Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MrSanta
    Otázečka - dá se někde v nastavení vypnout ta minimapa v rochu, to chatovací okénko vlevo dole a okénko se seznamem úkolů?
    • nedá, bohužel, žádná customizace nejde
      • MrSanta
        Ani ty poletující čísílka a popisky různých efektů jako "snared" apod?
        • Jo to se da. A pokud vim tak okenko se seznamem ukolu muzes zabalit
          • MrSanta
            Díky chlapci. Počkám až vyjde datadisk, kde bude hratelný templář, cena bude dohromady kolem 400 Kč a pak koupím.
  • LordBlackadder
    Tak dobrá, právě jsem již po desáte musel změnit IP adresu (během hodiny), protože jsem byl zaBANován administrátorem games.tiscali.cz, přišel o dva účty a musel založit třetí a to vše jen proto, že jsem napsal vlastní názor na úroveň hloubky receneze, jsem zvědavý, zdali bude smazán i tento můj příspěvěk a zdali opět budu muset změnit IP adresu a založit nový účet. Dle mého názoru korporátní pravidla neporušuje.
    • sleepless
      Pastujes jeden a ten samy text do diskusi pod recenze. U Maxe Payna jsem nevedel, jestli je to mysleno vazne, nebo ne. Nechal jsem to byt, prestoze na dotaz se odpovedet nedalo, proste nedalo. Kdyz jsi s tim zacal tady a text byl uplne stejny, videl jsem, ze to je normalni trolling. Proto ty bany. Pokud jsi jen mimozemstan, tak se omlouvam.
      • LordBlackadder
        Bravo, pane Poláček(?), děkuji za Vaše odhodlání k reakci. Mohu Vás ujistit, že o trolling nešlo, argumentace byla myšlena zcela vážně, pokud jste shledal některé z implikací jako vágní, nemusí být chyba nutně na mé straně.
        • "Ono vlastně používání cizích slov je bezvadné, pokud totiž v inkriminované větě nahradíme cizí slovíčka normálními, ze sofistikované věty se stane věta banální: člověk vždy dělá to, co dělá. Je to tautologie ve své čisté, bezobsažné podobě. Ale mýty se na tom staví skvěle."

          Jinak- li řečeno nikoho tady tím nenadchneš burane *3*
          • Trol.diskuzni
            Amaroun => the biggest troll-hunter strikes again!
            • Trol.diskuzni
              Sounds epic => that counts!
            • Ringwraith
              Po bitvě je každej generál.

              (No, to asi přesně nesedí, ale co už.)
          • LordBlackadder
            Dovoluji si označit Vaše vystupování za velmi kontroverzní. Za sebe mohu jen dodat, že iluze má mnoho podob.
            • LordBlackadder
              @Amaroun
              Máte-li problém s rekognizací filologických možností Vaši rodné řeči, doporučuji Vám navštívit ústav pro jazyk Český. Vaši reakci by nemohl považovat za validní ani pražský pantáta ze Smíchova.
            • Jo to možná je, ale co jiného říct lidem, kteří se opakují jako gramofonová deska s naprosto iracionálními požadavky strukturovaných do distingovaných, uhlazených vět, jenž mají za cíl co nejvíce legitimizovat jejich požadavky? Finanční náklady vložené do projektu? Jako vážně? Nauč se používat internet a najdi si to...
      • Trol.diskuzni
        Áhá... Takže klíčové je být pro redakci stále zábavným a neotřelým! *14*
        • Klicove je nechovat se jako pako... a jeste se tomu pak hrooooozne divit ze dava redakce bany. Ale to moc dobre vis ty i tady tvuj kolega pan Zmijak *5*
    • je to smutné, ale dávám tomu tak minutku...možná ve tři ráno to zůstane :)
      osobně jsem neviděl tvé/vaše první příspěvky...takže nemůžu soudit věrohodnost, ale chápu chápu
      • Trol.diskuzni
        Měl jen jediný příspěvek... Lze si jej dohledat u recenze na Max Payne, tam myslím není smázlý.
        • ach jo tak Creat se dostal uz i sem . A nezapomente Pane Creat napsat jak je AMD uzasne a ze jen na nem bezi Diablo UZASNE . Pro neinformovane to je mistni blbec z CZC . I kdyz tam uz taky dostal Banana .
          • Trol.diskuzni
            Creat - to jako já? *8*
            • Tak Trolle tebe vazne nemyslim . Ale ten tvuj kamos nad tebou to je . Na czc je to mistni provokater ,demagog a magor . Prosazuje tam AMD a spini Intel . O HW nic nevi ,ale styl psani to jeho Vykani a radoby intelektualni odpovedi vse sedi .
            • Asi myslí Addera.
    • firebug
      Jses urcite jeden z nejhorsich trollu, ktere jsme na games potkal. Gratuluji! :-)
      • LordBlackadder
        Na nic takového si nehraji.
        • firebug
          Nepises nahodou podobne absurdni pozadavky ke kazde recenzi (financovani projektu? jako vazne?), co se tu na games objevi? Mam dojem, ze jsem to uz nekde cetl... Podle me jses Troll a to prosim jeden z tech nejhorsich. Preji ti at dostanes jeste ten rekordni 13. BAN, at se dneska nenudis.. :-) Dobrou noc
          • LordBlackadder
            Nedomnívám se, že mé požadavky jsou jakkoli absurdní, jsem věrný redditor a českou herní komunitu (nebo to, co z ní zbylo) mám v rámci možností rád.
            • firebug
              @LordBlackadder: Tim si dokazal, ze nejsi upne ztraceny pripad a pokud opravdu chces, dokazes si na na internetu najit nejaky clanek, ktery tvym narokum vyhovuje (i kdyz vlastne ve skutecnosti tak polovinu tvych pozadavku zcela ignoruje). Tvoje ucast ve zdejsi diskuzi tak nema za cil nalezt odpovedi na tve otazky, ale jen a pouze provokovat a zanaset diskuzi naprostymi blbostmi, ktere vlastne nikoho nezajimaji... Porad si o sobe myslis, ze nejsi Troll?
            • LordBlackadder
              @firebug Zde je odkaz na recenzi vytvořenou člověkem, který oplýval alespoň základním citem pro objektivní metodiku posuzování vytvořeného obsahu, služeb, zvoleného obchodního modelu a herních mechanik: gamefaqs.com/pc/930659-diablo-iii/reviews/review-150599
            • firebug
              Fajn. Jestli povazujes sve pozadavky za zcela opodstatnene, mohl bys mi prosim napsat odkaz na recenzi Diabla 3, ktera je bez vyjimky splnuje? Ne ze by me neco z tech tvych pozadavku opravdu zajimalo, ale pro zajimavost bych se rad setkal s necim, co povazujes za "plnohodnotnou recenzi". Prectu si to rano, pac ted jdu fakt uz spat, ale predem dekuji za odpoved.
            • Ringwraith
              >redditor

              I love you, from my heart, I love you, forever with you.

              *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Trol.diskuzni
        Nejhorších = špatných, nebo nejhorších = hrůzných?
        • firebug
          Tak nejak asi oboji. Trollove me obecne dost serou, to je ale asi duvod, proc to delate.. Tvoje prispevky jsou obcas aspon docela usmevne, i kdyz s tim Skyrimem by sis to mohl uz odpustit. Tvuj kolega ale jenom pise k recenzim porad ty same absurni pozadavky, coz je fakt zivacka... :-)
    • Trol.diskuzni
      Mně taky občas mažou opakovaně i zcela seriozní příspěvky... Takže očekávej, že smažou i tenhle.
      • LordBlackadder
        A neznáš email na admina?
        • Dostal jsi ban za CTRL+C + CTRL+V spam, ty hloubko recenze *15*
          • Trol.diskuzni
            Tak vzhledem k tomu, že jak u MP, tak u D3 ten názor tak nějak pasuje podle něj, proč by jej nemohl projevit dvakrát?
            • LordBlackadder
              Vaše vystupování na tomto serveru považuji bezvýhrandě za nejrozumnější.
        • Trol.diskuzni
          bizi@tiscali.cz... ale bývá busy, no *4*
  • Nejsem žádný velký fanda diabla ani jiných her stejného provedení, ale po těch xxx letech jsem si to rád zahrál a jsem spokojený :)
    Nicméně musím říci, že hra je zajímavá až na další obtížnost a nejlépe když hrajete s přáteli nebo tak...public games jsou sice dobrá věc, kdy se nudíte při tvorbě xté postavy, ale musíte počítat, že lidi jsou od přírody kreténi....a těch je v každé onlinovce hromady...a tady také :)
    Nehraju to nijak zvlášť rychle (kamarád už jede 3.akt na inferno), mám vícero postav a jsem teprve ve 3.aktu na nightmare, ale opravdu je to zajímavější, když musíte používat skilly společně s mozkem, a ne jen někam skočit a pustit všechno jako na normál :)
    Doufám, že mě to neomrzí než se dostanu na 60.lvl, fakt si chci zkusit s kamarády inferno, ač se bojím, že mě zabije první zombie přežvykující kus koně na začátku nebo co to tam je :)

    Ale je také třeba říci, že jejich 10-12 let vývoje tam vidět není....tak tři roky když přivřu oči....okopčená dvojka s pár vylepšeními....ovšem dobře provedenými....příběh pěkný, souboje atraktivní, dynamické (při vyšších obtížnostech), efekty skillů super...samotná grafika u mě hodně špatně provedená, prostě wowko 2.0 včetně stejných skinů určitých potvor ať už ze starcraftu (nebo hodně podobných) či přímo z wowka, např. demon hunterské prase z durotaru...megafail.

    Nicméně rubačka je to pěkná a oddychovka také, skvělá hra na paření s kamarády, u mě 7-8/10
  • kostejnesmrtelny
    Rozumná recka s odpovídajícím ohodnocením. S jedinou věcí výraznějš nesouhlasim, a to je grafická stránka, která je prostě Blizzardovská v tom nejlepším slova smyslu. Nenápadná tam, kde nemá překážet, efektní, kde má ohromit (wizardský efekty), detailní, kde je čas se kochat a při tom všem relativně nenáročná. I při tý neskutečný řeži ve čtyřech je bitevní pole pořád krásně přehledný. Že nevyužívá nejmodernější technologie mi nemůže bejt víc ukradený.

    Naopak bych vyzvedl ještě jednu poměrně pozoruhodnou věc, a to překvapivou "vertikálnost" úrovní (nevím, jak to líp nazvat). Když se stoupá do kopce, je to tak nějak poznat, a hra si ve všech možnejch terénních vlnkách, roklích, útesech, schodištích, propastech atd. vyloženě libuje, viz outdoorový lokace v druhý půlce prvního aktu. Nádhera. I díky tomu působí ten herní svět jako opravdovej svět a ne jako pár náhodně vygenerovanejch čtverců. Hrozně rád bych si to někdy zahrál s podporou 3D, mám pocit, že to bude stát za to.

    EDIT: Jo, a ještě jedna věc. Je to brutální. Hodně. Zejména za barbara, kterej skočí do skupiny démonů, chvíli se ozývá všemožný hekání a řev, a pak začnou odlítávat mrtvoly, cákající okolo sebe krev na všechny strany, usekaný údy a hlavy se nedají spočítat, lebky a mozky vybuchujou...no prostě nádhera *1*
    Pro děcka? Tohle bych teda svoje děcka rozhodně hrát nenechal. Bonusovej level na vás, hateři *3*
    • Potvrzuji, 3d za to opravdu stojií, a právě nerovnostní vertikálnost je v tom 3d hodně tzv. na očích+pěkné efekty v přiblížení jako sypající se písek ze stropu anebo casticove efekty v podobe jisker nebo snehu, to vse v 60 snímcích konstantních (gtx 590).
    • Abys sis rovnou nevyhonil blbecku...
      • Máš snad otce, který tě drží ve sklepě a směje se u toho s kámošem Rathem? Měl bys jít spinkat troubo :)
      • kostejnesmrtelny
        Copak děláš u počítače čtyři hodiny po večerníčku? Šup honem zalez, než tě mamina nachytá. *5*
        • Večerňajs je už v 18:45.
  • Hraci su ako sialena zviera napadnute chorobou BSE. Je jedno aku medicinu ma, bude iba viac revat.
  • jindra.veliky
    radsi Legend of Grimrock .... koukam ze je uz i cestina
  • jindra.veliky
    ohledne D3 jsem jen zvedavej jak jim to vyjde s tou protipiratskou ochranou...zatim porad nic..tedy..ne ze bych si to pak chtel stahnout. zatim jsem zadnou hru ze serie nehral a grafika trojky me dost odpozuje (vadi mi a to nejsem fanda serie) *1*
    • Trol.diskuzni
      Tak si zahrej 2ku...
  • Mě se Diablo 3 líbí, rubu to s barbarem a ve třetím aktu mám nahráno 25 hodin a to jedu na Normal, nechci vidět co se stane s herní dobou na vyšší obtížnosti.. K tomu máme v plánu s kámošem co-op.(Zdravím Souzu)
    On-line připojení už taková sranda není, hlavně to, že mě to sem tam vykopne ze hry, když už mám uděláno kus levelu.
    Změny mi nevadí, hra mi díky tomu přijde svižnější.Takže suma sumárum-spokojenost:-)
    • God-of-War
      Já už jedu Nightmare, s Demon Hunterkou:). Mam narubáno 45 hodin a sem ve třetim aktu...
      • A to Ti nepřijde nic špatného na tom že za 45hodin máš hru dohrátou skoro na nightmare?
        • God-of-War
          A to je jako moc rychle? Jako nevim...prolejzam fakt všechno. A nebo to bude tim damagem, co mam:D a hlavně používam jedině evasive fire + ta runa, co ti to rozdělí na tři rány...
      • Ataker
        Tak to jo... taky nightmare začátek prvního aktu, ale s Witch Doctorem nahráno mám bez 15min 30hod. prolézám opravdu celé lokace a všechny dungeony ať to co nejvíc natáhnu a ještě víc užiju.
        • Jo taky se s tím mazlím, sranda je, že bedna s nejlepším lootem je většinou právě na nějakém zapadlém kousku mapy, takže ti co jdou rovnou za nosem-no těch je mi líto:-)
      • No vida chlape, ta mě zajímá společně s Witch Doctorem asi nejvíc, už se těším:-)Je to návykovka to mi nikdo nevymluví:-)
        • God-of-War
          Hunterka je zlatá!:). Nejvíc je skill, kterej ti přivolá fretky!! *1* . Sebíraj ti goldy a ještě ti to přidá 10 procent do gold find *5*
          • No ty vole já jsem chtěl jít už spát dneska nebo co:-)
            • God-of-War
              Já už musim...mam totiž ranní *1* . Tak přeju dobrej hunting.
  • Diablo 3 je hra designovana pro masy a vydelavani penez. V tomto smeru je dokonala, bude ji hrat hodne hracu a bude vydelavat. Ale ciste po herni strance je to zklamani a rozhodnuti jako nemoznost osobiteho vyvoje postavy ji degraduji. Nejsmutnejsi je, ze az za par let activision odstavi servery, tak se z ni stane mrtvy kus software. Diablu 2 tak nesaha ani po kotniky. Je to typicky predstavitel komercniho konzumniho dila.
    • Trol.diskuzni
      Naprostý souhlas, kolego... Mimochodem zajímavý blog, včera jsem si něco málo pročítal.
    • Ty jsi ale idiot, mluvíš o Diablu, které jsi ani nehrál. Přiznaný tvůrčí zájem u Diabla 2 byl aby byl koncept co nejdednoduší, aby ti na ovládání stačili 2 tlačítka a aby to dohrála i tvoje babička.
      • * tvůrčí záměr
        • Ano, priznany tvurci zamer je vyprodukovat konzumni hru pro masy. To je presne ve shode s tim, co pisu. Neni duvod me nazyvat idiotem.
    • Servery na předchozí Diabla jedou stále, z čeho usuzuješ, že je acti za pár let odstaví? Musím říct, že seš první, od koho takovou hovadinu čtu.
  • Zatím jsen zkusil jen s guest key-em takže jakési demo a bavilo,mám objednáno.
    A co na to Dan Vávra? nechce se mi prohlížet 5 stránek komnetů teď večer tak se jen zeptám,už se k tomu vyjádřil? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit