Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    no řešení je jednoduché. udělat kvalitní hru. o té se mluví (nejlepší reklama) a pak se i hodně prodává... (a i na steamu po ní skočí :) )
  • Retail není lepší než digital tak jak je tam popisován.Lepší je v tom že aspoň pro mě je pořád lepší vlastnit fyzicky krabici ale jak všichni víme každému vyhovuje něco jiného viz. DV který davá přednost digi. distribuci.Ale tak jak je to tam popisováno je nesmysl.
    Dneska už alespoň podle mě většina ,která hry hraje má internet kde sleduje prodejny,herní servery at už české nebo zahraniční.Pak už chodi do kamenných obchodů na jistotu pokud tam jdou.
    Vždy když jdu nakupovat třeba do střediska Tesco a jdu kolem JRC ,která tam má prodejnu tak tam v té prodejně nikoho nevidím kromě prodavače.
    I v minulosti jsem hry kupoval na základě recenzí a dem ,které byly v časopisech a ne na základě několika řádku textu na krabici ,které barvitě popisují jak skvělá a epická hra je.
    A to je/byl i problém Numenu.V zahraničí byl recenzován jen minimalně ne-li vůbec ( aspoň co jsem měl možnost najít na gamespotu nebo googlu ) a z toho se odviji i prodejnost/zájem na Steamu nebo i jinde.Mimo to dneska už je tolik her ,že každý nemůže stihat hrát všechno.
    • To ovšem generalizuješ osobní zkušenot. To, že ty v retailu nenakupuješ dle krabice neznamená, že to tak nedělá x procent ostatních.
      • presne tak, ten clanok zvacsej casti vychadza zo skusenosti a realityy a su tam aj fakty taze popriet fakt je nezmysel.
  • Chce to holt vydat skvělou hru kterou lidé chtějí, pak není s úspěchem problém - viz world of goo, torchlight, machinarium, humble bundles, magicka, audiosurt, trine, amnesia, aquaria, braid...mohl bych tu těch her jmenovat spousty, a všechny mají hlavní úspěch digitálně a zaplatily se víc než dost, aniž by většina z nich měla marketing budget.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit