se Ubisoft nepoučil po tom fiasku s Unity, tak u mě tahle série končí definitivně. Za ostatní hráče mluvit nebudu a pokud jim ta série sype, tak mně to žíly netrhá. Jak už tady jiní zmiňovali, do hraní mě nikdo nenutí. Ubisoft by se ale měl obávat, že ten třetí bod se mnou může sdílet i "pár" dalších lidí a tak by si teď měl na novém AC nechat záležet a vydat to bez chyb a s perfektní optimalizací. Pak si svou reputaci může obnovit.
  • před koupením dalšího AC, doporučuji shlédnout toto video: https://www.youtube.com/watch?v=5jWpggPNF9I *1* *1*
  • nightborne
    Pánové, nikdo vás nenutí pokračování creedů hrát, kupovat, sledovat - herní trh je v současné době naštěstí tak úžasně široký, že ať vás baví cokoliv v jakémkoliv stylu, najdete pro sebe určenou produkci. Každý si hraje, co ho baví, nad tou nepochopitelnou nevraživostí mezi lidmi, co hrají jiné hry, mi zůstává rozum stát. Hraju na PC, mám kvůli tomu chuť urážet hráče, co hrají na jiných platformách? Nemám, proboha proč bych něco takového dělal? Hraju Final Fantasy XIV, budu kvůli tomu plácat špínu na WoWkaře? A tak dále, a tak dále.

    Já si osobně užiju jakoukoliv dobrou hru, může mít tři pixely na dva, může to být nejalternativnější indie a může to být AAA blockbuster, pokud to bude zábavné, budu to hrát - nechápu, že podobný přístup není jaksi automatický a lidi mají neustále touhy shazovat něco, co je osobně nebaví.

    A k samotným novým Creedům, viktoriánský Londýn je jedno ze dvou umístění, do kterých jsem od srdce doufal, že se série podívá, takže ačkoliv mě Unity nezaujala, a proto jsem ji ani nepořizoval, Victory pravděpodobně do sbírky přidám. Tak, páni vývojáři, teď už jenom zbývá to Japonsko pozdního období Edo či Meiji =)).
    • Ristoro
      Super komentář. Souhlas.
    • Psychotic
      Moralizace hezká, ale poněkud zbytečná.
      • nightborne
        Chápu, možná jsem měl na konec připojit nějakou hlášku stylu "a pravdu mám já a všichni ostatní jsou sračky", víc by to odpovídalo koloritu diskuze, že =).

        Mimochodem, neřekl bych, že je zbytečné sdělit názor, že házet na sebe navzájem špínu kvůli jiným osobním preferencím je nesmysl - pak by bylo zbytečné psát i radikální názory a ad absurdum je zbytečná vlastně tato a i jakákoliv jiná diskuze vůbec =)).
        • Psychotic
          Když si člověk uvědomí, že ti nejhlasitější lidé bývají idioti, neznamená to, že když chce promluvit, musí ze sebe dělat idiota taky - takže ne, takový věci psát nemusíš :-)
          Jen jsem chtěl říct, že podobných inspirujících řečí už jsem četl vícero a zpravidla nedopadají na plodnou půdu :-)
          • nightborne
            To máš úplnou pravdu, ani si nedělám iluze, že se po přečtení mého příspěvku polovina diskutérů chytí za hlavu, stanou ze z nich Mirci Dušíni a vydají se na jinou životní cestu =). To mi ovšem nezabrání v pokusu poukázat na to, že osobní vkus a herní preference jsou opravdu jen osobní a není důvod se převracet z křesla kvůli tomu, že je někdo nesdílí. Podobný přístup pak končí takovými excesy, jako jsou ddos útoky na "nepřátelské" onlinovky, viz spuštění Warlords of Draenor, což už kazí zábavu všem.
  • Psychotic
    Jack Rozparovač byl templář?
    • Magister_Peditum
      Tak hlavně se dodnes neví, kdo to byl. Pokud by Ubisoft čerpal inspiraci z komiksu Z pekla, tak by tam klidně ty templáře (alias svobodné zednáře) naroubovat mohli, a oproti ostatním AC výmyslům by to nepůsobilo blbě.
      • Inquisitor
        Už ho měli údajně odhalit.
        http://technet.idnes.cz/jack-rozparovac-0jk-/veda.aspx?c=A140908_131222_veda_kuz
      • Myslim si, že Z pekla by si zasloužilo vlastní (důstojněší?) hru. Ikdyž ten grafický román nemá chybu a asi by bylo velmi těžké udělat podle toho hratelný kousek. Snad v budoucnu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit