Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hraj a nečum tu.
  • Alex81
    Jsem moc rád, že to vím, nemohl jsem ani v klidu hrát, jak mě pořád trápila myšlenka "a co Jazz závidí mi to nebo ne?"
  • nerozumim jedne veci, kdyz se mi ta hra nelibi a nehraju ji .. proc o ni maji nekteri chut sahodlouze diskutovat a vysvetlovat jake to tam je .... Me napriklad nezajima jakysi Elite kus v CallofDuty a tak ve finale ani nevim co to je :-) takze si o tom tezko podiskutuji
  • rami.cz
    At se na me, Blizzardi Retardi nezlobi, ale to, co se stalo minutu po pulnoci 15.5.2012 MELI predpokladat a byt pripraveni. Velice me s takovym pristupem zklamali. Ale dobre jim tak...
  • Jazz
    Ne, tu sračku vám fakt nezávidím.
  • yuri.sidius
    Původně jsem měl v úmyslu aukční síň scela ignorovat. Proč vrážet do hry, za kterou sem už dal nemalé peníze další peníze? Abych měl nejlepší postavu s nejlepšíma předmětama na světě? A co potom, vytisknout a dát do životopisu, no to asi těžko. Jediný co mě napadá, že si takový hráč potom může lehnout a před spaním si říct " Ach, to sem byl zase celý den v D3 nejlepší :)" No někdo to asi potřebuje ke štěstí, mě stačí si dobře zahrát a k tomu pro mě patří i najít si to vybavení sám. Příjde my, že tohleto propojování virtuální reality se skutečností začíná být čím dál větší zlo. Nedávno se někdo soudil, že mu někdo jiný v nějakým MMO ukradl zbroj která se v realitě prodává za desítky tisíc, to sem si fakt už řekl co se to s tím světem děje. Ale tohle je o lidech a blizzard udělal dobrou věc, že to aspoň pro tyhle blázny pojistil jako seriozní obchod. Je to fér a je fér, že si za to i něco učtuje, nakonec je to jeho hra tak proč ne. A já to nakonec taky možná využiju, ale jenom na prodej. Pokud mi někdo dá třeba 10k za unikátní sekeru z jedniček a null nemám s tím problém *5*
  • V tom případě tenhle pohyblivý obrázek získává na ještě silnějším významu (už se to v nějaké diskuzi o Diablu III objevilo, tak jen přepoužívám):

    http://bit.ly/JCwHuX
  • Vynechal jsi ještě 4, 5, 6, 7 a 8.
  • Postoje ľudí k D3 sú tieto 3:

    1. Hru má, pochopil jej princíp a skvele sa baví.
    2. Hru má, nepochopil jej princíp a plače na metacritics.
    3. Hru nemá a ticho závidí..


    Ešte tam asi budú absolútne nezaujatí ľudia ale vás moc nie je, čo ? *5*
  • no pokud treba znas nekoho kdo tu kreditku ma, tak at to zaplati on a ty mu to dej v hotovosti ;]
  • O tom, že je Diablo modelováno jako hrací automat (i bez těch aukcí) se říká už dlouho, sedí to velmi dobře - náhodné odměňování hráčů (co když teď vypadne super zbraň? hm, tak nic... a co když teď?), vtíravé repetitivní zvuky a grafické efekty jako odměna za zabití monstra udělané tak, aby v podstatě vytvářely určitou psychickou závislost (zneužitím přirozeného odměňovacího mechanismu mozku) atd atd, samozřejmě v tom není Diablo jediné, ale je to u něj silnější než u většiny ostatních her. Takové způsoby byly testovány i v laboratořích na krysách a úspěšně u nich takto bylo natrénováno kompulzivní chování (viz tzv. skinner box).

    Ohledně těch aukcí máš pravdu - myslím si, že se to většině lidí nelíbí ze stejných důvodů jak jsi napsal. Obrana typu "proč ti to vadí? můžeš to dohrát i bez toho" může být něco jako "proč ti vadí reklamy každých 10 minut filmu? na film se dokoukáš i s tím" - jasně, u Diabla se tomu jde lépe vyhnout než těm reklamám, ale ta věc tam není pro zkvalitnění hry samotné. Navíc je Diablo v tomto určitě bedlivě sledováno všemi většími vydavatelskými společnostmi a pokud to podle prodejů zhodnotí jako úspěšnou věc (podobně s online singleplayerem), tak to začnou používat i v ostatních hrách a někteří určitě ještě mnohem horším způsobem, než Blizzard.
  • Všimnite si koľko blbostí vie niekto nasúkať do jedného odstavčeka, chlape prihlás sa do idnes, alebo sme.sk verím, že sa o teba potrhajú.
  • Lawliet
    oukej díky za info
  • nevite jestli se da koupit diablo treba za pay safe card? nemam kreditní kartu se kterou bych mohl zaplatit na tetu a nechci cekat na krabici. dik za radu
  • Amen *15*
  • to vis, je to dabelska hra
  • Takhle to ovšem začíná...
  • Koukam ze Ringwraithovi j*blo uz uplne =D Blizzard vytvori postavy, pres ktery bude hazet do RMAH itemy a prodavat je nic netusicim amikum... AIDS neexistuje, leky nas zabiji, 9/11 si udelali amici samy, Al-Kajda je dodnes placena amikama, byli jsme stvoreni martanama a Rath dokazal zmenit vino v penize =D "Ringu", doporucil bych www.vesmirnilide.cz , vytiskni si ty obrazky a stoupni si s nema na nejblizsi roh.. bude to davat vetsi smysl nez to, co pises proti hre, kterou nemas rad a nikdy si ji nehral a ani hrat nebudes...
  • Tak víš co: musíš do toho hodit prachy, bliká to a v podstatě jediný, co tě nakonec motivuje ve hře pokračovat, je víra, že ti z toho něco vypadne a ty vyhraješ kus svýho života a peněz zpátky.
  • GlaDOS
    Nejspíš je to ten pocit, že ostatní si to můžou koupit ale já ne, protože nechci. Mně je to šumák. Ať si každý kupuje co chce, dokud to mně neničí herní zážitek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší