Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro ty co už mají hru dohranou. Startuji teprve třetí misi. Chtěl jsem se zeptat, jestli je ve hře nějaká obzvláště atmosférická či přímo STRAŠIDELNÁ mise. Něco jako sirotčinec v Thief 3.
    Děkuji předem za odpověd.
    • rhaegar
      Jsi teprve dokončil dvě mise a o stránku dřív spamuješ,že je to ultra best nejlepší hra roku...jo panáčku ty jsi k smíchu
      • Veskoslav
        K smíchu jsi tady jedině ty.
        • rhaegar
          Veško ty maš snad ke každému článku milion komentářu,kde bereš čas na praci sex školu všechny typy mmorpg a psaní tolika komentů,promiň ,že se opakuji,ale opravdu já nechápu jak to dělaš,když jednu misi hraješ několik hodin a přitom máš psát bakalářku,chodit do práce,provozovat normální život a expit všechny MMO...upsals duši dáblu?
          • walltar
            Někdo si neumí rozvrhnout čas a někomu prostě náš pán Démogorgon dal dar prodloužit den a tak se vysmívat obyčejným smrtelníkům ....
        • Ano pokud člověk opravdu hraje stealth stylem, pak se snaží být maximálně perfektní.
          Spuštěný alarm, load, prozrazení, load,...........+ všechny ty postraní úkoly, runy, amulety.....
          • Kozy
            já si vždycky řeknu že budu hrát stealth a moc nezabíjet, jenže ono je to tak krásný sem tam podříznout hrdlo, důmyslně rozmístit pasti a vybít celý patro..
            • A tak to víš, že sem tam někoho také sejmu....., ale komando z toho prozatím nedělám, až někdy příště *15*
      • Pokud mu dohrání dvou misí zabralo alespoň 10 hodin (jako mě), tak nevidím důvod proč by si nemohl předběžný obrázek o hře udělat už teď.
        Lidi kteří kompletní hru probehli za 5 hodin (jako ty) o ní ví maximálně velké kulové.
        • walltar
          Co si na prvních dvou misích dělal deset hodin? To si nedovedu představit ... já sem na tom ztrávil tak 2h a to sem se snažil prolézt úplně všechno.
          • Veskoslav
            Druhou misi jsem jel skoro tři hodiny. Snažil jsem se nikoho nezabít, propašovat doktora na zádech skrz 4 elektrické brány+dvě obrané věže a více než 60 stráží+nakažení, to nejde hned.
            • walltar
              Tak sokolov je tak 5. nebo 6. mise .... Druhá mise je ta s tím high overseerem.

              Tam sem si připravil cestu pěkné sem si všechny namráčil a potom sem zjistil, že de i stělem na zádach blinkovat *1* ... tak sem to vzal asi na 3 skoky.
            • Hanzales
              To je ta část, jak nesete jedno uspané tělo do bezpečí (kontejner) a druhé na opačnou stranu? (snažím se nebýt moc konkrétní) Kvůli tomu kontejneru jsem si musel na chvíli zapnout ukazatel směru, to "druhé místo" už jsem si vyšmejdil :) Ale taky to bylo jen po římse nalevo a po římse napravo :D Jenom jsem prve málem nenašel cestu zpátky pro toho druhého chrápajícího, čekajícího na svůj osud :D
            • Veskoslav
              No doktor Sokolov, co výraběl zbraně, maloval a kdo ví, co ještě dělal. Pravda, zpátky to je cca 4-5 skoků, ale dostat se tam je docela problém:) Samozřejmě, že jsem myslel cestu tam pro Sokolova, zpátky jsem nešel tou samou cestou, špatně jsem to napsal. Moje chyba:)
            • Taky premyslim jakyho doktora nese... Mozna mysli toho malire/doktora/cimrmana ale toho vezmes, perskocis 2 strechy a hotovo :D
            • walltar
              Tak to sem možná přehlédl ... kde nosíš ve druhé misi dokotora na zádech?
          • Pak jsi zkrátka a jednoduše......Dobrý *1*
          • Taky zalezi na obtiznosti. CoDkari co to hrajou na easy/medium si muzou behat okolo strazi, strkat do nich a nic se nedeje. Na Tezky/Velmi tezky jen 15 minut studujes vsechny straze a pak pul hodiny loadujes save...a to vse jen kuli projiti jedny chodby bez alarmu...kdyz ti to nevadi tak ej podriznes a hotovo
            • Lynch... a o cem si myslis ze je stealth hra pro opravdove stealth hrace? Cekani cekani..vyzkouseni postupu-fail-load
            • Hanzales
              Jo no, taky jsem nahodil hard, vypnul komplet ukazatele (i ty úkolové) a do Golden Cat mi to zabralo 11 hodin. Pokud jsem někoho zabil, tak to bylo taky testovním hozením omráčeného těla do vody atp. ale uznávám, že mnoho času zabere kradmý postup, prolézání všeho kolem a čtení všeho kolem. Ty co tohle nebaví, tak hra pro ně jednoduše není určená :)
            • Takze se snazis rict, ze tuhle hru hrajes dlouho jen proto, protoze porad loadujes save? Dishonored pro me bylo velmi zabavnou zalezitosti, ale neni nutne obhajovat to, ze ta hra je kratka, tim, ze lide zacnou tvrdit kolik desitek hodin stravili v kazde misi, pravda je, ze tolik obsahu tam proste neni.
            • walltar
              Já sem hrál na hard ... ale další hru si dám na tu ještě horší hard jako takový nebyl moc těžký. A hrál sem tak abych měl co nejmíň smrtí.
            • Asi tak.
    • Je tam takova depresivni atmosfera v misi kde jsi v zatopeny ctvrti (tam odvazej nakazeny morem a mrtvoly) vic nemuzu rict abych nespoileroval...
    • walltar
      Atmosférická je mise na party ale to asi bude jiná atmosféra. Strašidelná tam mise žádná není.

      V téhle hře si ty to stršidlo, kterého se všichni bojí. *1*
      • Veskoslav
        Co třeba ta bývalá rybářská rafinérie, ta byla více čí méně strašidelná, když počítáč rozkládající se "těla", mrtvé stráže, polozřícené a temné:)
  • Kozy
    Tady mě narozdíl od série TES bavilo ty knížky číst. A že stojej za to, třeba vivisekce velryb :D
  • Sosnul jsem si demo (ehehe), abych se mrknul jaký to je a po první misi jsem hru odinstaloval. Protože si ji koupím a dám od začátku :) Převtělit se do krysy a mít možnost buď stráž obejít , obejít a kuchnout ze zadu nebo toho joudu nalákat (protože mě chce zašlápnout, tak po mně jde) do předem připravený pasti, to nemá chybu. A těch možností jak se kam dostat a co pak s cílem míse udělat, perfektní!
  • Malleth
    Mise na bále je geniální. Nejvíc mě dostal ten duel s Lordem Shawem a samozřejmě stůl s jídlem.
  • Viktor Antonov sa vola ten Rusak co dizajnoval HL2 a teraz aj Dishonored a je to tam dost citit a zato mu velka vdaka!
  • hm 6 hodin je slabota, ma to aspon multiplayer?
    • Veskoslav
      Za 6 hodin to člověk projede, když nedělá nic kromě přímého zabíjení a ignoruje vedlejší úkoly.
    • beru to jako ne. pro me hra dohratelna za 6, nebo i za 12 hodin nikdy nemuze byt hra roku, takove GTA, nebo Civilizace, nebo Starcraft II, u kterych za ten litr clovek dostane doslova stovky ci tisice hodin zabavy
      • Ja som to dohral za 25 hodin a vytiahol by som to aj na 30, lenze od polky hry som uz nehladal vsetky runy, pretoze som mal vsetky schopnosti, ktore som chcel (napriklad taky dark vision som odmietal pouzivat a kedze som hral stealth tak zabijacie schopnosti mi nebolo treba). Zo zaciatku som cital vsetky knihy, no neskor som zistil, ze sa ukladaju do zoznamu, takze vzdy som ich len par nazbieral, precitam si ich neskor. Niektore misie som hral aj niekolko hodin, pretoze som sa snazil hladat rozne alternativy, takze som casto loadoval a skusal, co sa stane ak urobim toto namiesto tohoto a pod.
      • Takže kvantita nad kvalitou u tebe vítězí ( tím nezpochybňuji kvality vyjmenovaných her)? Ono přece jenom ta percepce je pak trošku jiná po stovce hodin. Naopak 12-15 silného prožitku je mnohdy lepší než věčně se opakující se divadlo...
        • to ne, jen mam za sve penize rad hodne muziky, asi je to o osobnich preferencich, ale pro me jsou nejlepsi hry s co nejvyssi znovuhratelnosti, hry ktere muzu hrat roky a neomrzi me, proste mi to prijde jako lepsi "investice" nez hra kterou clovek dojede za par hodin a da do policky... Starcraft bych si sebou klidne vzal na dlouhe vyhnanstvi na opusteny ostrov (pokud by tam meli wifi), Dishonored asi ne.. :)
          • omg a kolko muziky ponuka GTA po dohrani hlavneho pribehu? NIC.tulat sa po svete a blbnut mozes aj v dishonored...
          • jinymi slovy, sachy pro me budou vzdycky lepsi hra nez Call of Duty, bez ohledu na to kolik vybuchu tam nacpou
            • Kozy
              kam? Do šachů? :)
            • Jasný chápu :-)
      • Trvalo mi to 13 hodin...ale minimalne 2 dohrani to chce abys vubec vse vyzkousel. za prvni dohrani jsem nepouzil ani jednu utucnou specialni schopnostl. To uz jsi na 24-6 hodinach
        • to nezni tak hrozne, stejne asi neodolam a koupim to, i kdyz to bude jen takova vikendova jednohubka, asi bude poradne vypecena :)
  • Chybí mi tu menší srovnání s klasikou žánru, Thiefem II. Především po stránce level designu, tj. nejdůležitějšího prvku každýho stealthu.
    • Srovnani s Thiefem je zcestne protoze Thief je cista stealth hra , tohle ne. Dost pochybuju ze ve Thiefovi jde skocit mezi tri straze a a sesekat je jako tady. Me level design tehle hry pripomina spis Half Life , i ta nalada je podobna , asi proto se to lidem libi..i kdyz me ne.
    • Level design je úžasný - snad nikde není chyba či místo, které by stálo za pokárání...
      • Osobne bych jedno "pokarani" nasel: pri pohybu po strechach vas to na nektera vyssi mista nepisu i presto, ze byste se tam zvladli teleportovat nebo vyskocit.
  • Veskoslav
    A přiznám se, že nepoužívám omráčení, ale vždy zabíjím a to i případné svědky z řad civilistů. Zajímá mě totiž pzk konec, podruhé to pojedu opačně. Sice jednu misi jsem zkoušel bez zabití jet a 3 hodiny pekla, ale bylo to zajímavé, ale prozatím budu svině:)
    • Já jedu tichý styl sice jsem pár lidí už zabil, ale většinou ze zvědavosti. Nějaký tallboye, Pár teleportů nad hlavu vojáka a pak Drop Assassination.

      Jinak teď jdu na poslední misi.

      Těšte se na ples - to je doopravdy pěkná mise, i když krátká. Je to nádherné nedesignovaný dům.

      Jinak Achievementy na steamu jsou fajn. Není jich zbytečný přehršel. Některé představují výzvu a určitě se kvůli nim ( a určitě nejen kvůli nim) ke hře vrátím.

      PS: Jak to vidíte (já tedy hru ještě nedohrál - tak nevím jestli by mohli navázat), bude nějaký dlc s misemi/ misí? V hlavním menu je volba pro stahovatelný přídavek.
      • Keyz
        Mají Achievementy na steamu nějaký praktický smysl?Nebo si pak pouze můžeš říci,jsem borec udělal jsem tohle.
        Pak je dost blbé,že se to váže na steam ne na samotnou hru.Nikdy jsem nesledoval Achievementy na steamu tak nevím.Sice nějaká mám,ale fakt netuším jestli to lze nějak využít.
        • Jak kdy a u čeho. Někdy se vážou na nějakou vánoční slevu, ale většinou je to právě kvůli tomu být borec.

          Já je plním podle uvážení - když vím, že je to výzva a že mne bude bavit je dělat, tak je dělám - Rage, Deus ex:HR (tam mám všechny), Dishonored, Fallout NV.
          Ale třeba u takových Shogunů nebo team fortress 2 se ani nesnažím. Je jich tam moc a některé jsou zbytečné.
      • Veskoslav
        Jo jo ples byl luxusní, občas mi připadalo jako v nějakém hodně zvráceném pekle. Ale zapadl jsem tam skvěle:)
      • Dostal jsi se na ty party do toho druhyho patra ci co (kazdej o tom mluvil, ze je to nejaka soutec nebo co to placali)? Ja to tak nejak prolitnul za 30 minut a hotovo :( (utek z lokace trval asi hodinu a pul :D ) Ale to je mise na kterou se fakt tesim podruhe..potreti atd :) Pripomnelo mi to misi v Oblivionu za Temne bratrstvo jak te poslali do baracku s 5 lidma a mel jsi je tajne pozabijet
        • Dostat se tam není problém. Je tam vchod pro služebnictvo - navíc jsem potřeboval najít klíč k trezoru, který je ve sklepě.

          Jinak Boylová byla jediná má oběť, kterou jsem zabil. Zatím.... Její tělo jsem vzal a šel ho ukázat dolu jejímu ctitelovy. Moc dobře to nenesl tzn. že i dokonce reagoval na tělo, které jsem nesl :-)
    • walltar
      Já zase opačně .... v každé misi mám max 1-2 mrtvoly a podruhé to zkusím rambo stylem.
      • Veskoslav
        Nevím proč,. ale když je ke mě zády, tak prostě nutkání mu zarazit dýku do krku či břicha je nějak velké.
        • walltar
          Jo a nechat všechny ty záporáky odejít po vlastních je taky mučení. *1*
  • Tak dohrano (bohuzel *14* ). Uz se tesim na druhej pruchod a toto je snad jedina hra do ktere bych si kupoval DLC ktery by mi pridalo trebas jednu misi :) Kdyz me jedna mise trvala i 4 hodiny tak proc ne koupit za kilo dalsi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit