Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ravux
    Pripadne se muzes naucit anglicky - bude se ti to hodit.
  • A ty jsi jeji celni predstavitel :-).
  • Tak na tohle jsem prisel uz davno, ze je nejlapsi hrat az gotyva nekazit si zazitek rozbitou nedodšlanou hrou :-).
  • to vis, vsichni visej na fejsbuku nebo YT a pousteji si kazdej odkaz, kterej kdo postne. Hned nekoho srazet. Proto uz skoro nepisu, jenom moralizuju, protoze skoro vsechno je o tom, ze nekdo neco napise a druhej to tak nemuze prece nechat. A hlavne vyhrat, ukazat, ze ja jsem borec. Jesteze v realu to 95ti procentum lidi nejde. Diky BOZE. Jinak bych chcipnul *1*
  • je fer, ze to neni fer no.
  • to jsou kecy. Tady je anglictina s narecim atp. Brutalni level. Podivej jak malebne si pohrali s prekladem- jen ze zajimavosti, kdyz to chces hrat v EN.- pohoda. Proste uplne jinej zazitek da se rict. Ale jestli je pro tebe lepsi hrat v EN, tak OK. Ovsem na tenhle level nema jen tak nekdo. Ono rozumet a rozumet je 2x rozumet. U takovych RPG preklady davaji VZDY smysl i pro ty co umeji anglicky. Myslim doopravdy umeji.
    Vzdycky se najde nekdo, kdo takhle vykrikne. Bych chtel videt, jestli si vsimnou rozdil- poznaji nejakou "staroanglictinu", ruzny vtipky, narazky a tak. Proste tohle uz chce talent a nema se shnilosti- tedy neumet prumerne anglicky nic co delat. A i ten prumer, kdyz jsme u toho. Brachova pritelkyne je pravnica. Chytra jak radio. Ale jazyky. Ty vole. Leda slovicka, protoze jako pravnica ma dar jak herci- to je potreba. Precte a ma to v palici potvora. Ale to je tak vsechno. Proste se nikdy poradne zadnej jazyk nenauci. Proste ji to nejde no. Tak uz dejte lidem pokoj. A vubec. Ti kluci co to prekladali maji nejspis taky jinej nazor, jinak by to nedelali. Kdyz to chapou prekladatele, tak proc ne zbytek sveta. ... *12*
  • Jak se naznacuje ulozeni? To jsem nejak nepobral. Myslel neco jako quick save?
  • Svrbí mě ruka ke koupi, jenže podle překladatelského týmu je DOSEE z hlediska češtiny blamáž a CZ lokalizace bude až někdy v 1/2016. Co teď? Napadlo mě koupit ve výprodeji původní DOS pro GOG za polovinu ceny EE, teoreticky by to mělo zafungovat, když je EE pro vlastníky původního DOS zdarma, ale bez češtiny?
  • Mikrokokr
    Jo to by bylo fajn, kdybych nemusel mít o 10 let víc a mohl zůstat v tomto věku. Bohužel to asi neklapne a budu muset schnout jako všichni ostatní *13*. To jediné je v životě féér *3*
  • No a co zbytek? 6 a 7? A co ten loot, uz dava vetsi smysl nebo se v kazde bedne vali 3-4 carovne predmety?
  • Ne není a nebude.
  • Puvodni hra byla slusne odflaknuta a nemam chut to rozjizdet znova. Mozna nekdy za par let v coopu. Od ted kupuji hry minimalne pul az rok po vydani, pac na tohle nejsem zvedavej. Wasteland, Dead State, Divinity, vsechno dopadlo uplne stejne. Koupil jsem hru v cene 10e za 40e a dodelany je to az za rok a to jeste diky tlaku hracu, jinak by to tvurci radi nechali jak to je a sli delat neco jinyho.
  • kouzla maji coldowny i mimo boj proto ze ona je cela hra realtime. Zdani ze jsou souboje na tahy je jen trik. pochopis to az zkusis multiplayer. Ke Tvem otazkam:
    1. save scum uz nefunguje
    2. craft ma paradni nove rozhrani, seznam receptu, jsou pridane recepty
    3. nemusi
    4. ehm, tohle zustalo
    5. vsechny souboje byli predelane. Navic vylepsene AI. Navic pridana obtiznost Tactical - hraju to na ni a je to paradni. Na konec jsem se jeste nedostal, niceme vyvojari rikali ze finalni souboj je vyrazne predelany.

    Jinak to ze recenzent hru nehral, je temer jiste. Neutralni kecy co sem napsal vyplodil za pul hodky nad youtube letsplaypem rekl bych.
  • Sakra,tak je to na PS4 v cestine nebo neni?? :D
  • Ty vole, nejdriv musim projit trapnou slepou ulickou s nevernou manzelkou, i kdyz vim, ze je slepa. Pak aniz bych ziskal jakekoli nove indicie se najednou z niceho nic hra posune o krok kupredu, esmeralda nebo jak se jmenuje zmizi a ja muzu jet dal. Co to jako je? Ja nechapu, jak tohle muze nekdo obhajovat.
  • Kamil.Zatlouikal
    To jako že nehrozí, že budeš mít o 10 let víc? Plánuješ se ukončit?
  • gesto
    Průměrná hra řekl bych že až o ničem, moc pomalá, ve všech směrech, to mně odradilo od původní verze a zkouším novou a to samé než si každé npc bouchne a protočí jedno kolo jsou vánoce, nechápu proč mají healovací kouzla mimo combat cd, a quest log katastrofa,,, vlastně herní doba se protahuje tím že člověk běhá kolem dokola po mapě a hlavně hodně pomalu ...
  • Dají se už vyrábět vodní šípy ? *15*
  • Tak Esmeralda ze tím právě že není :D lol :D
  • Asi tak ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit