Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hadrová bába - hustý boss fight *14*
    • Veskoslav
      To byl "boss fight", jak psal kolega výšše, navíc jsem zastavil čas, dvě šipky a mrtvá
      • Keyz
        Jo ta magie je strašně silná.Pak jsi lepší než RAMBO :)

        Navíc rychle mohu mít jakou magii chci.
    • walltar
      Ani moc ne ... blink, blink, blink .. přivěšek do pece .. šíp do hlavy. jak budu hrát znova musím dát very hard protože mě neubrala ani život. Ale je pravda, že sem si připadal jak v akčním filmu ...
      • Nejde ani tak o obtížnost, ale o tu celou scénu.

        Lepší figthy byli s assasiny :-D
        • walltar
          Jo to jo scéna vypadá parádně .... hlavně ta akvarijní rybička. *1*
  • walltar
    Ale asi nejlepší z dishonored je ta písnička na konci ... http://www.youtube.com/watch?v=5ulYEI145aQ *5*
    • Preed
      Akurat som to dohral a isiel to hladat na youtube,no tak nemusim :)
    • Nejlepsi z Dishonored? *8* *16* *16* *16* *16*

      ..... Ale je super! :D Kor u toho konce...pro me to uzavrelo 2 denni (vycerpavajici) maraton :D
  • Veskoslav
    Dohráno, poslední misi jsem neměl s nikým slitování, zabíjel jsem bez jakéhokoliv mrknutí oka. Za týden, možná později se vrátím a budu se snažit jet všechno bez zabíjení.
    • Keyz
      Mělo tvoji zabíjení vliv na konec?Přesněji jak moc si zabíjel?
      • Veskoslav
        Poslední mise jsem nenechával nic naživu, všechno jsem měl v ostrých nábojích, hlídky jsem likvidoval tak, že jsem zastavil čas, všechno povraždil a pod těla dal žiletkové miny a tím zabíjel ty, co přiběhli se podívat, co se stalo. Likvidoval jsem i služenictvo, když mě zahlédlo, prostě beze světků, s Pierovo-Sokolovým vynálezem jsem taky všechny zabil atd. Konce nevím jaké jsou, ten můj byl více méně smutný.
        • Tak to já měl konec velice pozitivní všichni se měli rádi mor byl zažehnanej. Prostě cajk ale je fakt že jsem za celou hru zabil asi jenom 5 lidí
          • Kozy
            Ty můžeš ten mor zlikvidovat?
            • Kozy
              Jo to s tim zabíjením vim, a i když jsme ze začátku zabíjel jak divej sice pak jsem měl kolem deseti mrtvol na misi tak jsem na nakažený narazil zřídka. Já si právě nějak nepamatuju jestli ten mor na konci zmínil, jenom mluvil o Emily.
            • walltar
              Samozřejmě ... ti dva vědátoři příjdou na lék ...
            • SPOILER
              No u konce pak proste rika: A mor skoncil diky nejakymu paralenu...
            • Veskoslav
              Když nezabíjíš, mor se neroznáší, nemnoží se krysy atd. Je to napsané v denících a je to i v radách, co ti píše při načítání.
          • Veskoslav
            No nakonec mrtvých jsem měl 489....
            • Veskoslav
              No já první mise 4, pak dva a pak se to rozjelo, nebavilo mě, docházeli mi šipky a pokaždé, když už jsem se připlazit, omráčil a pak mi ho stejně sežraly krysy:D
            • *8* *8* 489 ? :D Já 35 a prisel jsem si jak Hitler :D
  • Safra co to je za dementa? Hra vypada docela dobre
    • walltar
      Toho si nevšimej ... místní léčebna má vycházky.
  • walltar
    Pří této příležitosti bych rád poznamenal jak je tady na games systém komentářů k ničemu ... chtělo by to aspoň nastavení počtu příspěvků na stránku a třeba i hlubši reakce.
    • Keyz
      Celé to je divné.Nechápu tresty.Někdo je několikrát potrestá a je tu znova jako registrovaný uživatel.A když to náhodou nejde tak jako neregistrovaný.
      Proč to není více přísné?Pak by diskuze byla lepší kdyby odstranili spamy atd.
    • Veskoslav
      Navíc i systém vláken je vláštní, sice bylo vysvětleno, že je to dané šablonou, ale i tak...
  • Veskoslav
    By mě zajímalo, kdo ještě bude tvrdit, že trol není psychicky nemocný debill.
    • walltar
      To není on ... to je někdo jinej. Troll i když byl de*il tak by se k něčemu takovýme nesnížil.
      • ales.smutny
        Ale je. Děcko začalo hysterčit :)
        • walltar
          hmm tak to sem nečekal ... *1*
  • To uz chce perma ban na tuhle kreaturu...
    • Hanzales
      To spíše když už kladivo, tak ne banovací, ale pořádný, opravdový a to jeho trápení ukončit ;O) Mu z toho že se nám ta hra líbí snad rupne cévní šystém celý naráz :D
  • Jazz
    To je úplnej Trol.Diskuzní no...
    Nesnaž se ho napodobovat, děkuji.
    • Hanzales
      Nekrmit ani náznakem, ještě se pakůň zplaší víc a co potom ;o)
  • Veskoslav
    Pro všechny, kdy dohráli, potřeboval bych pomoct:(
    Jedná se o záchranu Emili, když už jsem zachránil Sokolova s Pierem a použil jsem tu obloukovou lampu, klíče k Emilině pokoji jsem našel, ale nevím, jak se dostat nahoru na maják, abych vystřelil světlici. Nevíte prosím, jak?
    • na z tý střechy vede lávka rovnou do majáku když se pořáně podíváš a ta světlice je v okně toho pokoje kde byla Emily.
      • Kozy
        hlavně byl ten jouda hned za rohem, když přijel tak rychle
    • walltar
      Ta světlice není nahoře na majáku ... je v okně té místnosti ve které byla dív emily. A tam se dostaneš ze střechy kde je ten arc tower těch dvou magorů vědátorských.
  • Veskoslav
    Blbý dotaz. Když jsou "uspávací" šipky a klasické, proč se při zakoupení zvýší jenom počet klasických šipek?:( 20 klasických bych klidně oželel za 20 uspávacích:(
    • Hanzales
      Protože to tak vývojáři udělali ;o) Na co jich tolik potřebuješ na jednu misi? Já použil zatím tak 4 šipky za celou dobu, když bylo třeba uspat dvě postavy vedle sebe (rychle), nebo tak, ale pár jsem si jich vystřelil omylem a ani tak mi nikdy nechyběly.
      • Veskoslav
        Nevím, občas se mi prostě nechtěo vymýšlet kudy skákat, tak jsem "postřílel" hlídku a šel přímou cestou.
      • No ja treba mel problem s "bodyguardem" Dauda a uspavaci sipka by ho polozila na zem hned vedle Dauda...tak jsem si zastavil cas, priskrtil bodyguarda a pekne si ho odnesl a zapnul cas... Ze typkovi neprijde divne ze behem jednoho mrknuti zmizel jeho ochrance, to uz je jina :D
        • walltar
          Jo u dauda tam to byla vyloženě zábava ... je sem se zase vtělil do toho jeho strážce a odešel sem s ním za roh. *4*
        • Keyz
          Jo vypadá to divně,mohly udělat aby alespoň chvilku hledal v okolí kam se poděl jeho kolega.
          Celkem sranda to krysí komando.To žere jak hejno kobylek.Snad se ani nemohou přežrat.
          • walltar
            To krysí komando mě dosz rozčílilo v poslední misi .... sem kvůli nim měl jeden kill. Sem si omráčil strážce prošel kolem něho a po chvíli šplhání poslouchám co to je za zvuk ... otočím se dolů a tam mastnej flek. *1*
          • Hanzales
            Já jsem rád aspoň za to, že jsem vysmátý odklidil dvě stráže a schovaný koukám přišly další dvě a začaly to tam šmejdit se slovy, že by tohle místo kurňa měl přece někdo hlídat? :) Ten jeden to vzal pečlivěji a po cestě zpět mně zmerčil prevít :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit