Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct, že z mého pohledu je Diablo III horší, než jsem čekal. A to jsem nečekal moc. Věděl jsem o přepáleně akční grafice. Ale že v recenzi zmiňované "vizuálně zajímavé schopnosti a komba" jsou de facto jediným rozdílem mezi postavami, to je tragédie.

    Žádné rozdělování skillů, žádné lahvičky na doplňování many, wizzard dává největší damage se sekerou v ruce??? Možná jsem zapšklý starý páprda, ale tohle je podle mě příklad, kdy šlo zjednodušení moc na úkor zážitku. Z RPG tu zbylo... co? *9*
    • diablo nikdy rpg nebylo, vzdy to byla akcni mlaticka
      • Diablo III je hrou, která v roce 1996 založila žánr akčních her na hrdiny (RPG).... jo fakt nebylo RPG *1* *1* *1*
        • v dobe kdy diablo vyslo, ho nikdo za RPG neoznacil...ti nejodvaznejsi hovorili o akcni hre s prvky RPG az pak z toho udelali akcni RPG a casem nekteri vypustili i to slovo akcni
          • Teraz si už len vymýšľaš. Akčné rpg existovali dlho (a to myslím fakt dlho) pred diablom a diablo bolo klasickým predstaviteľom týchto "dungeon crawlerov."
            • Pamätáš si zle alebo si jednoducho vymýšľaš.
            • nevymyslim, moc dobre si pamatuju na recenze a diskuze, kde vsichni oznaceni RPG u diabla jasne odmitli
      • Je to rovnaká akčná mlátička ako bol dungeon master, len s lepším príbehom a vývojom postavy.
        • takhle nemuzes argumentovat, diablo vyslo o 8 let pozdeji a zatim co DM byla jedna z prvnich takovych her a tvurci vubec zkouseli co muzou a jak to maji udelat, tak diablo vychazelo v dobe her jako byla baldurs gate
          • Prečo by som nemohol? DM aj Diablo je presne o tom istom, rýchlom klikaní. Rozdiel je len ten, že v dm klikáš na ikonky zbraní a runy, zatiaľ čo v v diable klikáš priamo na nepriateľov.

            Inak je to presne to isté (okrem perspektívy) a okrem toho, má diable ešte aj lepší príbeh.
            • Dm nie je nijaká kapitola sama o sebe, je to klasický dungeon crawler, akých v tej dobe bolo mnoho (napríklad beholdery).
            • protoze DM je kapitola sama pro sebe a nejak ji skatulkovat a srovnavat s hrou, ktera vznikla o 8 roku pozdeji se neda a tu skutecnost proste ignorovat nejde. Tenkrat nikdo nevedel jak udelat nejakou RPG hru, byly to zacatky, kdy kazda hra prinesla neco noveho na zaklade zkusenosti z predeslych her, ale v dobe vzniku Diabla uz prakticky vsechno bylo dane. Takze DM je sice akcni klikacka, ale v dobe kdyz vznikl to byla RPG hra, protoze nikdo poradne nevedel jak to udelat lip. V dobe Diabla uz vsichni vedeli jak ma RPG hra vypadat, ale Blizz. udelali akcni hru.
    • z RPG zbyla arkada, vlastne nezbyla - vzdycky to arkada byla, ted je jen arkadovitejsi... *1*
  • Veskoslav
    Myslím, že 8/10 téhle hře bude slušet:)
  • 6-7/10
  • Předně napíšu že jsem Diablo 2 hrál opravdu hodně (asi 5let), nejen singl ale hlavně na battle netu online v režimu hardcore.Třetí díl... krom toho že se už nemusím bát "tp pk" - kdo hrál ví :) jelikož portál se otvíra delší dobu a ne hned po kliku, tak jsem moc kladů nenašel... absence "talent trees" kde si člověk vytvoří postavu dle svého gusta mě přinejmenším šokovala, odpadá tak přemýšlení jakým stylem postavu směřovat.

    Nejde si tu rozdelit ani body do života nebo síly a many atd... vše má každá postava automaticky, tak kde to jsme?Tohle blizzard vytvářel 12let?Hru kterou zlehčil na maximum a ve finále je z ní už jen pouze klikačka která nanebízí skoro žádné prvky RPG?Znovuhratelnost stejného typu postavy nulová, jelikož variabilita a možnost úpravy zde chybí.Ne děkuju... chápu že náctiletí nebudou vůbec vědět o čem tu píšu jelikož D1 a D2 nehráli takže ti asi v šoku nebudou a pojedou si svoji hru...moje znechucenost je podtržená tajným levelem... ano, není tu cow level, ale barevná pohádka kde zabíjíme poníky a medvídky a kytičky.Co se na to dá napsat... jedním slovem "LUXUS" ... jo a taková tečka... trochu mi uniklo že by blizzard představoval Diablo 2 čistě jako online hru, což ona je, jelikož singl si nezahrajete bez připojení k internetu :D To je normálně klamání zákazníka... na žalobu, platit za něco co nespustím bez internetu :D ne děkuju, tohle je zklamání desetiletí *11* *11* horší to už snad ani být nemohlo... a ta recenze připomíná spíš placenou reklamu.Jde vidět jak jde vše časem do "kopru" kvalita recenzí i samotný hry...
    • Trol.diskuzni
      Souhlas... Oproti D2 je to tragédie.
    • GlaDOS
      To bylo vážně šíleně složité si ve D2 rozdělovat body. Stejně se u barbara většinou házely do síly, občas něco do zdraví, čarodějka všechno do many, stejně tak jak necromancer. Vždycky to bylo podle stejné šablony a nemám problém s tím, že mě hra této rutiny zbaví. Talentové stromy byly fajn ale zase si stačilo nesprávně zvolit a vrátit to nešlo. D3 jde s dobou a nesnaží se být za každou cenu oldschool. To ale můžeš říct skoro o každé hře. Znovuhratelnost tu odsuzuješ ale kromě rozdělování bodíku tu žádný rozdíl nevidím. Nevím, proč hodnotíš hru podle tajného levelu ale budiž. Taky nevím proč si myslíš, že Blizz na hře dělal 12 let. Pauza mezi díly nerovná se doba vývoje. Online ochranu Blizzard oznámil už dávno, to si asi trochu zaspal. Klamání zákazníka to není a na žalobu už vůbec ne. Máš vědět, co kupuješ. Nutnost být online je napsané na webech prodejců, je to napsané na krabici, píše se to v EULE. Evidentně jsi chtěl D3 jako kopii D2 1:1 s lepší grafikou. Je docela zajímavé, že když to udělá IW nebo Treyarch s CoD, lidi se stěžují. Když to neudělá Blizzard lidi si taky stěžují. Tak co sakryš chcete?
      • No dá se to řešit tak že těm statům dáš i druhotné funkce, aby je využili všechny classy, tak jak je to řešené v Torchlight 2. Když budu hrát bojovníka a budu mít dual zbraně stále budu potřebovat Focus (zvyšuje magické zranění a manu), abych si zvýšil šanci na execute -> utok oběma zbraněma najednou. Apod.

        A pro ty co chcou kopii Diabla 2 1:1 v hratelnosti, s trochu jinou grafikou, odpověd, Torchlight 2. :)
      • Nechci vyvolávat nějakou slovní rozepři která ve finále nikam nepovede.. hlavně jdu už spát :) ale v rychlosti - jde vidět že jsi D2 hrál jiným způsobem než já a než ostatní hc hráči, proto chápu tvůj názor.Ale - tvůj úvod je uplně zcestnej je vidět že jsi sprominutim lama co se dia týká, jinka by jsi nemohl napsat takovou kravinu že u čarodějnice cpeš vše do many.... to je právě první pravidlo že do many se nedává vůbec nic u žádný postavy jelikož se doháněla posléze věcma, takže ani nevim jestli ztrácet čas abych ti tu vysvětloval další věci jako je uplný překopání celýho systému hry... když se dělá pokračování, člověk očekává že ten titul v sobě bude mít taky nějaké prvky diky kterym se ta hra stala legenou a diky kterym se hraje dodnes... bohužel tady nebyl krom názvu zachovanej kámen na kameni... dál to nebudu řešit.Lidi který hrajou dia 2 dodnes ví a lidi jako ty co projedou na normal singl to trápit nemusí... tak gn a buď rád že tě hra baví... ta "pravá" komunita to štěstí bohužel nemá *13* dobrou
        • GlaDOS
          Dobrá, s tou manou u čarodějky jsem to ustřelil. Nikdy jsem za ni moc nehrál. Ale jinak u postav za které hraji vždy k rozdělování bodů používám stejnou šablonu. Systém je překopaný hodně, vysvětlovat mi to nemusíš. D2 jsem znovu rozehrál asi před dvěma týdny. Chtěj jsem jen říct, že... No, to je fuk. Jsi hardcore fanoušek a já tě chápu. Dost by mě naštvalo, kdyby výrazně překopali moji nejvíce oblíbenou hru. Ale ono je to hlavně o zvyku. Když nějakou hru hraji dlouho, zvyknu si na ni a příště bych chtěl nejlépe to samé. Kdyby se další díl razatně změnil, nemohl bych ale říct, že je to špatně bez toho, abych tomu aspoň nějakou dobu zkoušel přijít na chuť.
          • David: V D2 taky oproti D1 nezustal kamen na kameni a jaka je to modla.
          • no prestrelils to i s tim barbarem...str tak na veci a konec...obecne se v d2 rvalo hlavne do vitality...
          • Jo s tím souhlasim... jen nás s kámošema trochu mrzelo že to v blizzu změnili celý... ale co, život je změna a jak řikáš, třeba tomu člověk na chuť přijde.Uvidíme... koneckonců nikdo nás to hrát nenutí *15* nic, mejte se... jo a ten tajnej level mě fakt naprudil :D čus .)
    • je to jako v případě WoW:Cataclysm, Blizzard se snaží hru přiblížit masám a tudíž začíná "odpadat" přemýšlení a taktizování kam s postavou. Taky je to asi tím, že na Diablo 3 nepracuje studio co pracovalo na předchozích dílech,
      Blizzard North ti ted dělají na Torchlight II.
    • Súhlasím. Možnosť odlíšiť si postavu jedine equipom je fakt úbohá.
  • Novej trend? RPGéčka (je jedno jaké) už za mě i levelujou? Opravdu si začínám myslet, že do pěti let tu máme hru kterou spustim, kliknu na -play- a ona se odehraje sama za mě...jediná moje interkakce bude stisk tlačítka -pause- (aby mi neutekla část příběhu) při potřebě látkové výměny
    • Lord of Hell konečně povstal, "perfektní" DRM ochrana je na světě a už si vytváří svoji armádů skřetů a zombíků, co rozjedou aukce...
      pominemeli DRM, je tahle hra průměrná, nenáročná, odreagovávačka/sračka pro každého tak za 6/10 max... už ani nemá cenu se chlubit, žes to zvládl dohrát, má větší smysl se chlubit výkony v angry birds, čeče
      tfuj
    • Do pár let bude i po*no interaktivnější než hry *1*
      • To už je dneska...stačí přizvat kamarádku na hraní v coop režimu...bejvá to i zábavnější jak singleplayer ))
  • Sehnat dnes krabicovku v ČR je nadlidský výkon. Všude vyprodáno, další várka snad v červnu.... připadal sem si jak za komunistů. A stejně jsem si připadal když jsem tu podpultovku sehnal a přivezl domů *4* Tohle je fakt pravý hell.
    • A tos neviděl jak těžký je sehnat zběratelskou edici.
    • Osobne jsem nazoru ze poslat do prodeje tak "malo" kusu byl reklamni zamer, co je lepsi reklama nez ohromne zpravy o tom jak je hra beznadejne vyprodana. Pridava ji to neskutecne na atraktivite

      I ja sem rad ze mam diablo 3 uz jen kvuli tomu ze je ted vyprodane :-d
  • Tak se zase vsichni pohadame, ze 8 je malo, ze 8 je moc a zaklad unika. TOHLE JE JENOM RECENZE! Ja se na diablo tesil jako maly kluk, ted se od nej nemuzu odrthnout, opravdu se skvele bavim a jsem nadseny, takze pro me by to byla desitka. Ale jestli tomu nekdo v recenzi da 5 nebo 10 me uprimne zanechava v klidu. Pokud se recenze dokaze obhajit a nevyklada nesmysly. Myslim, ze tato recenze je tak akorat pro cloveka, ktery je vuci diablu neutralni, tudiz dobra prace.
  • Malleth
    Včera sem to dohrál za Barbara. Osmička je podle mě adekvátní. Gameplay je super, ale postavy a příběh jsou pro mě velkým zklamáním. Od Blizzardu bych čekal víc. Outro je vyloženě marný.
    • kostejnesmrtelny
      Jo, outro je v prdeli. Ono abych pravdu řekl, celkově ten příběh za moc nestojí a ne jen v Diablu. Což mě mimořádně mrdá, protože tohle je další věc, co Blizzard vždycky skvěle uměl - Starcraft, Warcraft III... Vyloženě se děsím protossáckýho datáče ke Starcraftu II - těch pár protossích misí v plný hře bylo plnejch přesně toho, co nechci, aby tam bylo... O tom, do jakejch sraček dokopali lore ve WoW: Cataclysm radši ani nemluvě. Měli by vyrazit, nebo aspoň pořádně usměrnit Chrise Metzena. Vím, že se to nestane, but man can dream, right?
      • Souhlas, ačkoliv mě hry od Blizzardu pořád hodně baví a hraju je i roky po vydání, co se týče příběhu a atmosféry šel Blizzard opravdu hodně dolu.
    • Tys dohrál všechny obtížnosti? Pokud ne, tak jsi ještě D3 nedohrál.
      • Malleth
        Dohrál sem jen normal, ale viděl sem kromě předmětů a skillů ostatních postav v podstatě veškerej obsah. A je to podle mě dost na to abych hru zhodnotil.
        Krom toho mě narozdíl od D2 další obtížnost moc neláká. To ale nebude tím že by trojka byla nějakým způsobem nudnější. Spíš už mě tenhle typ her tolik neláká jako dřív.

        Možná si to dám až s někým v co-opu :)
      • No, a právě díky takovejm blbečkům se maká na tom, aby hra měla nekonečnej dungeon, ultra uber trapných třicet dalších obtížností. Proberte se!!! O obtížnostech to neni!
  • No nevim do jaky miry je muj nazor ovlivnenej tim, ze jsem "Blizzlover".. kazdopadne moje pocity z hrani D3 s partou kamosu na Hell / Inferno jsou vice nez pozitivni.. proste me to bavi, libi se mi to a nelituju penez co jsem za to dal. WoW me odradil az po 7 letech, tak uvidime kdy se tak stane u D3.. zatim za mne muzu doporucit a jako vyhozene penize mi to rozhodne neprijde. Kazdopadne takhle hypovana hra.. s tak obrovskjou uzivatelskou zakladnou.. proste uplne chapu, ze se to kazdymu nelibi.. nikdy jsem nezazil, ze by se neco libilo vsem :)
    • Naprosto souhlasím, Diablo III je opravdu výzva na inferno obtížnost. Není to hra, která by byla navržena tak, aby ji dohrál každý druhý (jakožto většina dnešních casual titulů od Skyrim až po ME3). Itemizace velice návyková, každý předmět je v podstatě original. Na IGN 9,5/10, osobně se s tímto hodnocením ztotožňuji.
      • Zayl
        Hodnocení na IGN je vždycky upřímné a odráží přesně kvality hry.

        A každý item je unikátní v každé hře kde to plácá na modely atributy náhodně.
  • Sem si vic nez jistej ze 90% hateru jsou pirati a nadavaj na nej jen protoze nejde stahnout a musi se platit, mam par takovych ve svem okoli, kdyz hra nejde spiratit, je to sr*ka

    Uzasna logika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit