Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je dobra novinarcina hypovat hru rok pred vydanim, hned po tom co najnovsia hra zo serie je uplny technicky fail.

    Smutne na Vas pozerat.
  • Unity jsem zatím nehrál, ale nevěřím, že to je takový propadák. Myslím si, že ani jeden díl série nemůže jít s hodnocením pod 8/10. Někteří píšou, jak je to pořád to samé... Ale vzpomínám si, když při vydání trojky lidi remcali, že už to není stejná hra jako předtím a bla bla bla...
    Proto i další díl jistě v mnoha aspektech daleko přesáhne hry jiných značek. Vždyť AC je svým způsobem revoluční hra... A o jejich enginu i z AC 1, se většině her i v dnešní době můe jen zdát.
    • 1. 8/10? Ty asi nemáš moc vysoké požadavky na kvalitu hry.
      2. U trojky lidi remcali, protože tam přidali plno aktivit, které byly neskutečně nudné, ze soubojů udělali primitivní mačkání protiútoku a hlavní hrdina měl méně charisma než houska z Lidlu. Navíc to byla právě jedna z největších novinek, přidání námořních misí, která hráče bavila nejvíc. Důvodem kritiky byly špatné změny, ne změny obecně.
      3. AC 1 bylo revoluční, ale dnes, po 7 letech neustálého kopírování a užívání prvků z AC i v jiných sériích od Ubisoftu, je to jedna z nejtypičtějších a nejstereotypnějších sérií na světě.
      4. Myslíš ten engine z AC 1, kvůli kterému člověk potřeboval PC za 30 tis. na plynulé hraní?
      • No moc lepších her není... jaká jiná hra už by si vysloužila takové hodnocení :D.
        V roce 2007 jsem kupoval počítač za 22 tisíc... Funguju na něm do teď. Jen mám novou grafiku a úspěšně jsem hrál i AC III.
  • Colby.Sawyer
    Mám-li to říct upřímně: TĚŠÍM SE! Londýn je skvělé místo pro AC ten kdo tam byl mi dá za pravdu. Jen by mě zajímalo jestli udělají i druhou hru na old-gen. A těším se na trailer kterej bude nejdřív příští rok.Vypadá to alespoň podle informací skvěle. Doufám v druhou ACII.
    • prudislav
      oldgen hra nebude
    • A nepoučí se se a nepoučí. Přesně vidím jak tohle psali před Unity: Paříž je skvělé místo pro AC ten kdo tam byl mi dá za pravdu. Jen by mě zajímalo jestli udělají i druhou hru na old-gen. A těším se na trailer kterej bude nejdřív příští rok.Vypadá to alespoň podle informací skvěle. Doufám v druhou ACII.
      • Magister_Peditum
        Však jsou taky kulisy revoluční Paříže na Unity to nejlepší.
      • Colby.Sawyer
        To je pravda to musím uznat. Ale zase je potřeba uznat že Paříž je v Unity udělaná skvěle.
  • fallanga
    Ne, díky. Zabugované Unity stačí. S touhle sérií končím. Škoda.
  • serie se měla jmenovat výlet pana broučka *7*
  • Pro všechny nechápavé, kteří píší "nechápu, že po tom, jak dopadlo Unity ...". Ty tituly se netvoří jeden po druhém ale asynchronně více titulů ve více studiích po celém světě. Když vycházelo Unity, může být další díl +- před koncem vývoje. Takže nějaká ta vaše "sebereflexe" tu bez stroje času uplatnit nejde.
    • To nic nemění na tom, že ohlašovat měsíc po dopraseném dílu který doteď pořádně nefunguje další, je unikum. Nehledě na faktor přesycenosti a další věci.
      • Ubisoft možná nedělá super odladěné hry a kdovíco ještě nedělá, ale jedno určitě umí a to je vydělávat prachy, takže se nějaké přesycenosti neboj, oni musí moc dobře vědět v jakých intervalech jaké hry vydávat, aby na tom stále vydělávali majlant. Někomu se to nelíbí, někomu ne, ale to je asi tak vše, co s tím kdo udělá ;)
      • Ty někde čteš a vidíš něco o ohlášení? Žádný ohlášení tady není.
  • Hm....Další díl kterej bude zabugovanej a nebude se hejbat jako slavné ACU *11*
  • Magister_Peditum
    Viktoriánskou éru (a souhrnně 19. století) docela žeru, takže z hlediska prostředí asi nejlepší možná volba. Sice se děsím, toho, že to bude opět v době vydání betaverze, ale rozhodně mě navnadili nejvíc od dob dvojky.
    • Dělá to jiné studio. A dělají na tom od dokončení DLC Freedom Cry. Ostatně i obrázky ukazují, že už teď mají rozdělaný solidní kus práce. Takže bych neházel flintu do žita. Spíše mějme obavu z AC2016, který asi budou zase dělat tvůrci Unity.
      • Možná se pletu ale vychází to ob 3 roky takže možná až rok 2017
  • Assassin's Creed 2 *14*
  • Co je na tom prostředí tak zajímavého nechápu. Každé místo na světě je svým způsobem zajímavé, ale jde o to co tu bylo a co se podobá předchozímu. U FC vsadili na protiklad tropy/mrazy a jakžtakž to fungovalo, být fc4 v Africe, tak je to horší. A tohle? Zase podobné baráky jako v 5tce, jen postavám dají jiný skin. Přitom je tolik různých míst a období. Nic proti Anglii (kdyby tam aspoň pořádně využili mlhu což se nestane), ale raději bych něco jiného i kdyby to mělo být někde v Nigérii za 2hé světové nebo na Fidji v 16tém století. Tohle mi přijde dost ohrané, jakoby tady na té planetě existovalo 10 míst která se točí pořád dokola.
    • I proto je pro mě 4ka jediný normální dobrý Asasín kterého jsem hrál (a dohrál), pirátských her je málo a té hře to dodalo šmrnc, byť ty AC mechanizmy moc nemusím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit