Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species
    Tohle je ta uzasna konzolova exkluzivka co mela zabit Borderlands?
  • 3.9 za grindovacku je uctyhodnych

    to ale ty zavisli na grindu asi nikdy nepochopi *5*
  • Destiny se mi rozhodně líbí - ta stylizace je opravdu nádherná. Navíc dle všech ohlasů má perfektní ovládání. Jako nevím, co zdejší přispěvovatelé od střílečky čekají. Propracovaný příběh? 1000 hodin obsahu? Znovuhratelnost? Skoro jako by tu každý chtěl, aby ty AAA hry, které se vydávají byly hrami tisíciletí a když dostanou "jen" opravdu solidní hru, tak prskají na všechny strany jak jsou lidi hloupí, že si takové hry vůbec kupují.
  • tady pisou 77 *1*

    no nic proste me to neprislo tak spatny...
  • D3 má zas 3,9 a rozhodně to neodráží její kvality.
  • jj, mluvi za vse, od hracu na xbone 5.6 a na ps4 zavratnych 6.6 metascore, gj *5*
  • eStar
    Na metacriticu má destiny 6,6/10.
  • hrál jsem to u kamaráda na PS4 a neříkám, že to je nějaký zázrak ale rozhodně je to lepší než BF nebo COD prostě na střílečku mě to příjde dobrý...kdyby tam bylo více aktivních abilit a hlubší rpg prvky opravdu bych tuto hru konzolistům záviděl :-)......a hodnocená mě příjde jako úlet to že hra byla přehypovaná je každýmu jasný ale to by nemělo snižovat její hodnocení. Metacritic mluví za vše.......ale indiefilové zde na games prostě na "velké hry" mají přísnější metr...(nic proti indie hraám ale tady se to malinko přehání)
  • Jack1947
    Inu, to dopadlo podobně jako seriálová odnož hry podobného charakteru(Defiance), tahle je alespon hezčí ovšem to nebrání v dalším rozvoji prašule to jistí. Číslo tentokrát nemile překvapilo, tak fandové si přihodí +2 k dobru. *4*
  • Destiny me moc bavi hlavne pvp!
  • Knifer
    No vzhledem že těch 500 je i na DLC/Datadisky. A v neposlední řadě se nechali slyšet že mají plán na X let dopředu,tak to hold něco stojí
  • Mato1987
    LOL, tak predsa aspoň za niečo tá hra stojí :D
  • Tak aspoň za to těch 500 melounů stálo.
  • Knifer
    Jedna věc se Destiny nemůže upřít a to minimum bugu a perfektní launch
  • Mato1987
    Na PC vychádza o pár týždňov prequel k druhým borderlands. Myslím, že hráči na PC po halo klone ani tak moc netúžia.
  • Zajímalo by mě, kolik z těch, co to tu tak kritizujou, hru skutečně hráli. Jediný, co bych Destiny vytkl, je absence příběhu, ale jinak je ta hra podle mě opravdu skvělá. Baví mě PvP i PvE, grafika je super, rozmanitá prostředí, má to hutnou atmosféru a rozhodně není pravda, že by byla krátká, hlavní story se dohraje tak za 15-20 hod, ale potom teprve začíná honba za nejlepším gearem, reputace u frakcí v crucible, raidy atd... Všechno od launche funguje jak má, nekonaly se žádný masivní výpadky serverů. Nejvíc se mi ale líbí, že se hra hraje jinak než CoD nebo BF, tzn. že souboje v multiplayeru nekončí tím, kdo vystřelí jako první, ale záleží na headshotech, pohybu, nastavených skillech atd. Poslední fpska, kterou jsem hrál před tím (Far Cry 3) mě přestala bavit tak cca po 5 hodinách a nikdy jsem se k ní nevrátil, zatímco u Destiny se opravdu těším na každou možnost si zahrát. Chápu, že dost závisí na osobním vkusu, ale přece jenom mi přijdou některé recenze k Destiny opravdu nespravedlivé.
  • Objektivní je to, s čím se ztotožňuje většina, ale nemusí se jednat o 100% většinu, tzn. nejedná se o utopii.
  • Veskoslav
    Ale tak nějak bych ji stejně uvítal na pc platformě:) "MMO" FPS je málo a včera jsem měl možnost si to na hodinu vyzkoušet a líbilo se mi to. Hype okolo mi přišel 50% marketingové oddělení, 50% fanoušci. Mě to přijde jako dobře zpracované co-op FPS, kde když člověk nežene a hru si užije, že to nemusí být tak špatné.
  • Obi-Wan has taught you well.
  • Bohužel to pravda je..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit