Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a DX10 běží?..já to nepoznám a mám vistu a ATInu 4850
  • Tiež si myslím, že ten patch snáď ani nebude. Už len preto, že o patch-y ostalo strašné ticho po vydaní hry - žiadne oficiálne vyjadrenie nebolo. To že sa niekto preriekol na fóre je len dobre. Teraz sa k tomu budú musieť vyjadriť aj oficiálne, lebo im môžu klesnúť predaje, keďže je toho plný internet.
  • Odulin
    Jsem za půlkou hry na obtížnost Veteran a jsem vysoce SPOKOJEN. Absence DX11 mi fakt nevadí. Proboha dyť to vypadá nádherně (chodí taky) a konečně si zahrajou i lidé se slabšimi stroji. Myslím, že to za to stojí. Děti si holt stěžují, že tam není DX11 a nemaj s čím ve škole machrovat (vím to je silně nekorektní:)), protože jinak nechápu ty nářky na hru, která za A)výborně vypadá a za B) se výborně hraje;) Tím, neříkám, že se autoři vyhnuli všem chybám, ale zážitek je celkově jednoznačně pozitivní. Tak a teď mě pojďme vymínusovat ;)
    • no ja to na veterana presel a je to takovy veteran nekde mezi easy a medium .. ono bez AI se blbe dela obtiznost .. jen znizeni/zvyseni vydrze to nejde ..
    • Já sem se hrou taky velice spokojen, jak už jsem psal k recenzi. Na grafiku si tam může stěžovat jen p*ča a na příběh?? On byl v jedničce ještě příběh nějak víc do hlouky?? něco co jsem přehlídl?? já myslím, že ne. To si jen pár chytrolínů bere do huby recenzentovi slova a hrozně je používaj i když už si nepamatujou jak to v jedničce bylo
    • Proc minusovat me se to take libilo a na nejvyssi obtiznost to bylo libove. Kdyby nezlobil utok na blizko ( z neznamych pricin nekdy postava nereagovala na pokyn klavesy, mel jsem ji prekonfigurovanou ze by ???) a sbirani nanokatalyzatoru ( ktere se obcas nepricitali nebo se pro zmenu zcela ztratily) tak k herni strance hry nemam vetsich vyhrad. *5*
      • No urcite mohli udelat vetsi mapy a maknout vic na optimalizaci, protoze treba jednicka mi chodi lepe. Ale rozhodne hra vypada pekne a hraje se take dost dobre, takze bych nejaky dx neresil :)
    • Měli prostě na tu krabici se hrou plácnout nálepku DX11 a děti by byly ticho protože stejně nepoznají rozdíl.
  • Ja na DX11 nemam zelezo ani OS ale zcela chapu rozhorceni PC komunity, staci se podivat na moznosti nastaveni garfiky primo ve hre a je jasno kudy se Crytek ubiral. No uvidime s cim se vytasi BF3?! *5*
    • fallout
      Já na to železo mám, ale neshledávám u této hry žádné grafické nedostatky, takže mi to nevadí. Ten engine je hodně dobře udělaný... přesto, že běží na DX 9...
  • Podvod na vsechny hráče PC kvůli konzolím, tohle je krásný příklad toho, jak konzole ničí a brzdí herní trh (a to už se vůbec nebavim o tom, že víc jak 90% her na konzole jsou jednoduchý tupý věci) :

    http://www.eurogamer.net/videos/crysis-2-pc-360-ps3-face-off-comparison?size=hd


    A já blbec jsem si hru koupil v předprodeji....vypadá to,že půjde zpátky na polici, dokud nevydaj pořádný patche, a tím nemyslím pouze grafiku, kdo už Crysis 2 hraje/hrál tak ví o čem mluvím....:-/
    • to co pises je blbost.bez konzole by zadny druhy crysis ani nevzniklo,proc se delat s hrou za sileny prachy kdyz si to pak dve tretiny hracu stahne zadarmo,takze za tohle vsechno si muzou jen a jen PC hraci viz.prvni dil.jo a na konzole vychazi mnohem vic only AAA her nez na pc a rozhodne to nejsou tupy veci.heavy rain,uncharted,GT,GoW,RE4,REremake,zelda,alan wake,halo,...... a tuna dalsich veci ktery na pc nikdy nebudou
      • Pises tu blbost...Crysis mel zustat na domasci platforme PC a ne se hrnout do jinych platforem..dnes uz jsou hackle i platformy PS3,XBOX 360 atd.
        Nedavno byl vydany od nezavisle angentury pruzkum ze za posledni ctvrtleti se prodalo nejvice DVD nosicu na PC platformu nez na jine herni platformy....na PC vychazi podle me lepsi AAA hry nez na konzolove platformy.
        Bohuzel Crytek si timhle zadelal preknou radku problemu a nezbyva nez chrlit patch za patchem...hra je velice zabugovana.
        Dnes je 21-stoleti a technologie jde vic dopredu.... Cryteku davam minus za absenci DX11, vyrobci po hracich chteji kupovat new technologii , ted je otazka ma cenu investovat do techto technologii kdyz vyrobci her to nerespektuji? Crytek je velice znama firma a poradila by si optimilizaci s podporou DX11 i na slabsich strojich...bohuzel CryEning3 neni v Crysis 2 plne vyuzit...coz je velika skoda. Tak ted se musime spokojit a doufat ze Crytek blizsi dobe vyda dalsi opravny patch.
        • Hackle jsou, ale piratsvi je na nich nesrovnatelne mensi mnozstvi. Ci presneji, prodeje her jsou na nich nekolikanasobne vetsi a to je to, co vyvojare tahne na konzole.
      • Crysis 2 byla ohlášena jako PC hra a měla být primárně vyvíjena pro PC a celou dobu to bylo PC komunitě takto prezentováno. To je fakt se kterým nemusíš souhlasit, ale to je tak všechno co s tím můžeš udělat.
        K tvé druhé poznámce bych dodal jen to, že bez PC bys takové tituly neměl a výše uvedené tituly obohatily pouze konzolovou scénu a nikoliv naopak. Příkladem budiž Heavy Rain, což je v podstatě interaktivní film s tréninkem prstokladu. Takovéhle s prominutím srágory vycházely na PC s příchodem CD-ROMu a byly uvrženy do smetiště dějin PC komunitou, která se odmítala a odmítá stát tupým stádem mačkajícím pár tlačítek. Samozřejmě technologie pokročila, čili ''hra'' vypadá lépe, ale pro mě je to stejně tupý interaktivní film jako před lety *6*
        • Nazvat Heavy Rain sragorou muze jen naprosty trouba. Bud jsi to v zivote nehral, nebo jsi dite a nepochopil jsi hru pro dospele :-).

          Na konzolich jsou take jine hry, treba Red Dead Redemption nebo Demon's Souls. Konzolovy herni trh je ne pc hernim trhu nezavisly, naopak to ale neplati. PC hraci by tak meli byt vdecni konzolistum.
          • 1. Hru jsem hrál a za svým názorem si stojím.
            2. Na to ani nemá cenu reagovat, pokud Ti je víc jak 15.
      • PC není jediná pirátská platforma, na konzolích se pirátí též a ve velkém (především Xbox dnes už i PS3). Problémem je, že Xbox i PS mají mateřskou firmu (Microsoft, Sony), které nevadí rvát peníze vývojářům. U PC žádná mateřská firma není.

        Nechápu kde se vzala ta obecná paranoia, že horší hry na PC jsou kuli pirátství. Na konzole je snazší a levnější vývoj a navíc u AAA her i sponzorovaný to je celé.
        Zajímavé, že žádný z webů (ať Games či konkurence) se nad tímto nepozastavil a všude se na PC hází špína.
        • Ale na pc se krade nejvic, na pc krade az 90 % hracu. Kolik se krade na PS3, jestli to vubec jde s poslednim firmware?

          Ze jsou na PC horsi hry neni paranoia, ale logicka uvaha, ktera vychazi z ohromne miry piratstvi. Da se predpokladat, ze kdyby piratstvi nebylo mozne, pak by bylo daleko vice platicich hracu. Jiste by neplatil kazdy pirat, ale mnoho ano, jak ukazuje WoW, kde piratit neni mozno. V takovem pripade by se PC hry dokazaly zaplatit samy a nemusely by se ekonomicky opirat o konzole a pc hry by se jim nemuseli prizpusobovat. Samozrejme ze vydavatelum by slo o co nejvetsi prodejnost, takze hry by se optimalizovaly na mainstreamova PC, tudiz ten vykonovy rozdil by nebyl zas tak velky, ale treba herni mechanismy by vic odpovidaly PC zvyklostem. Pred 15 lety tomu tak bylo, PC hry s temi konzolovymi nemeli nic spolecneho, ale dnes jsou daleko vetsi naklady na vyvoj a bud budou PC hraci vic platit (mene piratit) a nebo se musi smirit s tim, ze jako herni platforma jsou ekonomicky zavisli na konzolich.

          Napriklad Daniel Vavra uvedl, ze Mafie 2 se na PC prodalo 200 000 kusu. Z torentu se ji stahlo 3 500 000 kusu a celkovou miru piratstvi odhaduji na 7 000 000+ kusu, coz odpovida 97% piratstvi na PC. A 200 000 platicich hracu proste a jednoduse takovou hru tolika piratum nezaplati.

          A jen pro tvou informaci, vsechna vydavatelstvi/studie ktera nepatri Sony, Nintendu nebo Microsoftu naopak plati Sony, Nintendu a Microsoftu za to, ze mohou na jejich platformach hru vydat, je to tedy naopak nez uvadis. Proto jsou konzolove hry drazsi nez ty pro PC. Sony plati maximalne za exkluzivitu a to se netyka multiplatformnich titulu.
          • Ne není to naopak, to ty jsi očividně reagoval a nečetl post před tím mým. Všechny hry, které JEDI zmínil jsou exkluzivity tudíž jsem říkal pravdu. Za licence se samozřejmě platí.

            Odhady neberu. Mě pirátství také vadí, jen bych rád aby se přestalo plivat na PC hráče. A, že je třeba nové generace konzolí o tom není nutno vůbec diskutovat.
            • Ty prodeje a torenty nejsou odhad, to jsou tvrda data, a odhad ostatnich forem piratstvi je minimalne primereny, spis mirny. Brat to nemusis, ale pak si lzes do kapsy.

              Ja o potrebe novych konzoli pochybuji a myslim si, ze prijit dnes s nimi by byla velka chyba a nejsem sam, kdo si to mysli. Odmitat o tom diskutovat je proto hloupost.
  • KIMCID
    no u konzolovky to nikdo ani nečeká
  • Není to tak dávno, co EA prohlašovali, jak velkým krokem kupředu v oblasti grafiky Crysis 2 bude. Zatím všechno svědčí o opaku. Směšné.
    • Cajk
      Heh EA toho za svoji historii už prohlašovali.. Z toho by byly dobrý romány
  • No, já se jen musím pousmát (ikdyž po nakouknutí na účtenku trpce), když si vzpomenu, jak Crytek v době úniku "neúplné" verze hry na net tvrdil, že ti co si počkají a koupí budou mít víc než DX 9, nebudou mít bugy apod.. Ikdyž já osobně jsem celkově spokojen, zatím hraji hlavně MP a se singlem čekám, až se objeví nějaký kloudný patch aspoň na nastavení grafiky.
    • http://wasdie.blogspot.com/2011/03/crysis-2-advanced-video-options-version_27.html
  • pěkné to je o tom žádná, a s tím exáčem na vylepšení grafiky je to tak pěkné, že mi to ani stroj nezvládá, takže jsem rád za to, jak to vypadá na to jejich "hardcore" uvítám každé další zlepšení, i když mě trošku mrzí, že to tam ještě stále není, měl sem za to, že dx 11 bude hned k vydání, než jsem teda zjistil opak :)
  • i v dx9 vypada uzasne . hardcore nastaveni si myslim odpovida very high u warhead akorat ty textury jsou nektere slabsi ... jako celek pro me daleko lepsi nez jednicka ... jak hratelnostne tak graficky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit