Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    neviem co kazdy bitchuje na AH. ved nikto nestoji vedla vas s pistolou u hlavy a nehovori vam: ZAPNI AH ZAPNI AH A KUP NIECO! kludne si to farmite poctivo ked chcete. alebo nehrajte inferno. dohrajte hell a hotovo. ked vas nebavi hrat stale to iste dokola a zabijat prisperky tak nechapem naco ste kupovali diablo. v diable 2 sa to farmilo este horsie. stale dokola len na bossov. v trojke uz bossovia nemaju garanciu dobrych itemov.

    mne AH nevadi a dokonca som si uz zarobil aj 20€.
    • Argument nikdo vas nenuti pouzivat AH je mimo, ta hra je designovana k pouzivani AH, je to jeji soucast a ten kdo ji nepouziva z principu, si to dela tezsi a nikdy nebude mit setovy, nebo legendarni itemy (i kdyz stejne jsou vetsinou na nic, ale to uz je jina pisnicka, prislibili buffnuti v patchi) a goldy mu budou tak na opravy. Kvuli AH je mnohem, mnohem mensi sance na drop itemu, nez v Diablu 2 a to prave diky aukci, kde si to tech 10 mega lidi ma vyobchodovat. NIkdy se vam nestane, ze by pri levelovani vam padl setovy item, ktery za par levelu stejne svleknete. Padaji jen rare itemy a to tim stylem, ze hodne, ale sance aby kostka stesti nahazela velmi dobre hodnoty je 1:25000, cili se prehrabujete v hromade odpadku a hledate neco pouzitelneho - a zase, tenhle model je pouzitelny hlavne pro AH.
      • Konecne nekdo kdo premysli hlavou. Presne, D3 je postavene na tom, aby hrac musel pouzivat aukci (pokud nechce travit tisice hodin hledanim nejakych predmetu). Za 200+ hodin mi nepadl ani jeden setovy predmet a asi 4 naprosto nepouzitelne legendary. Ne nepouzitelne pro muj level, ale nepouzitelne pro nikoho. S tim jak hra zavisi jen a pouze na itemech (muj mag ma na max lvl dmg myslim 8.63 - ne tisic, fakt necelych 9 dmg) tak je bez AH vicemene nehratelne.
    • ...alebo nehrajte inferno...

      a co když chci hrát celou hru, za kterou jsem zaplatil plnou cenu? Nebo uz prodavaj D3 bez inferna? Kolik to tak muze stat?

      Celý je to zvrácený.
    • Kronoss1
      Som farmil.
  • genki.sudo
    Presne tak.. Ja som to už dávno hrať prestal, možno sa k tomu vrátim ale zatiaľ neplánujem. A zo všetkých známych na steame čo to mali (tak 10 +-) som už tiež dávno nikoho nevidel hrať d3...

    Tie čísla sú bullshit.. Pokračujúca marketingová kampaň...
    • Shania
      prodalo se 10+ milionu kusu D3, ne ze to hraje 10 milionu lidi kazdy den....
    • genki.sudo
      omg zase som to hodil inam než som to chcel..
  • Kronoss1
    Slyšíte to? Něco zvoní. Ah, už vím, WoWku zvoní hrana. Že by konečně lidé prohlédli a zjistili, že WoW je od TBC horší a horší? Jako vážně, jak nad tím někdo může trávit hodiny času denně?

    Dodatek: Zdá se, že ani pravidelná víkendová reklama zde na Games.cz Wowku nepomohla.
    • Já wow začal hrát před čtyřmi týdny a baví mě fakt hodně. Líbí se mi, že ta hra se nebere vážně a u některých questů se člověk i zasměje(viz questy s ogrem Lunkem). WoW pro mě není 24/7 záležitost, ale spíš oddechovka u které strávím tak 1-2 hodinky denně(když je venku hnusně tak i víc):-) Na každou hru se začne kydat hnůj ve chvíly, kdy to lidi začnou brát moc vážně a začnou hru upřednostňovat před reálným životem. Upřímně se na MoP docela těším a hned založím druhou postavu plyšáka monka:-)
    • hele.. až ti bude dávat 9miliónů lidí dvě stovky měsíčně.. tak tu můžeš dělat borce. :) Do tý doby si můžeme sice potřást rukou, protože s tebou a s padající kvalitou WoWka souhlasím.. ale to je tak všechno :)
      • moudře řečeno..
      • Kronoss1
        Už jsou to jen dvě stovky? Chlapci zlevnili. Jak řekl Albert Einstein: ,, Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si však nejsem tak jist".
    • Tobě zvoní v hlavě.
      • Kronoss1
        Ouch, to si mě vážně urazil. Tím, že se mě tu budeš snažit urážet, nezměníš kvalitu dnešního World of Warcraft, ani fakt, že jeho kvalita je nižší než životnost chuťovky zdarma v českém "marketu". Teď se tam nahází pandy, kung fu, gong a Mao Ce Tung, aby uměle prodloužili trvání zlatého dolu. Nesmíme samozřejmě zapomenout na zvýšení nejvyšší úrovně na 1001, přidání "čúpr" předmětů, které se dají najít jen za pomoci bezové hůlky a baterky Chucka Norrise, taky tam hodí nového magického koníka, který se přemění na magického koníka jiné barvy, aby vás bylo poznat (samozřejmě budou k dispozici jen základní barvy jako je modrá, žlutá, zelená a červená a ostatní budou za příjemnou cenu 3 dolarů za kus).
        Už se těším, co přijde příště. Já bych ještě čerpal z Asie a hodil tam Naruta, 5 ninja vesnic, ramen a hlavně ninjutsu. Tím se otevírá nová rasa - ninja, který místo run, many nebo zloby bude používat chakru a 5 základních elementů. Pokud by se ale tvůrcům zdálo, že by spíše potřebovali udělat něco na mikrotransakce, tak bych zavedl kult Chucka Norrise, kde by se za příjemný poplatek 10 dolarů za měsíc hráči proměnili v Chuckovi učně a jejich hlavní schopností by byl kop z otočky, který by odrovnal kohokoliv ve hře. Nápadů je, jen je zužitkovat.
        • ty si to tu dávaš neskutočne :D ale súhlasím s tebou úplne vo všetkom.. wow sa zmenilo na komerčnú sračku R 7+ odvtedy ako prišiel wotlk
          • Kronoss1
            Díky, dávám ti plus. *5*
        • nesouhlasím s tvým přehnaným Hejtem vůči Wowku, ale dávám Plus za kreativitu :-D

          PS: wowko je velmi kvalitní hra pro mladší nebo méně zkušené hráče.
          • RE: Kronoss: Právě si dokázal, že si to opravdu nehrál :)
          • No nevím, jestli by nějakej malej harant nebo totální lamka dávala wowko, vzdyt to je jen samej theorycraft a čísilka a vše se jen točí kolem co nejlepěího buildu a podle toho, jak dobrou máš rotaci nebo jak sis vylepšil staty D: to fakt pro nezkušenné hráče neni
            • Kronoss1
              Ghost: Ano WoWko jsem hrál. Naposledy Wrath of the Lich King a nic moc. Pamatuji, kdy bylo jen normální WoWko a TBC, to ještě bylo docela dobré, ale stejně mě to přestalo bavit. Každý datadisk je jiný? Od TBC jsou všechny stejné. Jen tam dají vyšší úroveň, novou lokaci, pár předmětu a raidů a jsou hotovi. Práce na pár měsíců s minimálním vypětím a trhnou na tom balík peněz.
            • RE:Kronos: nemůžu ti odepsát přímo, nevím proč, tak to píšu tu. K tomu že WoW nemá příběh: WoWko je strašně rozlehlá hra a každý si v ní najde to své, jak RP hráči tak i HC komunita a zamosebou i casual hráči (raid findery, achievmenty atd...). A že hra nemá co nabídbout? Hrál si to někdy prosimtě? Prošel jsi ulduar, dělal nějakej z eventu (třeba vánoční nebo pre-cata)? Ale souhlasím s tebou v jednom, WoW opravdu nemá žádny hlavní příběh, ale to je to co z něj dělá tak užasnou hru, protože každý datáč je jiný, každý dungeon či raid má jine questy, každá část světa má své vlastní problémy a to je na WoW tak úžasné...
            • Jen bych rád věděl, které z dosavadních MMO nebylo co se týče PVP o výbavě? Které nebylo o načasování rotací či chození pořád těch samých dungů pro lepší vybavení. Já hrál Warhammer online, Lotro, EQ2 a všude to bylo to samé, takže na WoW mě v tomhle směru nic neuráží ani nic nepřekvapuje.
            • Kronoss1
              Je zde ale hodně Wowkařů, dle těch mínusů, tak se zeptej kolik jim je a proč hrají takovou blbost bez nápadu. Ta hra prakticky nemá vůbec co nabídnout, ale pokud vás baví chození těch samých raidů pro co nejlepší set, tak směle do toho, ale mně to připadá jako velice hloupá zábava. Kdyby ta hra měla alespoň dobrý příběh ...
            • build po novom datadisku načisto zanikne... v podstate zanikol uz prichodom Caty
          • Kronoss1
            Já neříkám, že nenávidím WoW, ani se mi nezdá, že by ten příspěvek přetékal nenávistí vůči WoWku, ale díky za plus.
  • Spís ty řekni cim o tolik má bejt tenhle datač lepší obsahvoě než prechozí ?
    A rovnou ti řikam že souboj petu opravdu nepočitam jako neco uplne bobma spis naopak.
    • gert
      Já nemluvit řečí tvýho kmene. *1*
    • To je hatmaťilka :-D
  • Taky si myslim ze 10M hrajicich je blbost. Nikdo z kamosu uz to nehraje, streamy co sem z toho na zacatku sledoval uz davno prestaly, na hernich webech se tak maximalne objevuji clanky jaka je to nuda. Mozna 10M prodali, ale jestli to jeste hraje ctvrtina tech lidi tak je to moc. Pokud i fanaticky obhajce D3 Veskoslav u toho vydrzi jenom 4 - 5 hodin tydne, tak to neco ukazuje ;-) Plus fura hrajicich muzou byt boti, ale protoze i ti vydelavaji na aukcich, tak je to blizzum asi fuk.
    • Funny jak je vždycky Vesko zastánce her u kterých je velká nespokojená komunita hráčů.

      SWtOR, ME3, Diablo 3... co bude další, AtlanTES?
  • Aha, takze D3 nema 10 mega hracu, ale prodanych her. To sice neni spatny, ale pocet hracu bude rozhodne mensi a dokud to vyznamne nepodpori novinkama bude se jen zmensovat. Ve spojitosti s tim, ze Blizz musi neustale udrzovat servery jako u online hry a jede vlastne jen z mikrotransakci, mohla by se z toho za nejakej cas stat hra na hranici vydelecnosti.
    • Mě by stačila sleva, protože dát za hru 1200 je prostě moc.
    • Ty "mikrotransakce" jsou myslim solidnim ziskem z aukce za prachy. Tam uze se muselo provarit spousta penez.
      • To rozhodne, ale cim min bude hracu, tim min bude transakci. Navic udrzba online systemu D3 s aukci bude urcite nakladnejsi nez sprava stareho battlenetu. Zkratka jsem hodne zvedavej, jestli to bude vsechno fungovat tak za 5 let a to nemluvim o dobe po kterou se online hraje D2.
        • Tak minimálně pár "Blizzdronů" to i za těch pár let bude stále ještě hrát *1*
  • Tech 10M mi prijde ponekud podezrelych, protoze aktualni cisla prodanych KRABICOVYCH verzi podle VGC jsou: North America: 1.38m, Europe: 0.87m, Rest of the World: 0.33m, tedy celkem 2.57M krabicovych verzi. Pricteme 1.2M annual pass, to je 3.77M. A kde je ten zbytek??? To se jako pradalo 6.2M kopii pres on-line distribuci primo na BN? To mi prijde hodne zvlastni.
    • Krabicí bylo málo. Nepokryly ani poptávku po nich.
    • Mně ne.
  • Zadny trochu narocnejsi hrac nebude hrat wowko, kdyz muze hrat Eve, Lotro, Rift apod. Wowko je pro maminy na materske, co si tim zpestrujou surfovani na facebooku...a to je tech deset milionu... Schvalne najde se na techto strankach hlupak co by vyzkouseni u Wowka zustal? Je to proste jina cilovka- jednodussi lide, zrovna jako treba Lol, second life, nebo farmwille...
    • Si to WoWko zahrej ty chytraku a uvidime jestli ti to furt bude pripadat jako easy hra pro casualy, tebe by nevzaly ani do te nejhorsi PvE guildy a v PvP by radsi odchazely z BGcek nez s tebou hrat (do aren by ses ani nedostal)
    • Shania
      Ja jsem u WOW zustal, hraju ho prerusovane uz od zacatku, posledni rok nehraju a cekam na datadisk.

      EVE neni konkurence a neni to hra pro kazdeho, LOTRO ma atmosferu, nema ale hratelnost (mam lifetime a par let jsme tam stravil) a hlavni plus teto hry je komunita na RP serverch, Rift se potopil sam pri vydani, ted je to mozna uz kvalitni hra, ale uz se tam moc lidi nevrati. Pridal bych jeste DDO, ktere me taky dost bavilo a treba se tam jeste vratim, ale spis doufam, ze Newerwinter bude adekvatni nahrada.

      Poslednich 7 let hledam nahradu za WOW a nikdy jsme ji nenasel, vsem tem hram neco chybi a vzdy jsme se pak vratil zpet. Kazdopadne to hlavni co te v MMO drzi jsou lidi.

      Dalsi na rade je pro me GW2, hra vypada skvele a doufam ze me bude dlouho bavit a tak taky doufam, ze nektere veci z teto hry si najdou cestu do WOW a jinych her.

      Osobně si myslím, že čím víc dobrých her na trhu, tím lepší konkurence a tím padem lepší hry.
      • co hledáš, je zážitek a atmosféra, když jsi poprvý spustil něco tak obrovskýho, jako je WoW. nerad ti kazím představy, ale tohle se ti už v žádný hře nestane, páč jsi mezi tím už hrál kdeco a hodně toho viděl, trochu zestárnul...
        • Ty jo, teď jen doufám, že to stejně není s holkama - že když na začátku potkáš nějakou úžasnou, je vám spolu skvěle, prožijete tunu super věcí a pak to skončí, že už ti taky každá další nepřipadá jen jako laciná kopie tý první... To bych byl docela v pytli. :(
          • Caincz
            To záleží, jestli pořizuješ v budgetových edicích, nebo radši řádně investuješ do nějaké speciální sběratelské...:)
    • Caincz
      Líbí se mi, že máš tak velice komplexní názor na jednoduchost WoW, nicméně, protože zajisté nejsi hlupák, hru jsi pouze vyzkoušel, čili jsi endgame content patrně neměl šanci projít. To, že směr, kterým se WoW momentálně ubírá, není pro větštinu hráčů, co hráli BC nebo dokonce Vanillu, příliš šťastný, je pravda. Nicméně nazývat tyhle lidi jednoduchými, to není moc fér.
    • No, trochu tě poupravím. Nejsou to "jednodušší" lidé (to je dost urážlivé a zcela nepravdivé), ale casual hráči (tzn. netráví veškerý svůj volný čas za monitorem).
    • Veskoslav
      Proč každý hlupák proboha? Ty jsi taky dost jednoduchý člověk.....


      P.S: A ne nikdy jsem nehrál Wow a ty hry, co jsi vyjmenoval (když je tak znáš, asi hraješ často na Fb, co?)
  • Celkem jsem se u toho pobavil, ale v infernu uz jsem si musel vsechny veci kupovat v AH a tim me to prestalo bavit. Auction house tycoon opravdu hrat nemusim.
  • Pár lidí si na fórech zanadávalo, ale ani zpackaný launch, následné problémy a ne úplně “kompletní” hra nezastavily davy natěšených kupujících...

    co tohle má společnýho s tím, kolik lidí si to koupilo? drtivá většina lidí nakupovala během prvních pár dnů od spuštění, kdy nikdo o žádným zpackaným launchi, problémech ani nekompletnosti hry nevěděl...
    • Overwatch
      Drtivá většina lidí si to nekoupila prvních pár dnů od spuštění. Za první týden se toho prodalo 6 milionů, vč. těch 1,2 milionu Annual Passů. Takže ty cca 4+ miliony kopií se prodaly od druhého týdne dál. A to už byly plné internety negativních zpráv ohledně launche a dalších problémů.
      • jo, třeba od druhýho do pátýho týdne :) a to bylo jen pár lidí, co to dohráli na inferno, nikdo ještě pořádně neodhalil, že bez aukce se to nedá hrát atd...

        a co třeba ta čína, tam bylo spuštění souběžný s evropou a usa, nebo pozdějc, třeba o ty dva týdny?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit