Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • montatatana
    Proc ne. Na druhy pokus se jim to muze povest jeste o neco lepe a spoustu veci zlepsit. Rozhodne je co :)
  • rhaegar
    Nezapomeň na velkou masáž od Bethesdy,které nemohl nikdo odolat
  • vzhledem k usetrenym nakladum na grafice (asi tak na urovni roku 2006) a vyprahlosti trhu v zanru stealth akci neni az tak prekvapivy, ze si hra na sebe vydelala
  • Noooooooooooooo! (=konstruktivna diskusia ;) alebo inak povedane, jeden vykrik hovori za vsetko)
  • rhaegar
    To máš pravdu... textur by se měli držet ty nemají konkurenci
  • Ber v úvahu jak dlouho už je na trhu.Sice to není jako Fifa 13,která je v žebříčku stále nahoře,ale s tím se to nedá srovnávat.A navíc ty víš kuloví kolik ta hra studio stálo a kolik čekali že vydělají.Evidentně měla úspěch v prodeji,což mě osobně vůbec nepřekvapuje.Co mi spíš zajímá jak dlouho jim bude trvat udělat pokračování.Sice můžou využít textůr co už mají,ale přesto si myslím že to bude na hodně dlouho ačkoliv bych byl hrozně rád kdyby hra vyšla už v roce 2014.
  • Veskoslav
    Cože? Hlavně, že Dishonored se běham akce, kdy na něj byla 50% sleva vyhoupnul na 2. místo, kdy prodeje stouply o neuvěřitelných 415%;)
  • Dobré prodeje ? Koupil jsem hru o víkendu na Steamu když byla 50 % sleva a sledoval jsem jak si stojí v žebříčku prodeje a tam to kolísalo kolem 58 a 70 místa po celý víkend. Z toho jsem dovozoval že se neprodává dobře. Tak nevím kde je chyba, každopádně hra je perfektní a pokud jsou dobré prodeje pravda tak je to super. Ať žijou nové značky !
  • KIMCID
    Super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit