Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taktiež, mal som na druhý deň voľno a asi po niekoľko minútovom pokuse som sa prihlási a hral som cca 00:30 - 10:00 kedy som už radšej odpadol do postele "D

    Chcelo to trochu trpezlivosti a hlavne chápať zmysel tých chybových hlášok.. :)
  • Tohle bude pravda až v příapdě, že ta hra bez toho nepůjde hrát/itemy co se dají koupit za reálný peníze nepůjdou koupit za herní peníze.
    Tomu docela odpovídají prakticky všechny hry na sociálních sítích.
  • jenze aby tohle nekdo mohl rict, tak musi mit za sebou kvalitni produkt
  • myslel jsem spíš v tom, že se tu jen na všechno stěžuje, většina lidí jen šíří nenávistný a ublížený příspěvky, všechno je ted špatně ale dřív bylo všechno krásný atd...
  • Zaujímavý pohľad.. Vačšine ľudí však prekáža iná vec.. Závisť, že si niekto niečo naozaj kúpi a získa nad ním výhodu :)
  • Jsi bystrý, Jindro. Bez irone *3*
  • ... Nedělej ze me idiota a přečti si na co jsem reagoval. Reakce byla na to, co Blizzardu zabrání aby si nevytvořil spoustu postav, nedal jim nějaký ultra-super itemy a pak bude na nich vydělávat miliony na poplatcích.
    Já proti aukci nic nemám a souhlasim s tim co jsi napsal. Ale diky ze jsi ze me udelal pitomce.
  • Mě vadí například to, že integrací aukčního systému do hry se snižuje její umělecká hodnota a naopak narůstá její hodnota tržní neboli ekonomická *1* V podstatě se ze hry stává sofistikovanější hrací automat ze zaplivanýho nonstopu*1*
  • jindra.veliky
    nevsiml jsem si ze by se z nadpisu kazdy novinky udelal politickej vtip *8* ale muzem zacit *4*
  • GlaDOS
    Neříkaj ti blesk? Víš, obchodníci za transakce většinou pobírají poplatky. Je to v případě různých internetových aukcí, je to u tebe v sámošce, je to i v čím dál více zmiňovaném Kickstarteru (a tam i v docela nemalé míře). Já si Diablo 3 koupil ale rozhodně si nebudu zážitek ničit kupováním herních věcí. Když si to někdo koupí, jeho boj.
  • Alex81
    Co vlastně odpůrcům aukce v D3 vadí? To, že lze nakoupit předmět bez čekáni a hledaní? Ničí to ostatním hru? Nebo jim vadí, že někdo vydělává a někdo (oni) ne? Předměty se v D2 taky prodávali, ovšem všelijak pokoutně a s rizikem, že vás někdo okrade, teď je to bezpečné a jednoduché, co víc si přát. Nechápu tyhle lidi, co chtějí od herních (i jiných) firem aby málo vydělávali.
  • kostejnesmrtelny
    Vážně nemáš zač (čti: naser si do boty a sněz to).
  • jeden lepší než druhej :-D
  • To víš, s roustoucím davem se přímo uměrně zvyšuje i výskyt blbosti *7*
  • Mohu te o neco poprosit ? bez si zahrat svoje oblibene WOW a neztrapnuj se tady dekuji.
  • jj Blizzard razí hodně "Applovskou" strategii. "Budete to používat takhle, protože my vám řikáme, že takhle je to nejlepší. A taky máme všechno pod kontrolou a ze všech transakcí máme poplatky jen my. :-)"
  • Samozrejme mas z casti pravdu, ale jen chci poukazat na fakt jako kolega podemnou, ze ten stary blizzard jak ho zname uz davno neexistuje, ted to je jen rotacka na penize viz D3. Jsem opravdu zvedav na vysledne recenze tohodle hyperskvostu, jelikoz co jsem mel moznost videt a zkusit si, tak dle tohodle kvalita her od blizzardu sla rapidne dolu, jde jen o reciklovany odpad nic jineho.
    Pak ty recenze porovnam treba s Patch of Exila a Grim Dawn.

    Nicmene souhlasim s tebou, ze fanboyum staci malo a na to blizzard opravdu slysi a take se dle toho chova a jedna. Pak se nesmime divit, ze hry vychazeji ve stavu jak je zname dnes, kdyz i ti puvodne nejlepsi zohlednuje pri tvorbe jen zelena cisla a nikoli produkt.
  • koukám, že diskuze tady se začíná dost podobat diskuzim na novinky.cz
  • Každa firma, která má buď hate-ry nebo love-ry a nic mezi tím si může gratulovat. Takto se profilují jedny z nejúspěšnějších společností na světě.

    Úplně stejně je na tom Apple se svýmy produkty. Jedni je nenávidí, druzí milují a tak je Apple teď už nejhodnotnější firma na světě.

    Blizzard dělá úžasné hry. Nejsou nejlepší, to jistě ne, ale žádné jiné hry se nehrají i 10 let po vydání. A toto dokázal jak u SC tak u D2.

    Tady k tomu flame: Ať klidně někdo prodává lejna za 10.000,- CZK, pokud je někdo jinej bude kupovat. Ať si dělá každej co chce, ostatním by to mělo být jedno.
  • kostejnesmrtelny
    Asi jsi chtěl napsat fanboy. Fan. Jako fanoušek. Ne fun, jako zábava. Třeba vás to na druhým stupni pančelka naučí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší