Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Když si vezmu, že mu zabili císařovnu, udělali z něj zrádce, mučili jej...a on jen přijde k loajalistům, a jako psík poslouchá rozkazy, koho má zlikvidovat. Přitom by stačilo pár desítek dabovaných vět a trocha oponentury."
    Presne tak! Nevadi mi mlceni v halflife, v crysis, nebo kdovikde, ale tady me to teda dost irituje.
    A rozhovory vubec - i to co, slysime od ostatnich je spis na urovni Skyrimu, nez Deus Ex HR (i kdyz takovou ligu asi ani autori neslibovali?).
    Par strohych vet, a utikej (ted zpetne vzpominam, co to Lukas v podcastu zminoval snad ve smyslu "jestli chcete uzasne prokresleny postavy, zahrajte Dishonored"? to snad ne proboha...)

    Jinak ale fakt parada. Mam hotovych par misi, a tesim se co bude dal.
    • Ligu? :D kam se na tohle Deus Ex hrabe...
      • No první Deus Ex je kultovní hra a na tu asi Dishonored nemá (i když jsem se zatím moc daleko nedostal).

        Ale díval jsem se na prodejnost a myslím, že to měl být kickstarter. Podle prvních dnů to vypadá na finanční propadák roku. A i když hráčům jde v první řadě o kvalitu, vydavatelé na pár let už nic takového jako Dishonored neudělají.
        • Mno já nevim já na tu tabulku koukal taky A nepřijde mi to zas až tak hrozný on třeba blackops tam sice má velkou částku ale taky tam má už 6 týdení prodej narozdíl od 1 týdeního u Dishonored ( čili když se to vydělí tak by tam teoreticky měl v prvním týdnu jen cca o nějakých 30 000 prodejů víc ) a jsou tam započítaný jen předprodeje. Čili si myslim že to až taková hrůza neni když si vezmeme že o Dishonored se začalo mluvit relativně nedávno a je to ještě ke všemu nová značka myslim že ty obraty se o dost zvýší díky pozitivním recenzím i reakcím samotných hráčů. Mimochodem ty údaje beru z týhe stránky http://www.vgchartz.com/preorders/41189/USA/.
          • J, ty předprodeje jsem myslel taky. Ale kdyby se Dishonored prodával, už bychom četli tiskové zprávy. Nečteme nic. Na Steamu se Dishonored v podstatě neprodává. Tak nevím.
            • Pilgrim66
              Prodejni statistiky jeste vubec nejsou. Na vgchartz jeste neni pro tenhle tyden. A Vgchartz navic nepocitaj STEAM apod.
      • Mluvim o dialozich. Ta rozmanitost je tady pestrejsi, stylizace originalnejsi, a i v jinejch ohledech chapu, ze Dishonored mnohym sedne lip (treba se k nim taky nakonec zaradim - i ten DE:HR jsem vic docenil na druhy zahrani)
        Ale jestli tady chce nekdo vyzdvihovat "dialogy" (prevazne strucny MONOlogy), nebo prokreslenost postav, tak doporucuju hadr na celo.
        Hra je to skvela, ale snad si muzeme zachovat strizlive oko, coz?
        • rhaegar
          Jsem zvědav,kdy tady někdo začne tvrdit,že to má lepší grafiku než crysis 2
          • Malleth
            K tomu se klidně přihlásim. Visuál Crysis 2 je sice čistej, ale nudnej, sterilní, zapomenutelnej a bezpohlavní.
            Dishonored je na úplně jiný úrovni. Najde se tam sice pár rozplizlých textur, ale jinak je to pastva pro oči i uši. Ten svět je osobitej a má atmosféru o který se Crysis 2 může jen zdát. Dishonored má rozmanitou barevnou paletu, zajímavou stylizaci a hlavně skvělej design, kterej je tam vidět v podstatě ve všem od zbraní přes oblečení až po vžemožný vozítka a technický serepetičky.
            • IMHO Dishonored každopádně jede na "bázi" atmosféry a stylizace z HL2. Uzavřené město, totaliní režim, bezpečnostní složky, prapodivná technologie - tuším že se to v nějakém článku ani netajilo, že stylizaci má na svědomí ten samý člověk,který tvořil design City 17 (myslím že je to dokonce nějaký rusák? ) :)
            • walltar
              Nesrovnávám hry ... srovnávám atmosféru která v těch hrách je ... HL2 právě i s tím omezením, že to byla FPS udělala parádní atmosféru na kterou si člověk pamatuje dodneška. A ta otevřenost diskohored je obrovský plus ... sem strašně rád, že si člověk může blinkat po střechách nebo se brodit ve stokách ... to je na té hře to nejlepší.
            • Malleth
              City17 bylo skvělý o tom žádná. Dishonored má ale velkou výhodu v tom že to není jen koridor a díky tomu působěj ty lokace uvěřitelnějc.
            • Veskoslav
              S HL bych to rozhodně nesrovnával. Jsou to zcela odlišné FPS, kdy HL 2 se snažil přiblížit realitě, Dishonored sotva:)
            • walltar
              Ale stejně na atmosféru z HL2 tohle nemá ani náhodou ...

              Ale sem rád za každou steampunkovou (whaleoilpunkouvou?) záležitost která se vyskytne. A s tím grafickým stylem máš pravdu ... i když grafika jako taková je spíš lehce podprůměrná tak grafické zpracování to dohání a vytvoří velice dobrý zážitek. Jediné co mě trošku vadilo sou low res textur některých plakátů ... autoři si s nima dali práci a něco na ně napsali ale člověk by to musel prohnat přes photoshop aby zjistil co to vlastně bylo.
          • Dnesni hracska komunita je smutna, co nema nejlepsi grafiku nemuze u vetsiny obstat, na hratelnost uz hledni jen zlomek hracu. Tedka se honi jen polygony.
            • Malleth
              Reakce na Rorschah:
              Viktor Antonov.
              http://games.tiscali.cz/preview/informacne-hutny-druhy-videoblog-o-vyvoji-dishonored-60657
            • rhaegar
              Kdybych to nehrál tak to nekritizuji...Říkají ti něco plazmidy v Bioshock? Jinak kolik ti je let?
            • walltar
              Jo příběh jako takový mě celkem u Dishonored rozesmál .... tam od první minuty co člověk vyleze z lodičky tak už víš co se stane ... a hra nezklamala ten příběh byl slabý jak podruhé vylouhovaný čaj.
            • Veskoslav
              By mě zajímalo v čem to vykradlo Bishock? Stylizace? Možná. Příběh? Naprosto jiné. AI hloupá? Ty jsi hloupý, AI patří mezi nejlepší, co dnes je, protože se nechovají jako tupci a když slyší podezřelý zvuk ve vedlejší místnosti, obvykle si zavolájí posily nebo rovnou tam hodí granát. Ale co se namáhám u člověka, co to ani nehrál.
            • rhaegar
              Stupidní AI, stupidní dialogy,příběh je jedno velké klišé , vykradaní bioshocku a dalších her? tomu říkaš hratelnost?
      • Veskoslav
        Deus Ex bych nesrovnával, každá je pro mě jiný zážitek:) Sice je pravda, že pracují na podobném princip, ale obě jsou pro mě jiné.
  • Hmm, asi si to za nějakou dobu dám ještě jednou, nějak nevim jakej jsem měl konec.
  • Podle mě to je jasný kandidát na hru roku. A ze srdce to té hře přeju. Jinak hru hraji jako tichošlápek, který sem tam někoho krouhne. Bez úplného zabíjení, se mi to dohrát nechce. Abych to uved na pravou míru, tak poslední hra kterou jsem udělal bez zabití jediného oponenta, byla Mirror's Edge. A bez přehánění mě to stálo část nervů (i když na ten achievement se pak hezky kouká).
    Co se týče nemluvnosti hlavního hrdiny, tak mě to to také trochu kazí celkový dojem ze hry. Jediná hra kde mi to vůbec nevadilo byl první Half-Life. Nemluva Freeman to tuším i celé odstartoval.......Pokud ne tak mě opravte.
    • rhaegar
      To soudiš podle dvou misí,které jsi odehrál(viz.tvoje otázka jestli je ve hře strašídelná mise),že je to nejlepší hra roku...docela lol
    • rhaegar
      Pokud tohle má být kandidát na hru roku,tak je herní průmýsl na tom opravdu hůř než jsem myslel....
      • Veskoslav
        No kromě ME3 (jenom konec tragédie), Borderlands 2 mi nepřijde, že by Dishonored měl nějakou konkurenci prozatím. AC 3 mě nějak nevytrhne, RE 6 je propadák, co už není survival horor, T II je super RPG, ale na hru roku nikoliv, to samé platí i u Diabla III, Sc II HoS uvidíme, jak to dopadne. U tebe silně předpokládám, že jsi jako trol, co to ani nehrál (nejpravděpodobnější scénář) a jenom blbě tlacháš něco o hráčích. Kdyby jsi to ttiž hrál, tak by jsi věděl, co hra nabízí. Ale to je na Tebe asi příliš těžké, jak čtu tvoje komentáře.
        • rhaegar
          Tak proč ty komentáře čteš? to nemáš na práci nic lepšího než číst příspěvky nějakého trola jak mě nazýváš!
      • pokud nekdo nachazi uspokojeni v koukani na vlastni achievementy, tak jsou na tom spatne i hraci :D
  • Mno, chápu že na "dnešní poměry" je Dishonored docela hezká vyjímka, ale hra roku? Sice jsem ještě nedohrál do konce, ale připomíná mi to HL2 lízlý steampunkovým Hitmanem. Ale - vadí mi ta chudost Dunwallu, chce to víc upgradů, víc bonusů, větší interaktivitu a živost toho světa. Celou dobu jde jen hlavně o to, dostat se v mapě z bodu A do bodu B a splnit určité podmínky. Čekal jsem, že mě překvapí něco ještě víc, ale ono pořád nic. Jooo, fungovalo to kdysi dávno dobře, ale dnes chce hráč bohužel víc. Jinak ale poměrně pecka, i když jsem od toho čekal maličko víc. A hra roku? Dle mě prozatím postavit do řady Borderlands 2 - Darksiders 2 - Dishonored :)
    • Nebolo by odveci sa naučiť porozumieť písanému slovu, autor predsa nepíše, že to je hra roku *7*
      • rhaegar
        Za co má ty minusy? Že tu nevykřikuje,že je to nejlepší hra roku, ale dovolil si napsal jen svůj názor,který není fanatický?
        • Malleth
          Sice není fanatickej, ale je trochu vtipný psát o tom jak je Dishonored málo interaktivní a že je to jen o tom dostat se z bodu A do bodu B a pak tam napíše mezi top hry Borderlands 2, kde neděláš nic jinýho než že chodíš, střílíš a lootuješ :)
          • Měl jsem na mysli, že je Dishonored ve svém žánru míň interaktivní, než bych čekal. Přece jen jsem se na něj dost těšil. S Borderlands 2 bych to ani nesrovnával, ale opět ve svém žánru je plnější. Samo že B2 je v podstatě oddechovka kde není potřeba taktizovat
  • michaliuz18
    hra roka urcite nie, ale patri medzi tie najlepsie hry ,u mna hra roku tento rok ani nieje...mozno mass effect 3 lebo ME seriu milujem ,aj ked je dishonored dobra hra...no urcite by som tomu neradil vsetky zlate medaili obrazne povedane
  • Veskoslav
    Teď jsem zkoušel udělat misi bez zabití, nepodařilo se. Doktůrek se nechtěl nechat "ukrást" bez toho, aniž by mi došli šipky či lektvary na manu, abych zpomaloval čas:) Škoda,snad příště:)
    • Tak mě to nedělalo zrovna v téhle mysi žádnej problém spíš by mě zajímalo jak udělat bez zabití misi na tom bále když chceš mít splněný všechny úkoly a přitom jeden znich je že musíš vyhrát duel na pistole kde toho soupeře prostě zabít musíš. *9*
      • Ja jsem pri duelu na pistole prepnul na kus se sipkama a vsechno bylo vpohode :)
      • Ono ho staci pri duelu vyndat kusi a strelit ho uspavacim sipem *1*
      • Veskoslav
        Tak pokud je to vedlejší, tak ho splnit nemusíš. Já měl s doktorem Sokolovem dva mrtvé, ale to bylo moji vlastní chybou, protože jsem si spletl sadu šipek a u toho druého už jsem bohužel nic neměl, tak šipka do hlavy.
        • to já vim že to dohrát nemusim, jen by mě zajímalo jestli to nějak jde udělat :D. Jinak škoda že do tý hry víc nezapojily toho Cizince protože ta postava se mi z celý hry líbila asi nejvíc a člověk se o ní nic moc nedozví ( sem tam něco z knížek ale ty jsou většinou psaný těma vševidoucíma čili bych řekl že to bude všechno trochu jinak )
          • jde to udělat, i když trochu divně - před začátkem duelu všechny tři účastníky uspi šipkou. nikoho nezabiješ, takže úkol zůstane celou dobu otevřený - na konci mise je ale v seznamu splněných a dostaneš za něj pak i odměnu^^
          • Keyz
            Já zatím potkal pouze mluvící srdce.To teda zvedá laťku dost vysoko *4*

            Ale má zajímavé komentáře.
            • Mno ten cizinec je ten co ti dal to srdce ( nevim jak mu říkaj v angličtině ale přeložený je to takhle )
            • Veskoslav
              To srdce mě občas až moc deprimuje, když mluví a doporučuji to "nenastavovat" na trpící, to je teprve peklo:-D
  • Tak jsem si vzpomněl na větu z recenze, že se strážný tak lekl až přepadnul přes zábradlí, když jsem unikal pevností před strazi, rozrazil dvere a zrovna okolo nesl hlidac sud s velrybim olejem a jak jsem tam vlitnul tak se lek a zahodil to a bouchlo to a roztrhalo ho to na kousky *2*
    • ales.smutny
      Občas je ten situační humor super :)))
  • Čau všichni, nic vám nechci vnucovat, ale byl bych rád kdybyste se podívali na naše Let's Play video a případné poznatky, výčitky a komentáře nám napsali, abysme mohli zlepšovat co to půjde :)

    https://www.youtube.com/watch?v=vZlND2GomwQ&list=UU_U8uGqR-hOP6p21-_1HOfg&index=4&feature=plcp

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit