Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    No ufff, primerene hodnoceni, ne +2 za hype a masovou hysterii :)
  • Tohle snad ani není recenze, podobný obsah bych spíše očekával u preview.
  • Souhlasim. Několik dní jsem očekával recenzi na D3 a tohle je pramálo :( Nezapomenu na recenzi D2 od score :-) Každý redaktor se vzal 1 postavu a psali za sebe :) když člověk tu recenzi dočet tal byl po krk plnej atmosférou a ikdyž tu hru ještě nehrál tak si říkal "já budu čarodějka" :-D Tady byl článek "první dojmy"... *13*
    • pamatuju si, myslím že to byl Tukan, jak se tam štval, že mu někdo sebral barbara a on musí hrát za amazonku. Jo, to byly časy. *1*
      • Myslim, ze Tukan barbara mel. To Tomik Zvelebil schytal Amazonku - pokud me pamet neklame *1*
        • taktak, myslim ze se jmenoval MacTukahan *1*
      • Odulin
        Jj přesně a recenze měla myslím 8-10 stran.
        • No potom sa ukľudnil, keď s impale zabil andariel ("kopí nenavštívila vnitrnosti víc než 5-6 krát"). *1*
  • Hairy_Ass
    Tak myslím, že hodnocení adekvátní, takže snad se to tady nezvrhne... *1*
    • No to si piš že se to zvrhne, už su tu. *1*
      • Hairy_Ass
        A jé. *1*
        • Ne, dlabu na to, jenom přečtu recenzi a jdu na Saints Row, diskuzi si nechám na zítra do práce. *15*
  • nevím proč autor přejmenoval skilly na komba :-), to že autor hrál evidentně jenom první obtížnost jsem u tak velkého magazínu taky nečekal(hlavně, že recenze vyšla po týdnu a dle autora je první obtížnost krátká). Těšil jsem se na barvité vyprávění zážitků z vyšších obtížností atd....a hodnocení??? *1* *1* podle toho už se ani nedá řídit, prostě pokud dostane hopsačka, kterou máte dohranou za 3 hodiny 9/10 pak je to trošku....skyrim ani vytahovat snad nebudu(super hra mimochodem).

    PS: monk lvl 58 hell 3act tady už člověk spíš přemýšlí jak by přežil než aby dělal nějaký to dps(pokud hraje solo)

    peace
    • A to Ti neprijde nic divneho na tom ze mas za tyden temer max. level? Co budes delat potom? Prochazet hru porad dokola a nakupovat itemy na aukci?
      • pocitam, ze s HC postavou inferno obtiznost jen tak nedas
        • Otázkou je, proč to vlastně dělat? Povýší mě pak v práci? Budu mít více kamarádů? Holky budou padat na kolena protože jsem dohrál D3 Inferno na HC? Budu žít o 10 let déle?

          Někdo má rád výzvu a bude ho to bavit, fajn, takových lidí je z těch 3M+ lidí co to koupili 0,5-1,%.
          • Jestli holky budou padat na kolena netusim, vic kamaradu diky tomu teoreticky mit muzes a v praci te spis propusti nez povysi (ikdyz pokud budes hrat d3 se svym sefem jako jeden muj znamy, tak i to povyseni muze nastat) kazdopadne tyhle otazky si muzes klast skoro u kazde cinnosti a herni system diabla je uz notoricky znamy, a lide se muzou rozhodnout jestli jim vyhovuje nebo ne
            • Herni system Diabla 2 ano, ovsem ne Diabla 3. Ten je zalozeny na itemech a na aukcich.
      • Veskoslav
        Týden na hru je slušný záhul. Znáš takových více?
        • Znám...ale stačí jmenovat jednu Diablo 2. :-D
          • No jooo to se nedá srovnávat, protože Diablo 3 se modovat nedá....
          • Trol.diskuzni
            D3 dohraju za cca 20 hodin... Jen párkrát zvýším obtížnost a přidám mulťák a mám z toho 10 let. Logika jak blázen.
            • Trol.diskuzni
              Samozřejmě, že nemám... D2 mám sice hodně rád, na nostalgii se však uhrát nenechám.
            • GlaDOS
              Ty D3 nedohraješ za 20 hodin, protože ho nemáš.
          • Veskoslav
            Super. A současné?
            • Veskoslav
              Ano Stalker dohraji za 20-25 hodin, s mody tam stravím klidně i dva roky......Fakt logika.
            • Ale je to hraní. Ano dojedeš ho +- Jako Diablo, a pak si ho oMODuješ a hraješ vesele dál.

              Záleží jak hraješ že. Zaklínač 2 se na dva průchody dá hrát klidně 3 týdny....STO sem hrál dlouho než sem se dostal na nejvyšší rank...
            • Veskoslav
              Bože. Minecraft je snad úplně jiný styl hraní. Skyrim dojedeš +- stejně jako Diablo.
            • Trol.diskuzni
              Skyrim leda s black screenem... *2*
            • Minecraft .... Skyrim? :-D
    • jj, souhlas...vcera jsme se prodirali 3.aktem na hell a je to mazec
    • Trol.diskuzni
      Raději ten Skyrim nevytahuj (není to super hra ani náhodou). *5*
      • Tobě by měli vydat ten Gayrim a byl by si spokojený. Na 4 % menšinu se pravda příliš ve hrách nemyslí a na tobě je vyloženě vidět, že tě to velmi mrzí. *3*
        • Trol.diskuzni
          Crying and slowly dying... *9*
      • ten skyrim jsem tam uvedl jenom kvůli tobě *1* *1*
  • recenze je tedy dost slabá. jako jediný argument na všechny výtky spatřuji ono klasické "Ale u D2 nešly měnit body ve skill tree". Nelíbí se ti Wow grafika? "Ale u D2 nešly měnit body ve skill tree". Nelíbí se ti DRM, zjednodušení, podivné dropy? "Ale u D2 nešly měnit body ve skill tree". Nelíbí se ti nulový vývoj postavy, krátkost hry, problém se servery? "Ale u D2 nešly měnit body ve skill tree".

    takto bude pokračovat celá diskuze. Hlavně, že se za 60€ odstranil problém, kdy "u D2 nešly měnit body ve skill tree". To bylo určitě jádro všech problémů. Casual hráč teď nemusí ani vědět, c oto je RPG, protože nic nepokazí.

    druhá věc - myšlení "Bliz něco změnil, byl jsem šokován a nelíbilo se mi to, ale časem jsem si zvykl" mi připomíná nejvíc Stockholmský syndrom. *7*
    • říct že je v diablo 3 nulovy vyvoj postavy je známka totálního nepochopení žánru rpg a diabla 3 konkretne, wow grafika se nelíbí ani mne (ne že by nebyla hezka, jen to není muj styl) ale za styl se body nestrhavaji.
      • a jak bys nazval fakt, ze máš předem dané aktivní a pasivní skilly, u kterých jenom měníš počět run v nich (bo co to v nich je)? také se ti autom. přidělují body do stats postavy, což u RPG nepovažuji za normální. jak jsem se informoval na D3 wiki, při změně těchto skillů ti navíc D3 resetuje buff, který jsi nasbíral v levelu a z bosse(ů) ti nic pořádného nevypadne.

        bylo to schválně přehnané tvrzení, ale mezi normálním RPG a D3 je rozdíl jako mezi CoD MW3 a Armou. je to casual hra s prvky RPG, podobně casual jak třeba Angry birds.
        • Hairy_Ass
          Kdybych to měl vzít do důsledku, tak bych mohl říct, že skill tree u ninji v Shogun 2 TW mi připadá víc RPG než v D3. A pokud se budete ohánět tou písničkou, že RPG je hlavně "role playing", tak prosím, ale pak můžeme nazvat RPG třeba CoD MW3 nebo jakoukoliv adventuru - je Heavy Rain RPG? Podle téhle definice víc, než třeba Legend of Grimrock
          • Vždyť je to přece úplně jedno jestli máš skill tree nebo to co je v D3.Stejně si nakonec vybereš to co ti vyhovuje a na zbytek nesáhnes.To že jsi měl v D2 nebo jiných hrách více kouzel atp. je taky jedno, protože si najdeš pár těch co ti vyhovuje a zbytek nepoužiješ.
          • Hairy_Ass: Však je. Při zakládání postavy se dá zvolit HC mód, který dost lidí hraje. Začínáš normálně od 1. levelu a leveluješ, procházíš Normal, Nightmare, Hell a Inferno. Zatím nikdo není v Infernu, což je známka toho, že mají strach a farmí se gear.
            • Hairy_Ass
              Jsem se opravil, ale v D3 máš na výběr jestli do HC modu jít, v Shogunovi 2 nemáš. *3* A jo, je to argument ad absurdum, jen si z toho dělám srandu. *1*
          • Tak podle jeho definice je RPG vývoj postavy, potom je TW lepším RPG, protože tam je vývoj mnoha postav :-D
            • Hairy_Ass
              uff: Vím, ale máš na výběr, ale v Shogunovi tohle je vždy. *1* Teď si vem, kdyby instantní smrt byla v D3 už na normální obtížnost bezodkladně... to by bylo maso! *3*
            • Čí?
            • Yay. :-D Jdu se raději věnovat práci, ta Tvá úvaha je tak pravdivá až děsivá.
            • Hairy_Ass: V D3 se dá hrát HC postava, která při smrti již neobživne.
            • Hairy_Ass
              Hlavně tam je klasický skill tree, který nejde resetovat, postava se po zabití neobjeví na checkpointu, ale umře trvale, hraje se na tahy... - takže Shogun 2 je víc hardcore než D3. *1* Sakra, do jaké doby jsme se to dostali. *1* *1*
      • Nepochopeni zanru RPG? Prosím? Co má D3 společného s RPG kromě toho že to vydavatel napsal na krabici? :-)
        • sak sak, mozes hrat za barbara! aa potoom aj za woodoo dancera a esteee zaa carodejnikaa.. hardcore rpg, more *1*
        • lepe než ty
          • Aha, takze rozdelovani skill bodů či jen úprava jednoho skillu je pro Tebe RPG? :-) Skvělé. Potom znám hodně čistě akčních her, které byli vlastně RPG, protože jsem si tam mohl vybrat a modifikovat zbraně.
            • V podstatě i CoD je takový RPG. Však tam jsou levelovací body!
          • Hairy_Ass
            Ehm? Na co odpovídáš?
            • Já to z editoval protože to mohlo znít agresivně, a on po chvíli odpověděl na původní verzi, je to má chyba.
    • Ale ony opravdu nesli menit body ve skill tree! :-D
      • já vím, proto jsem si právě objednal collectorku D3, abych je mohl pořád měnit.
        a taky se těším na DLC, kde určitě přidají nějaké zvířátka (pety). a pak pět dalších DLC... snad jenom Battlefield 3 bude mít DLC a bude víc adidas.
  • Pre toto mám tiscali games rád... Prečítam si nadpis a rovno sa idem zasmiať na komentoch *1*
  • Ja jsem doopravdy rad, ze tohle nedostalo vic nez Grimrock. Shodou okolnosti jsem obe hry nainstaloval ve stejnou dobu a zatimco od Grimrocku se nemuzu odtrhnout ( jsem v 5 a bojim se, ze levelu nebude dost:)) Diablo je fajn, ale me to pripada jako 2ka v kreslenejsi grafice... uplne to same a neprekvapive, navic me na rozdil od dvojky otravuji lagy, nutnost registrace na battle.net (zadavani hesla, cekani na server).
    Animace ma diablo velkolepe a mnozstvi odvedene prace se asi s temi par texturami Grimrocku vubec neda srovnavat... presto u me Grimrock zatim vitezi, i ta survival atmosfera a jednoduchy pribeh - hozeni do podzemi a starej se - je mi blizsi nez valka s dablem. Ja bych D3 zatim (po prvnim projdeni) dal tak kolem 6ky (za tu stagnaci, lagy...), ale 8ka me nestve, chapu, ze vypnout mozek je porad atraktivnejsi zabava pro vetsinu lidi nez resit (relativne tezke) hadanky:).
    Ttaky ta obtiznost je opravdu opravdu nizka, zvlast pokud nemam ve zvyku prochazet jednu hru 2x dokola (a kdyz uz tak spis s jinou classou ), bych uvital moznost jet to rovnou na nejakou vyssi, nebo hc obtiznost... vD2 mi pruchod na normal pripadal jako vetsi vyzva...
  • RockStar
    Nechci se vnucovat, ale když jsem tady hanil kvalitu recenze myslím, že Veskoslav mi říkal ať se seberu a napíšu svojí recenzi. Už jsem jí sesmolil a poslal ke schválení, jsem zvědavej jak dlouho to bude trvat, ale pokud někdo bude mít zájem mohu mu jí zaslat na mail. Ani těch 10 000 znaků mi na ní nestačilo, takže je to solidní wall of text:)
    • Veskoslav
      Maximálně dva dny:)Těším se na ni:)
    • Všechno bude lepší než tohle preview, které tu kdosi sesmolil *3*
  • Ja musel udělat sophiinu volbu - Diablo 3 vs. Max Payne 3. Vyhrál Max, Diablo bohužel musí pár měsíců počkat.
    • Jaký je Max?
      • Miserius
        Max je...SUPER! Naprosto dokonala postava Maxe z toho dela temer dokonalou hru :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit