Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čert zeber DX11 at radej vydaji path ktery umozni možnost vlastni ho nastaveni grafiky. Taky jsem z grafikou spokojeny jen te Blum a šum je OTRESNY.
    • Joha
      Patch* a Blur* ty mudrc :D
    • Taky nemám rád Blumy.
    • Cajk
      Hoj, šikovný kluci ze zátoky pirátů už něco takovýho spíchli a nemyslím si, že by bylo nelegální si tenhle "mod" resp UI na hrabání se v configu stáhnout.
  • čert vem DX11 ale ty bugy, v jedné celé kapitole mě doprovázeli neviditělní mariňáci, kteří neustále halasně křičeli, "lest go", musel jsem vypnout zvuk. Teď pro změnu když sbírám nanoblabla s mrtvých chobotniček, tak se mi pro změnu nepřičitají do inventáře, občas nereaguje povel pro melle atack, místo myši k přepínání cloac a power využívám raději klávesy (oproti C1 se myš občas kousne), nemluvě o AI, jenž legračně běhá do kolečka, nebo se zasekne při vláčku na schodech.... no nevím 6/10 a s odřenejma ušima, nebýt výše napsaného pohodovejch 7/10.
  • hra je skwela po vsech strankach.. par strilecek sem uz hral a crysis 1 i 2 ROZHODNE patri mezi TOP.
    Vzdycky kdyz ctu negativni reakce na tyto hry nechapu co tim lidi sledujou.
  • Je strasne co dokazali spravit z takej krasnej hry ako bola jednotka. Proste konzolovitejsia pc hra sa uz na trhu ani nevyskytuje. To uz tak taka Far cry 2 bola stokrat krajsia.
  • zadna skoda,tak spatna hra si ten patch ani nezaslouzi
  • fallout
    Hra vypadá hodně dobře i bez DirectX 11, takže mi osobně je absence DX 11 ukradená... *3*
    • vzdyt to vypada hur jak jednicka.. ani DX10 to nema
      • Prosim tě nějaký DX ještě nedělá dobrou hru. Když se to někomu líbí je to jeho plus.
    • Topfer
      Asi tak nějak bych to taky viděl *3*
    • Whisp
      Súhlasím. Grafika bolo to jediné k čomu by som nemal žiadne výhrady *3*
      • fallout
        Přesně tak, já mám taky grafiku podporující nové DX, ale v tomhle případě mi vůbec DX 11 neschází, ten engine je už tak dost našlapaný a musím říct, že grafika je hodně dobrá. Podle mě jde tady o psychickou záležitost, protože kdyby to takhle stejně běželo pod DX-11 tak by to všichni chválili... *4*
    • Přesně tak :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit