Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • D3 jsem si za vyhodou cenu cca 850Kc koupil.
    Bohuzel kolem levelu 52 me to prestalo bavit navic dost veci me stvalo (malo class, malo map, dementni itemizace, aukce za prachy).

    Tak nevim, Blizzardu bud dochazi dech,nebo je znicila touha po penezich.
    • Malo class? 5 je malo?
      • Cypri
        Class je dost. No variabilita těch class a skillů je vcelku hrozná - alespoň pro mě tedy ano.
        Jediná postava co mi prišla sympatická byl Demon Hunter tak jsem si ji vybral a asi tak od 30 lvl mozná 40 jsem neměl potřebu jakkoliv změnit Skilly, runy... Dokonce většinu skillů jsem používal skoro od začátku hry, pak jsem obměnil snad jen dva nebo tři. A už na to nesáhl.
        V D2 LoD byli ty buildy hezčí a bavilo mě experimentovat.
        • Tam slo hodne experimentovat. Melo to jen jeden hacek. Musel jsi postavu rozehrat pokazde znova a ani jeden bodik nesmel prijit na zmar jinak byl celej build uplne k prdu.
          • právě, to člověka na tom bavilo, rozehrát si to za jinou postavu a zkoušet zase jinej strom... teď když si rozehraješ hru se stejnou postavou, tak bude pořád víceméně stejná, protože si buď vybereš ten build, co tě baví hrát (ale daleko se nedostaneš), nebo ten, se kterým je možný se dostat trochu dál...

            prostě třeba na 20. levelu jsou myslím např. kouzelníci všichni stejní, protože používají ty kouzla, co jsou nejlepší... v DII mohly být minimálně tři naprosto různý varianty, a stejně byli všichni tři bojeschopní.
          • Cypri
            Zas tak horký to nebylo, ale jakmile jsi se sekl tak o 5 skill pointů tak fakt šáteček. Nicméně Akara potom jednou za každou obtížnost dávala reset. Což bylo fajné.

            Ale nechci rozjet nějakou hádku o tom že D2 nebo D3 lepší. Zkrátka pro mě je D2 LoD nejlepší ze série a lituju že se toho D3 už nemohu zbavit protože ho mám spjatej s battlenet účtem kde mám i ostatní hry. V životě jsem neměl chuť prodat hru, ale D3 mě prostě tak naštvalo tím jaký je, že jsem tu chuť udělat to dostal.
            • Ten reset statu prisel asi tak rok nebo dva nazpatek a to uz jsem Diablo 2 nehral takze mi to bylo vcelku fuk. Chapu co tim myslis taky me D3 stve spoustou veci ale rekl bych ze dost kritiky kterou D3 od vydani kamenuji fanousci i nefanousci je cast dost neopravnena a nedomyslena.
      • Asi myslí malou variabilitu.

        Ale s tím ty asi nebudeš souhlasit, ty můj švédskéj syndromíku. *4*
        • Jsi moc neznej to se mi libi! Ale kdyby myslel malou variabilitu tak snad napise malou variabilitu ne a nebude psat ze je tam malo class?
  • BLADIA-AMNESIA
    Si mysli, ze pocet predplatitelu bude stejny, nedej boze ze poroste nekolik dekad? WoW uz zkratka upada a nic s tim nikdo neudela.
    • Tenhle odliv maj kazdej rok pred vydanim datadisku, tak bych si ty prognozy nechal az po vydani Pandy =)
      • Cypri
        Přesně tak. Myslim si že prostě vyjde Panda datáč a mraky lidí se vrátí. S tím Blizz určitě taky počítá.
        • No vráti si nemyslim... spís naopak po vydání pand jim hráči odejdou ( doufám, že tak kolem pul mega ) no jenže pak přijdou 2miliony činanu a datáč byl vlastně uspech.
          • Shania
            A duvod proc by meli odchazet? MOP je obsahove nejnadupanejsi datadisk vubec.
            • Shania
              Prvne vy dva dokazte, ze to tak neni, rozhodne je na 90 vic veci na praci nez jen raidy a pvp.
            • Cože ? MOP je obsahove nejnadupanejsi datadisk vubec ? :D :D
              Ted si mě fakt rozesmál :D
            • A viděl jsi ho? Je to odpadní čínská patlanina, napodobující tamní F2P "hity" vším, co jen jde... Proboha proč?? *9*
        • Jj, tipujem ze aspon 500 000 sa ich vrati. Aspon na par mesiacov. Ja budem medzi nimi *1*
  • Nojo, nekde ty prachy nahrabat musi. Ja je krmit nebudu
    • SnakePlisken
      Na chleba se hold vydělávat musí. Nechápu Českou mentalitu. Někdo je úspěšný, tak mu hned nadáváme a závidíme mu. Je logické, že peníze vydělávat musí, jinak by nemohli dělat další hry, živit své manžele, manželky a děti.

      Blizzard se vypracoval z malé firmičky na úspěšnou a velkou firmu. To z něj nedělá automaticky zloducha. Pokud ano, rád si vyslechnu protiargumenty.
      • On se vypracoval velkou námahou a snahou dělat dobré hry na úspěšnou velkou firmu. Bohužel ta námaha a snaha hned po tom zmizela stejně jako většina vývojářů těchto her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit