Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Wow tahle diskuze je rachot, co par minut to dalsi desitky nazoru.. Komunita kolem Diabla je jak vidim hodne velka, jeste ze jsem mimo toto silenstvi. A to sem myslel, ze DeusEx co se tyce postu vyhraje, ale spletl sem se :-)
  • mňa naštvalo to že v D3 je len 5 charakterov za koho mozem hrat, tak to je málo *16* a to že to pojde len online no comment
    • Vyjdou datadisky budou dlasi , apropo v D 2 bylo tak jen 5 + 2 v dataci a nikomu to nevadilo,tak nevim proc by to melo vadit ted
      • podla mňa mali na to dost času aby to urobily a bolo by to lepšie keby tam bolo toho trošku viac
  • OK, to rozhodnutí prostě v kontextu dnešní doby chápu, ale jak mi pak proboha vystvětlí verzi pro konzole, doufám, že ty budou muset být taky pořád online, jinak si to totiž nedokážu představit.
  • Další pič.ovina co Blizzard vymyslel. Tak když budu mít problém s připojením ( že se odpujuje a zapojuje ) mi bude hra neustále padat. A takhle se Diablo 3 hraje nejlépe a zažiju s tím nejvíce zábavy ? Tady někdo čichal toulen?
    • to uvidíme čo hovoria na to keď hra vyjde
  • Jay Wilson je mimo mísu, jelikož v ČR opravdu není všude signál ...
  • me online nevadi. hral sem tak uz D2. pokud neberu piratstvi a cheatery proti temto argumentum nelze rict ani pip :) tak ostatni vyplody pana wilsona sou smesne :) ja si rozhodne planuju projit DIII sam v takove mire jak jen to jen pujde a doufam, ze to opravdu pujde hrat "single" jestli treba na inferno bude potreba parta, tak me to opravdu hodne nastve. jestli chteji z diabla udelat blbost jako je singl kamapn call of duty kde opravdu musite hrat tak jak autori chteji, tak at nam to reknou rovnou :) uz staci, ze si nebudeme moci rozdelovat body do atributu a do skillu to pujde jen omezene. o tom, ze se nejde zavdecit vsem je jasne, ale jestli chteji hru prodat, tak to nejak udelat musi. vetsinou to skonci tak, ze se udela hra hloupa a jednoducha a tim se autori zavdeci co nejvice lidem :( krasnym prikladem je ted wow, kde odchazeji starsi a zkusenejsi hraci a do hry prichazeji nactileti frackove, kteri vam klidne pijdou na raid v pvp equipu se spoustou reci o tom jaky maji skill a pak milej skiller beha jak splasenej, protoze je skiller. jenze uz ho nenapadne, ze behat tankovi za zadkem v melee range bosse by asi nemel :) bohuzel toto je presne skupina "hracu" ktere se blizzard asi snazi zavdecit nejvice a obavam se, ze u DIII to asi bude uplne stejne
    • ucho
      co jsem pročítal fórum, tak hru opravdu můžeš hrát sám jakkoli, tedy nic dramatického.
  • At si to obhajuji jak chteji,tak stejne je to snuska kecu,kterymi si to snazi ospravedlnit.
  • Anarcha
    Já sice chápu argument , že offline nenabízí plný požitek ze hry , ale zároveň si nemyslím , že je to argument mýt pouze onlinne , kecy typu , nechápu proč by si někdo chtěl upírat plnohodnotný zážitek a nebo tvůrce nechce dovolit jiný zážitek než považuje za ideální to je pouze stupidita ,která normálně myslícího člověka nedonutí změnit názor a umě je tenhle člověk tupec už jenom pro , že něco takového vůbec zahlásí.
  • Ten článek je TLDR a komenty sem taky nečetl. Jen napišu jedno - je mi uplně u prdele, jestli je třeba připojení k netu, nevidim jediny duvod proč bych to musel hrát offline a myslim si že všichni kteři to kritizují, ktritizují jen aby mohli kritizovat.
    • Možná máš pravdu. Ale co když klekne server? Co pak? A nebo až vydají Diablo IV na podporu III se vyserou a dopadne to jako se všema onlinovkama. *9*
    • Tak mi rekni ten duvod proc bys musel hrat online kdyz chces hrat sam ?
      • ucho
        myslím že v článku je to rozepsané slušně.
        • V článku mi chybí například vysvětlení toho jak to bude s člověkem, který dostane za něco ban, budeme mu zakázáno hrát jeho zaplacenou hru, vrátí mu peníze nebo jak se to řeší?

          To je jen jeden z problémů co tu nezazněly, jeden z těch méně důležitých ale nezodpovězených.
          • Nemesus - s eulou mají ten problém, že musí být v souladu s legislativou země, takže do euly si to dát můžou, ale zrovna nakládání se svým "majetkem" tím ochcat nemůžou.

            Ok, díky za reakci, pak je to vysvětlené a v D3 to tedy bude chodit nějak podobně, asi.
          • My ho jistě nemáme pokud neporušujeme jakkoli pravidla, ale problém budou mít například lidé, kteří budou napáleni někým kdo jim prodá svý Diablo 3 se zabanovaným účtem, takoví lidé budou mít pak hádám problém a ne malý.

            Kromě toho znovu opakuji, i když nemám rád cheatery, tak znemožnit lidem zakázat hrát kompletně svou hru, to je extrém, který dle mého názory by ve skutečném sporu nemohl obstát. Jinde když dostane někdo ban za cokoli, tak jde hrát jinam, ale úplně znemožnit hrát, to je síla.
            • Bylo určeno pro Clayman
          • dufam ze dostane ban natvrdo a dovidenia viac si d3 nezahra
          • Většinou jsou ty bany, pokud je to za maličkost, omezeny jen na určitý čas. Pokud dostaneš ban na hacky či podobně, nic nevracet, ještě by měli dojet lidi z Blizzardu a fláknout ti. Takže je mi opravdu uplně jedno, co bude s lidma, co dostanou ban.
            • No ono v tomhle s tebou souhlasím, ale kolikrát se to stalo, stačí něco hodit do EULA, vždyť kdo to čte, a nejdnou mají u šsoudu štít..alespoň to tak určitě bývá, viz nedávný aféry, zákaz petice daný v EULA atp... *9* Ve WoW je to omezený na server, pokud dostaneš ban na jeden, můžeš jít hrát na jiný oficiální server, ale bez možnosti navrácení postav.
            • Nemesus - troufám si říci, že u případné žaloby by Blizzard stopro prohrál (ber to jako názor laika prosím), Blizzard tě nemůže omezit při nakládání s tvou věcí, prostě nemůže, zabanovat ano, ale nesmí ti to znemožnit používání/hraní tvé legálně koupené hry. Nevíš co se děje s tím kdo dostane ban ve Wow? to ten člověk tu hru může po dobu trvání banu hodit do šuplíku nebo v případě doživotního banu jí rovnou může zahodit nebo prodat a podvést někoho jiného? Podle toho jak Blizzard miluje $ tak asi doživotní bany nedává, takže tu druhou možnost kdyžtak ignoruj.
            • Právo na to má, pokud už člověk dělá něco proti pravidlům, bude se holt asi muset smířit s tvrdým opatřením. Já jsem pro, lidi to alespoň lépe naučí nedělat blbosti. Ostatně ve WoW to máš stejně, na server už se nepřipojíš dokud máš ban, tam jim to funguje.
            • Mám pocit, že hacky, mody atd. budou minulostí "díky" opatřením Blizzardu a i kdyby to byl ban za to co popisuješ a ne za něco mírnějšího, tak mi to přijde trochu na hlavu, zabanovat někoho ať už na čas nebo na pořád a znemožnit mu úplně hrát hru, kterou si koupil, na to by Blizzard ztěží mohl mít právo a asi by to neobstálo a to píšu jako někdo kdo nemá cheaty a cheatery rád.
            • Teda fláknout ti..nemyslím jako tobě, že by nějakej Jarda z Horní Dolní hackoval a blizzard by mlátil tebe, myslel jsem jako fláknout člověku, co hackuje. Já jen aby to nevyznělo útočně, to se potom omlouvám..jen..pro jistotu
          • ucho
            peníze určitě nevrací a nevrátí.
            • @Stan - ne, nemame. Banovat online ucty za cheatovani je beznou praxi uz od dob krale Klacka, tj. nekdy z dob Diabla 2 (a mozna jeste dal). Koneckoncu, moznost dostat ban za cheatovani mas uvedenou v EULA, kterou jsi musel pri instalaci hry odsouhlasit. Toz asi tak.
            • Ano, taky si říkám, takže pak tu máme problém Hustone, nebo Irvine?
        • Aha, takze duvod je ze on nevidi duvod proc by mel byt offline singl a kdyz se snazis vyhovet vsem tak nevyhovis nikomu. Chapu to tak ze kdyby tam dali offline singl tak budou nasrani vseci ? Promin ale to je peknej nesmysl.
          • ucho
            kdyby tam dali offline, postava by musela být uložená u tebe. celkem snadno se tak přijde na to, jak si ji nacheatovat. když by se pak takový člověk připojil do multiplayeru, poctiví hráči by moc nadšení nebyli. takže buď by zakázali připojování těchto offline postav do multiplayeru, ale to by si zase někdo mohl udělat postavu a pak s ní chtěl jet multiplayer a ejhle, zase by byla řada lidí nespokojená, nebo se postava bude tvořit a spravovat u nich. tohle bylo v článku naznačeno a já to jako argument beru. ano, odnesou to hráči, kteří hrají pouze offline, ale v dnešní době, kdy je internet prakticky všude, to ve skutečnosti moc hráčů neovlivní. tedy já to beru jako ochranu poctivých hráčů. navíc když vyjde crack, lidé patrně budou moct hrát offline, ale opět, zřejmě jim dokážou zamezit přístup mezi legální hráče a to každý platící hráč vnímá většinou pozitivně...
            a ještě drobnost. nezapomínal bych na to, že Diablo 3 bylo od počátku vyvíjeno hlavně jako kooperativní hra čtyř hráčů, tedy multiplayer... v takovém případě se stejně být online přímo nabízí.
            takže opravdu chce někdo hrát Diablo 3 na chatě, kde nemá internet? jestli takoví lidé opravdu existují, s crackem to pravděpodobně možné bude.
            • xixixao
              Kolikrát už tohle někdo psal, proč lidi, kteří evidentně nejsou obeznámeni s praxí v D2, vysvětlují, proč to nemůže být stejně v D3? :D
              1. S crackem to pude těžko, protože tohle Diablo nedědí od WoWu jen vizuálně, ale i technologicky a většina hry běží na serverech, ergo by se musel zpirátit serverový kod (to řikám jen pro pořádek).
              2. Ano, dokážu si představit, že jsou lidé (jako já), co by si rádi zahráli offline.

              A mimochodem:
              Proč se tu vede taková bouřlivá dizkuze? Protože tahle hra má špatný název, měla se jmenovat Diablo Online a já bych tu nenapsal ani "popel" :) A proč nejde hrát offline? Protože byla učiněna marketingová rozhodnutí (důraz na aukci, coop) a v závislosti na tom (a taky na faktu, že se vývoj týhle hry evidentně, jemně řečeno, někde zadrhl, a tak bylo potřeba brát z fungujících produktů - WoW) technologická opatření, která to tedy z velké míry vylučují.

              Blizz neni Bohemia Interactive, je to firma zakládající na perfektně odladěných produktech s komerčním úspěchem, ne na blízkém kontaktu s hráčskou komunitou... Hráčská komunita si Blizz oblíbila právě proto, že dělá dobrý hry. Není to ale vůbec špatně, díky tomu se Blizz řídí vlastním úsudkem a ne vcelku, pochopitelně, konzervativními názory hráčů (a díky tomu vznikají hry definující/redifinující žánr - jen doufám, že to nebude případ D3 :) ).
            • Ano, singl postava nemuze hrat na bnetu, velkej warning ze s ni nepujde hrat online a tecka. Pak je logicky ze kdo ma net muze udelat online postavu a kdo muze udelat online postavu ma net. Bez originalky se napr. na wow nebo sc2 nikdo nepripojil, toho se bat nemusime. To ze bylo vyvijeno jako coop neznamena ze nemuze mit singl. Problem sme zhruba vyresili asi za 5 minut, game developeri by to vyresili za 5 vterin. Museli by ale chtit. Spis si myslim ze tahle force-online taktika je duvod k tomu aby i tomu kdo hraje sam blikala reklama ze na aukci si sezene za par euro lepsi gear (a vime kam to miri)
          • Anarcha
            Hele asi takhle jedinej a oprovdu reálnej důvod je mi (blizzard) chceme mít permanentní dohled nad tím co ty (zákazník) z naší hrou děláš to , že za hru platíš je nám jedno pokud se nám nebudu tvoje chování líbit zamezíme ti užívání produktu nic víc bych v tom neviděl. Zjednodušeně řečeno v moci je síla.
        • Anarcha
          Sorry většina toho co je v článku nejsou releventní důvody dle mě , jedinej co by u mě obstál je zamezení cheatu a to jakýmkoliv způsobem zbytek jsou marketingový kecy a snaha o ospravedlnění.
  • že já si asi koupím konzoli abych to moh hrát offline *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit