Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CRYPT
    Super, ale ja videl toto z titulky k Windows od Microsoftu a z toho jsem vylozene padal pod stul smichy :D
  • Jsem rád, že jsem hru nehrál a dám si teď pěkně enhanced verzi zdarma. Musí to být pěkná nuda hrát podruhé stejnou hru kvůli pár vylepšením a může si autor této "recenze" klidně tvrdit, že se jedná téměř o jinou hru, není to pravda.
  • Mikrokokr
    Mno mě se to celkem líbilo, zato ty jsi celkem suchar! Na duhou stranu možná budu také suchar, až budu mít o 10 let víc... Ale myslím že u mě to nehrozí *3*
  • Tak je to samé i se Zaklínačem (1,2 a určitě bude i 3) a nikdo si nestěžoval, ta původní verze byla dokončená, ale některé veci chtěli přepracovat, protože s tím nebyli úplně spokojení (za mě je to spíš plus, že se starají o hru a vzhledem k tomu, že ji máš zadarmo, tak bych to neřešil vůbec). Ber to jako bys hrál hru a dostaneš zadarmo datadisk nebo dlc.
  • Poněkud otravná je také skutečnost, že kouzla mají cooldowny i mimo boj, což zbytečně zpomaluje hru, když si například léčíte postavy. Stejně do další potyčky nevlezete, dokud si nevyhealujete skupinu. Není tedy důvod proces uměle natahovat tím, že se vám musí „nabít“ kouzlo, když ve výsledku jen čekáte a hru to nijak neobohacuje…
    Autor je lama, je tady nekdo kdo to hral na PC? Chtel jsem se zeptat:
    1. Jak je vylepseny loot? Uz se generuji veci pri vstupu do mapy nebo porad pred otevrenim bedny?
    Porad bedny leveluji s Vami a jsou tam stovky magickych predmetu, ktere jsou v kazde bedne?
    2. Je vylepseny crafting?
    3. Porad se musi pri zruseni kouzla mackat Esc nebo nebo jiz lze clicknout na quickbar, aniz byste si kouzlo seslali pod nohy?
    4. Zameruje se v soubojich na grid nebo stale na priserky, ktere jsou animovane, takze kdyz se nejaka sehne nebo udela jinou blbinu, tak vyslete kouzlo nekam jinam?
    5. Je posledni souboj nejak prepracovany nebo je to porad lama, ktera nezabije ani jedno clena party?
    6. Reaguji NPC na dokoncene questy nebo porad omilaji to svoje a nevsimnou si, ze jste ve hre jiz dale? 7. Jake jsou mapy - je to porad tak nahnacane nebo to rozsekali do vice vetsich lokaci?
  • aha, to mi jede hlava.
  • DOS nejede na Unity.
  • Dobra recenze, dobra hra. Unity a viceprace (udajne 1300 zmen jsem cetl) se DOS projevuji podobne jako na Wasteland 2; tedy tak ty hry mely vypadat pri vydani.

    Co se cestiny tyce to je evergreen. Mel jsem z ni dostatecne .. no, cool story nechame na jindy. se rika, ze ve skandinavii nedabujou nic v tv krome tvroby pro deti. jenze ve skandinavii uz nejakou dobu neuci krasopis a presli na co u nas mozna jendou bude komenia skript. no, tak prece jenom cool story.

    btw Unity mi, i ve Wastland 2, nekdy dela problemy se hmm zamerovanim v bojich. Neda se zamerit, prekliknu, misto utoku vyplaca AP na chuzi atd .. learn to play zalezitost? mi to prijde, ze u nepratel co jsou nizko nad zemi (plazi nebo proste mali) tak to nekdy blbne.
  • Draken69CZ
    Na PS4 je to tedy v CZ.
  • To trochu zni jako by Lariani byli nekompetentni idioti a na vasi strane bylo naprosto vse v poradku. To by me zajímalo jak mohli vůbec dat Original Sin dokupy když jsou takovy diletanti. Ale ono to je trochu jedno kdo za to muze, vysla hra a cestina není, tim to myslim pro plno hracu zacina a zaroven i konci, a nejake zjistovani jak se věci mají a co kdo kde podelal je akorát ztrata casu.

    Ja praci prekladatelu her ocenit umim, ale leze mi na nervy to srackovani kolem toho, protože vim ze to jde i jinak. Kuprikladu bych tady rad vyzdvihnul preklad Kingdom of Amalur od folkemona. Každý kdo to hral vi ze ta hra je obrovska a textu tam je opravdu hodne. Ten clovek tu hru prelozil sam za rok, vždycky když udelal podstatnou část hned ji nabidnul hracum ke stazeni, bez registraci. Vůbec neresil jestli ma někdo original nebo hru ukrad, každý kdo mel problém se dockal odpovedi. Zduraznoval ze dokud hru neprelozi zadne peníze od nikoho nechce, a pokud po dokonceni někdo bude chtit muze mu prispet. Nikdy nebyl agresivni, choval se lidsky a rozumne a nedelal ze sebe hogo fogo. Nelozil po všech moznych forech kde svoji praci zubama nehtama obhajoval, nikoho nepoucoval jak by se mel v pripade prekladu chovat, nerikal nikomu co se smi a co se nesmí. Verim tomu ze nakonec dostal vic penez nez kdokoliv z tehle darmoslapu co si hrajou na buhvi co.
    Osobne neprispeju zadnemu prekladateli her ani korunu pokud kolem svojeho prekladu bude delat cirkus. Je mi uplne jedno ze někdo snazi stat svetoznamym a ma potrebu se vtírat do zadku studium aby jeho práce byla pokud co mozna nejvic oficialni, všichni vime ze prekladat hry jde i bez toho a jak se ukazuje je to i rychlejsi a prinasi to daleko min problemu. kazda zasadnejsi hra byla nakonec prelozena, a nevidim jediny důvod zakládat enklavy prekladatelu, kteří si vytvareji nejaka pravidla která akorát prudi lidi.
  • souhlas boje je strasne odbyty. kdyby jej udelali na stejne urovni jak vsechno ostatni tak by to byla hra roku,
  • Co to tu trepes ze zrusili ked to hram na PS4 uz tyzden, dokonca to vyslo este minuly vikend na PS4 kdezto na Steame som to mohol stiahnut (kedze mam original) az v utorok.
  • Save nieje kompatibilny kedze ide z velkej casti o uplne inu hru. Je to mimo ine aj vo FAQ ;)
  • HAHAHAHAHA ......... hraju na pc ale ovladam takticke tahove rpg gamepadem.
    Degenerace v herni komunite dosahuje kritickych hodnot.
  • Osviceny
    Docela primitivní smysl pro humor...
  • Combat je jedina vec kterou ta hra dela dobre. Bohuzel uprava hry pro gamepady v zadnem pripade nepredstavuje vylepseni. Kdyby to skutecne byla vylepsena verze tak to nebudou davat na pc zadarmo
    PoE melo zase strasnej combat kterej se zasekl v devadesatkach, kdyby to spojily dohromady tak by to mohlo za neco stat.
  • udělej si záložní kopii savů a vyzkoušej to. Když to nebude fungovat, tak to holt přeinstaluj na původní verzi a použij zálohované savy
  • Když se to hýbe a ovládáš to, tak ti to tak ani nepřijde. Zkus to.
  • Netuší někdo jak se bude chovat rozjetá hra po aplikování patche? Mám rozjetou hru a jsem kousek před koncem (teda tak nějak si to myslím) a rád bych to dohrál.
  • jakubc
    Já jsem pouze opravoval jednu z věcí, které jsi řekl, nesnažil jsem se tě přimět to hrát znovu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit