Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně by spousta lidí nepoznala rozdíl mezi DX9 a DX11. Při hledání rozdílů možná ano, ale pochybuji, že necvičené oko by si při hraní řeklo "aha, to je DX11".

    A navíc, místo drahého Crysis 2 si může člověk stáhnout 3D Mark a jak tak poslouchám, hrát CoD. *4*
    • Méně mínusů, více slov.
  • No na jednu stranu by to mohlo být odvržení PChráčů aby na nic nečekali a potom najedou "bum" a je tu patch s DX11...ale to může být jen naše přání :-)
    Jinak graficky hra není nějak otřesná.Na to,že je to DX9 je to dobře provedený,ale hold neni to jako Crysis 1 :-) kde jsem se koukal do stromů a sledoval paprsky slunce nebo jiné věci...Ta absence DX11 nebo alespoň 10 mi tam chybí.Nehrál jsem Crysis 1 kvůli špičkové grafice,ale zaujal mě děj.Ta grafika tomu dodala ale pořádný šmrnc.Crysis 2 je podle mě příběhově stejný.Žádný bomba příběh,ale ani žádný "před 3minutama jsem dohrál a o čem to bylo?".O proti Bulletstormu mě to zaujalo mnohem víc například.

    Jinak bugy tam jsou to je jasné.Je jich tam docela dost.Jak tu někdo níže píše,že to když Vojáci řvou polovinu mise "Let´s go!" tak Já nechápal co se děje :D fakt to bylo na palici a ostatní zvuky jsem skoro neslyšel (vím mohl jsem to ztlumit,atd ale nechtělo se mi do menu :-) ).To,že občas vojáci/sephové chodí dokola,sekají se no,tak to vyřeší patch.Ten multiplayer je podle mě horší.

    Každému se pořád nelíbí,že hra je ve městě,že není volnost atd.Ano není tolik volnosti jako v C1,ale stejně pochybuju,že tam někdo běhal po ostrově 3hodiny než došel k bodu,kam se mělo zajít :-).Ikdyž to bylo na ostrově nebylo moc co dělat(ano postranní úkoly,ale ty postupem času už také nebyly a šlo se jen z jednoho místa na druhé).Berte to tak,že je to zase změna trochu... a to poslední co jsem chtěl jenom dodat: Každý si pořád stěžuje 1. Ježiš oni to odložej fakt dementi já už to chci hrát...2.Ty vole to to nemohli odložit a pořádně tu hru dodělat?Nedá se to hrát a musíme čekat na patche

    Tak si sakra vyberte co chcete :D Já bych si raději počkal další 2měsíce,aby to bylo hotové,jak bugy,grafika,multiplayer :-)

    Omlouvám se za délku komentáře
    • Novy CryEngine upravoval hlavne procesy z C1 (lebo bola nadstandartna co sa tyka grafiky) pre C2 to znamena ze grafika sa az tak vyrazne nezmenila ale vycucame z hry viac FPS a krajsie efekty, pri DX11 by sa grafika znova nemala az tak vyrazne zmenit kedze do hry prileti maximalne podpora 3D monitorov a teslacia ktora vasich DX9 70-90 fps zroluje dolu na 40-20 fps s teslaciou co je slusne svinstvo :D
  • Nyní už nikdo nemůže říct že konzole nebrzdí vývoj grafiky ve hrách, prostě to tak je a kdo bude tvrdit opak tak je fakt ignorant co nevidí dál než za krabičku co si koupil a připojil k televizi.(tím netvrdím já osobně že je GK ve hrách to nejpodstatnější, nejvíc mě baví Mafia, Diablo2 a HL2 :) a tam mi moc o grafiku nejde)... spíš mě zajimá co na Ati/Nvdia? když se nebudou dělat hi-eng hry na pc, jak oni budou prodávat nové kusy železa?? už teď jsou vyšší mainstream natolik výkonné že není absolutně žádný důvod přecházet na nové a silnější grafiky..chtělo by to novou generaci konzolí ať se posuneme ;)
    • Crytek měl u prvního Crysis trochu problémy s prodejem, kvůli těm šíleným nárokům na HW, díky kterým si ho v době vydání (a často i dnes) s plnými detaily nezahrál téměř nikdo. Dvojka vypadá taky nádherně a zároveň to sviští jak po másle... já myslím že ty ústupky crytek udělal účelově. Netřeba zase všechno svádět na konzole. *7*
    • Konzole nic nebrzdí to jen lidé. Uvědom si že čim lepší chceš grafiku tim víc peněz to stojí a je na to potřeba víc lidí. Takže ve výsledku vývoj grafiky brzdí samotná snaha o lepší a lepší hry. A pouze ignorant řekne že za to můžou konzole.
      • Samozřejmě,pokud by byly prachy z prodeje 1 dostatečny,tak by na konzole možná tu hru ani nedělali,jenže na PC si to kdejaky prase stahne z netu a pak se nelze divit tomu,že se jim nechce dělat jen pro PC... Stěžovat si na konzole je hovadina-pokud by PC sféra vynášela,na konzole by se nkdo neohlížel,jenže prachy jsou v konzolích.... Nevím no,všeci tady pláčou jak se grafika zhoršila kvůli konzolím a zajímalo by mě,kolik z Vás si to vůbec na PC zahraje na pořádny detaily tak,aby ten rozdíl mezi PC a konzolemi vůbec vyniklo..
        • O to ani nejde že si to někdo stáhnul. Problém Crysis 1 byl hlavně ve špatné optimalizaci která je teď v pohodě. Na PC je prodej her asi třetina zbytek mají konzole a s tím vývojáři musí počítat jinak budou pod mostem. Zvlášť teď kdy je rozpočet 100mil na hru celkem normální. To neni jako před 10ti nebo 20ti lety teď klidně dají i polovinu peněz na reklamu. Někteří prostě čekali nějaký extra zázrak a něco z čeho jim vypadnou oči z důlků. Když se to kvůli jejich vysokým požadavkům nestalo tak teď na tu hru plivou i když je hodně kvalitní. No a přehnané kecy od vydavatele tomu taky moc nepomohly.
    • High-End grafiku za 15tisíc stejně využiješ jen při velmi vysokých rozlišeních...jinak ti stačí cca za 8-9tisíc což kupuju a všechno mi jde na full detaily
    • Tak si dej na Mainstreamu třeba Metro 2033 na 30" LCD :D
      • u metra je problem ze sami vyvojari konstatovali ze byli prasata takze to neni dobry priklad. Byl sem na to sam upozornen takze detaily si najdi sam ;}
  • skaven123
    lebo vam bolo treba ihned kazdy shit kupovat, ktory vyjde, placete nad nespravnym hrobom, najprv bolo treba pockat kym to vyjde,a nie predobjednavky a hovadiny :)
  • tzn. ze DX 10 se asi taky nedockame *10* pro me je to oproti devitce vizuelne primo propastny rozdil a jak to bezne nedelam Crysis 2 jakozto FPS jsem si koupil z valne casti kvuli dechberouci (revolucni?) grafice. Jsem v tomhle ohledu proste zklamanej.
    • fallout
      Já nevím co se ti na této grafice nezdá... DX 10-11 by už v tomhle případě žádné zázraky neudělal, maximálně by tu a tam vylepšil nějaký efekt...
      • nezda se mi to, ze jde o krok zpet a nemas pravdu... jestli vlastnis jednicku otestuj, nebe a dudy
  • Stejně tu nejvíc řvou ti, co si to stáhli a neplatili.
    • Hru jsem si minuly patek zakoupil v JRC za 1100Kc.
      Je mi jasne,že ze zahranicniho obchodu bych to mel levneji,ale nechtelo se mi cekat 1 - 2 tydny.

      I kdyz jsem majitelem originalky tak proste nemuzu na PC verzi Crysis 2 psat pochvalne ody.
      PC hraci az tak uplne nedostali to, co jim autori slibili + multiplayer ma v soucasnosti problemy a majitele originalek snad maji pravo vyuzivat veskere moznosti hry uz v den vydani ne? Nebo je vydavani nehotovych produktu a nasledne cekani na dopatchovani uz obecne uznavanou obchodni praktikou, ktere mame tleskat?
      • moje řeč!
      • Souhlasím, až na jednu věc.

        "majitele originalek snad maji pravo vyuzivat veskere moznosti hry uz v den vydani"

        'It's not a right, it's a privilege'
    • skaven123
      dokaz to, trolle
      • tak že když jsem koupil můžu psát...děkuju...jsi hodnej
      • Tvá reakce to dokazuje.
        • skaven123
          nedokazuje nic, ja som ten shit nekupil, a po tomto vyhlaseni bez dx11 ani neplanujem :)
          • Dokazuje, místo normální a slušné reakce hned urážíš a píšeš o shitu který jsis nekoupil. Jak tedy můžeš hru iznačit za shit když jsi ji nehrál? MP Demo nepočítám. To je jako kdybych napsal že jsi hnusnej jak prdel a přitom jsem tě nikdy neviděl :-)
  • Bohuzel PC hraci dostali port z konzoli, takze grafika neni vubec tak dobra, jak by v roce 2011 byt mohla. Tim nechci rict, ze by hra vypadala spatne, ale zaden wow effekt nevyvola.

    Dalsi vec je, ze hra nabizi temer nulovou moznosti si grafiku v ramci moznosti upravit.
    Na druhou stranu komunita si s timhle nejspis nejak poradi sama.

    Posledni veci jsou problemy s multiplayerem.
    Prohlizec je pomaly, ukazuje nespravne ping, hraci muzou prijit o nahrane hodnosti & unlocky a problemu je vice.

    Nebyt bugu a nedodelku,tak bych dal 7/10, takto spise 6/10.
    Crytek by taky zaslouzil za ucho za lhani hracum, protoze Crysis 2 nebyl vyvijen primarne na PC.
    • ano, jasně se ted ukázalo že primárne to jeli na X box a na PC jen port...ja se u SP bavil, ale zároven jsem byl smutny že z toho šlo vymáčknout mnohem více. MP je zatim děs, nemam čas ani nervy na to abych si za hodinu zahrál 10 min a jinak se dokola připojoval, hledal vonej rerver a nebo byl neustále odpojován...to jako fakt ne
  • Su to Hovada,vraj vraj crysis 2 bude krajsia na PC a neviem co,ze drzia s pc hracmi a co zrobili chujovu konzolovu strielacku a Fyzika je total o nicom toto nema pravo tvrdit,ze je Crysis2,jednotka a toto to je ohen a voda.Jednotka je forever toto je posranan linearna strielacka typ CoD,tato hra je cisty vysmev nam pc fanusikom
    • a ty jsi si hru určitě koupil, že?
      • Já si ji například koupil ve čtvrtek v JRC, jsem hluboce zklamán. Graficky byla jednička hezčí i fyzika je ve dvojce o dost slabší. Jako majitel originálky si nemůžu zapařit MP, kdežto piráti si vesele hrají. Arogantní přístup Cryteku k PC hráčům se mě absolutně hnusí, nechápu jak si vůbec dovolí urážet hráče na MyCrysis foru, ano opravdu se to tam dost často děje. Kdyby byla možnost vrátit JRC koupenou hru, tak C2 bych jim tam donesl ten samý den co jsem si ji koupil. Hratelnost celkem dobrá, ale ničím nepřekvapí. Verdikt: zbytečně jsem vyhodil 1100,- za hru která mě moc nebaví, nejde jí pořádně MP, její hlavní hrdina je absolutně němí a ještě k tomu nevypadá tak vábně jak nám slibovali *10*
        • Pritom tohle vsechno jsi vedel predem, proc sis ji teda kupoval?
  • Přiznávám, že ty bugy jsou strašné, ale berte to takto; když děláte takovou hru, jste v časové tísni a snažíte se, aby byli hráči co nejspokojenější, není čas na to opravovat takovéto bugy, které nejsou sice problémy jednotlivce, ale skupiny, natož zbytek jede v pořádku ,nemá cenu riskovat zpoždění datumu vydání. Na to je čas po vydání, kdy se začínají vydávat patche. Tak nevím proč si na to nepočkáte, a být takový hnidopich a stěžovat si na "Let's go!", které se ozve jednou za čas od neviditelných mariňáků, je to trochu velké hnidopišství. A souhlasím s negativními názory na můj názor. :)
    • Sorry, ale s tymto nemozem suhlasit. Preco si firma stanovi tak kratky cas na vyvoj, ze potom nestihne odladit hru? Nech si daju trochu lepsi termin alebo nech sa ho neboja posunut... pretoze kupit si nieco za svoje peniaze a potom cakat na patche je trochu na hlavu postaveny obchodny model. Ano, v tomto pripade to nie su ziadne zavazne veci... Ale boli casy ked sa ani taketo veci neobjavovali. Takze dnes nad tym mavnes rukou... o rok mavnes rukou nad tym, ze ti samotne exe dodaju az v patchi... Ako dlho si ochotny prehliadat taketo veci?
      A ked mam radsej cakat a kupit to az po mesiaci, tak preco si neposunu ten termin prave o ten mesiac?
    • No nevim, jestli jednou za cas... pokud jednou za cas je co 5 vterin, tak potom jo... To ze se nekde marinaci sekli budiz, ale tu smycku to bylo opravdu neco strasneho to poslouchat celou misi
  • jasně vztyčenej prostředníček PC hráčům s komentářem (serem na vás prachy řežem jinde)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit