Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Multiplayer je vsade na jedno kopyto, nehovorim ze je to zle no wow a jeho klony mi prijdu to iste v inych farbach, cod a klony tak isto.
  • kennyB
    Těsně vedle, máš už jen jediný pokus *3*
  • hra se původně měla jmenovat "Nobody gives a f*ck about your destiny, all we want is your money" ale marketingovému oddělení to prý přišlo moc dlouhé
  • Škoda, do této hry jsem vkládal velké naděje. Bohužel nebylo tak úplně dodrženo slovo a onlyne stránka hry není moc povedené, jak uvádí pan Stropnický v této recenzi ... což mě mrzí, myslel jsem že bi to mohla bít taková singleplayer multiplayer čupr hra. Mohli tam bít lepší závody aspoň, tedy podle mého. Ovšem na druhou stranu mě o pochybných kvalitách této hry osobně uvědomila již počátkem roku redakce.
  • Každý tu nadává, že to nemá příběh... čekal jsem, že příběh bude hrát velkou roli když se to jmenuje destiny. Ten název je nejspíš jen marketingový tah jako celá tahle hra *9*
  • Přijde na pc ale až si kvůli tomu koupí milion zoufalců nové konzole *1*
  • Aspoň nějaká výzva když už je to ultra easy.
  • Konzolisti jsou naprosto zaslepení jejich exkluzivnímy průjmy. Ale to, že se s něma krásně manipuluje a tahají se z nich prachy jim nevadí. Hry, které oni vynášejí do nebes zkušený hráč po 10 minutách odinstaluje. Hold když to co se dnes vypouští někomu stačí... až na pár vyjímek nevyšla alespoň dobrá hra minimálně 8 let. Kdysi byla herní komunita plná zkušených pařanů. Dneska je každý druhý consolefag a první hra kterou hrál byla AC 3.
  • dokud nezačnou vývojaři makat na pořádný AI, tak bude hraní proti živejm lidem vždycky větší sranda než proti botům, jenže AI je stejná už někdy od prvího Half Lifu, jasně tenkrát sme si z toho sedli na p*del že nás nepřátelé uměj oběhnout, krejt se a hodit po nás granát když se krejem my.. jenže to bylo před 15 lety a od tý doby moc novýho nepřidali
  • consolekids nebo consolefags? *1*
  • Já to říkal už od začátku, že Nuda bude prostě jen prachsprostá MMO FPS nuda. Prorok detected *5*

    Na druhou stranu, tohle předpovědět nebylo zas tak těžký, pokud máte mozek a fungující oči a uši.
  • Je to prostě srajda ostatně jako všechny multiplayer only hry. Honit se s dalšíma magorama po mapě to je fakt zábava. Není nad pořádný singleplayer...
  • Tak za 1. Nevim proč, ale hrozně to graficky připomíná SWTOR, což je vcelku smutné. 2. Ačkoli neočekávám že by mohlo jít o parádní gamesu, tak brát na zřetel recenze a hodnocení od pana Smutného je další extrém. Tento pán je tak názorově nestálý, jak snad jen žena může být.
  • Nikoho nezajima, jaky ma nejaka hra prislib do budoucna. Co je za to bludy, prosim te? Hra kdyz vyjde, tak vyjde a jako tovar se tak hodnoti, nazdar. Tvoje naprosto zcestne uvazovani o nejakych prislibech je naprosto pitome, to je neco jako kdyby nejaka nula vydala 2D rozmernou rubacku a tvrdila, ze postupem let se to premeni v Mass Effect. Jsi hloupy a priste se prosim zamysli nad tim, co tu placas.
  • kennyB
    No, ono by se dalo debatovat o tom, kdo je uplakánek. Ale když si někdo přečte pár komentů na těchto stránkách, je hned jasné, kdo tu pořád pláče *1*
  • Tady ti ale peasanti budou tvrdit, že za to přece nemůžou konzole, ale vývojáři, kteří na ně dělají hry.

    Oh wait... vývojáři konzolových her jsou dotování výrobci konzolí, takže přizpůsobit vyvýjené hry té krabičce a průměrnému hráči krabiček je v zájmu výrobce konzolí = vyšší prodeje krabiček. Je to o prodeji konzolí a ne o hrách. Bohužel, peasanti nedokáží vidět širší souvislosti.
  • eStar
    Jak jsem si myslel, průměrná hra s nadprůměrným hypem.
  • Nestojím o souhlas s peasantem, který vidí hate v každé bolestné pravdě o konzolích. Autoaim a autoheal zavedly konzole, takže si zkoušej popírat realitu někomu jinýmu. Každému racionálně uvažujcímu, který se podívá na kombo klávesnice + myš/hotas versus gamepad, musí dojít, že nelze na obou dosáhnout stejné úrovně komplexnosti ovládání, ale tohle vysvětlovat někomu, kdo popíra, že platformy, které daly vznik QTE hrám, vlastně nemají za vinu zjednodušování, fakt nemá smysl. Na tohle je třeba rezignovat, denial je příliš silný.
  • A to nejvtipnější je, že to není vtip *3*
  • 6 z 10 je naprosto neobjektivní. Watch Dogs schytalo sedmičku a naprosto nezaslouženě. Nazvat WD nadprůměrnou hrou je nesmysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší