Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to víš puvodne to vyšlo jen na pc a bylo to jen takova testovaci verze, plna vyšla až na konzole *3* pc peasanti hru zaplatili a otestovali aby pak privilegovani majitele ps4 a xbox1 mohli v klidu hrát *5*
  • vezmi to asi takhle - tahle vylepsena verze ma v sobe vic vylepseni a inovaci oproti puvodni verzi hry, nez assassin creed v celym novym dile
  • verze kterou jsem hrál já cca před rokem a půl byla tak 7-8/10, nebyla to uplně špatná hra, ale nic dechberoucího, zvlášť ke konci už to působilo hrozně natahovaně
  • A ta verze co vysla asi před rokem byla taky na 9/10? Protože pak nechapu co vylepsovali. Nebo to tenkrat na 9/10 nebylo, recenzent byl bambula a nepoznal to? A ti hraci co hrali puvodni verzi hrali něco co tak uplne nebylo doopravdy a doopravdy to je az ted? No uvidíme třeba udelaji ještě treti verzi která bude zcela jiste stat za opětovnou recenzi :)
  • jo a hlavne, prestoze si to uz moc nepamatuju, tak jsou diky ni v bitkach navic nepratele a dost necekany... jednou ve takovy nevinny bitce s kostlivcema najednou bum, do zad mi pribehli dva bomberi a skoro mi sejmuli celou partu nebo u vstupu do jeskyne s tim mechem (ten vypada ted dost jinak), je navic kolik, co se umi premistovat, kdykoliv na nej zautocite, a jeste vam teleportuje i panacky, coz je docela vtipny, kdyz vam vzadu zasityho kouzelnika vytahne a postavi ho na hori zem obklopenou kyselinou a stadem rozzurenych divokych zombie prasat *5*
  • ta nova maximalni obtiznost je docela prisna, v krame me zajimaj zatim jenom ressurect scrolly *5*
  • jsou tam pořád ty skřeti v pevnosti na konci času? Pokud jo, tak do toho nejdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit