Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Protoze pc neni konzole,ale slastanina milionu druhu dilu jako merkur!Na ps3 plinuli,ale strasne se dlouho nacitali textury chodniku a pismen a obrazu na budovach.A stvalo me,uz na ps3 bt3 zubaty reklami treba v metru!To neni ps3,ale vyvojarema.V killzone 2,3 a v the last of us obrazy a takovihle serepeticky prekypovali detajlama,ikdyz jsem sel az k obrazu.prome btf3 nebyl tou nejhezci strileckou.Uz to metro cely v modry barve hm no nevim....
    • Česky by to nešlo?
      • Hele,nesel jsem si sem hrat na buch vi jak dobryho cestinare.To priznavam.Take priznavam,ze pisu na ps3 a tam delat carky,hacky atd by mi zabralo hodinu,ale lepsi nez cekat 20min, nez se mi zapne ta ma sunka notebook s xp.Ale nechme urazky stranou.Byl jsem na Zingu.cz a musim souhlasit,ze nej BTF byl BTF bt.company 2.A pisi to vsude!A jinak ten jejich engine je jen pro nenazrany pc jako cryengine.Kdyz vidim co dokazal Killzone engine na ps vite,s killzone mercenary,To smekam.Ty efekty atd.Moc rad bych chtel videt BTF4 na killzone engine na pc tak za 25000kc.To by byla jizda efektu!At pani s DICE a Cryteku ukazi jak jejich engine dokaze rozpohybovat na vite neco tak peknyho jako kz mercenary.Jo mozna kdyby vita mela 8 gb ram a double full hd,aby se meli na co vymluvit!Spis by se meli ucit kouzlit na necem slabsim a ne hned brat na engine to nejsilnejsi zelezo,to umi kazdy blb!
  • Hra hodně pěkná, ale docela se to seká. Jsem rád, že to jakž takž rozjedu na low. Mám i7 od Intelu, 8GB DDR III a Geforce GTX660M.
    • další pařan na "herním" notebooku?
      • Radioaktivni_surikata
        Se mu netlem, 660M je na mobilní součástku docela dělo. Když v každý druhý hře s ne úplně supr čupr 560ti jedu při 60 fps a ještě mám 50 % výkonu v záloze, tak nechápu, proč by někomu neměla 660M stačit, když je o nějakých 40 % míň výkoná než ta moje. 660M se prakticky rovná GTX 460. Chce to nemít averzi vůči mobilním součástkám. Holt občas sníží detaily, to je toho. A BF 4 beta je momentálně neoptimalizovaná až to bolí, za to jeho karta nemůže.
      • On to taky herní notebook je....
  • Radioaktivni_surikata
    Hodně lidí si stěžuje, že to není plnohodnotnej novej díl, ale BF 3,5 a že to nebudou kupovat a bla bla bla. Nekupujte, on vám to nikdo nenutí, ale po dvaceti hodinách můžu s klidným svědomím prohlásit, že se to hraje jinak, než BF 3. Ty rozdíly se zvlášť nezdají nijak velký, ale dohromady tvoří celkem podstatnej rozdíl a kdo to pořádně nezahraje a jen počučí na trailery a screeny, ať je radši zticha. Moc kloudnýho toho z něj vypadnout ani nemůže. Pro mě je podstatný, že se to hraje jinak. Třídy jsou mnohem líp vybalancovaný, mapy jsou líp navržený, vypadá to o fous líp (co byste čekali, když je BF 3 pořád špička), má to konečně pořádnej netcode, zní to o fous reálněji (opět BF 3 je v tomhle skvělej, takže nemůžete čekat revoluci) atd. Levolution není jen o tom "hezky spadnul barák, a jede se dál". Ono to s hrou docela dost zamíchá. Jednak se změní část mapy, a za druhý se po měste rozletí prach, takže třeba odstřelovači už nejsou tak na koni a celkově se mění taktika (ti úspěšnější, ti méně dál pobíhají jak trotlíci). Celkově se DICE snažila jít proti vysírkám, jako je technika spamující střely všude, ztížili život camperům...

    Vzali BF 3, poučili se z chyb, vylepšili ho a teď ho prodávají s novými mapami a zbraněmi jako čtyřku. Mně to nevadí. Na pohled to vypadá, že se hraje stejně a pro někoho, kdo běhá jako pablb se to asi i stejně hraje, ale já tam cejtím dost velkej rozdíl. Byl jsem vůči tomu celkem skeptickej, ale nakonec mě přesvědčili. Beta je otevřená, takže kdo chce, zkuste zahrát pár hodin (pokud máte štěstí a rozchodíte to hratelně). Podle mě to za to stojí. A DLC mě ani moc nevadí. Základní BF 3 nebyla nijak malá hra. Singl, coop a 9 obřích map do MP s několika slušnými módy. Že během následujícího roku ubastlili dalších 20 map a chtěli za ně peníze mi nevadí. Já tam vidím přidanou hodnotu a jak jsem řek, základní hra mi chudá nepřijde. Ono to není jako dřív, že se nahodí pár polygonová mapa, dají se do ní 2 pohyblivý výtahy, potáhne se to texturou a hurá, máme vystaráno. Ty mapy do BF dají práce víc. Ale komu se to nelíbí, ať nekupuje. Základní mapy se ve finále hrají pořád nejvíc...
    • TAKY MAM DOST NAHRANO.Furt ty pandulaci jsou prtavi,ikdyz mam super miridlo.Nekoho zasahnout fakt umeni.Moje id v BTF4 akta9 .S klasickou sniperkou musi dat nemin 3 rany aby protivnika skolil.A do hlavy?To bych musel mit nahrano 35hodin,abych mel supr sniperku.
    • Uzasne... fakt uzasne. Ale preco nepises o tom, ze zhruba 50% hracom (patrim medzi nich) BF4 beta konci pri loading screene? Asi mas to stastie, ze ta to nepostihlo. Silne pochybujem, ze by si za inych okolnosti pisal podobne optimisticky komentar. Taketo problemy sa nevyskytli ani pri bete BF3.... Strach a hroza. Mrte ludi momentalne caka len na to, ci sa milemu DICE uraci s tym celym nieco urobit alebo nie. Zial, cela hra spada pod Electronic Arts... publishera, ktory dokazal dokonale pochovat uz viacere herne znacky.
      Avsak ano, mila Surikata.... tebe to ocividne funguje, takze sa nedivim, ze tu sekas frajera. Btw, len pre tvoju informaciu... mrte bugov v BF3 nie su dodnes vyriesene, hoci na to DICE mali cas 2 roky. Paci sa mi, ze kopec ludi, ktori mali predobjednany BF4, svoje objednavky zrusili. Ani sa im necudujem. Sam som si chcel BF4 predobjednat, no beta verzia mi otvorila oci. Sr4t na DICE a najma.................. sr4t na zasrany Electronic Arts!!!
      • Radioaktivni_surikata
        Ono je to těžký, když je taková spousta lidí startovacích a pak přes hate není schopná porozumět psanýmu textu. Citace z prvního příspěvku "zkuste zahrát pár hodin (pokud máte štěstí a rozchodíte to hratelně). A jestli ze sebe frajera dělám tím, že suše konstatuju fakta, protože ano, spousta lidí běhá po mapě jak opičky, nekryje se, nevykukuje za rohy, jen běží k nejbližší nepřátelský vlajce na vzteč a kdo mi nevěří ať se jde podívat sám, tak jo, jsem frajer. A asi nebudu sám. Taky nevím, kde jsi vzal těch 50 % hráčů. Že máš ve svým okolí 3 další lidi a tobě a ještě někomu to nejede? Já jsem docela prolejzal fóra a snažil se těm nešťastlivcům pomoc s věcma, co jsem při lazení sám pochytil, a podle mě těžce převažovali lidi, co hlásili bugy než ti, který by to nešlo. A o BF3 mi nemluv, už nějakou chvíli jsem level 100, takže vím. A protože jsem BF 4 betu rozchodil tak taky vím, že se DICE zlepšili. Není to stoprocentní úspěch, ale citelně se zlepšili. Beta se neupdatuje a první novej build bude plná verze, pořád mají měsíc na to spravovat a lepit. Předobjednáno nemám, ale vím, že hru chci a budu ji kupovat. Stejnak zas určitě sáhnu po premium, když mě k tomu plná nahlodá, tak mi to první DLC v ceně chybět nebude.

        A pokud má někdo pocit, že vám to cpu nebo dělám frajera, tak se mýlí. Kupujte nekupujte, moje investice to není, neřeším. Jen říkám. Buďte upřímný a kdo nehrál tak nepiště, že je to stejný jak trojka, protože prd víte. Zahrajte a podělte se o info, určitě to spousta lidí ocení.
      • No tak ja si myslim, ze to pise napr. proto, pac lidi jako treba me to zajima rozhodne mnohem vic, kdyz se to teprve chystam vyzkouset, nez nejaky "crymeariver" komentare od frustrovanejch lidi, co jim nejde beta. A kdyz budu taky badlucker tak no a co - nic jsem za to nezaplatil.
    • Me vadi, ze trojka byla zabugovany nedodelek a nemela naslibovany funkce a vlastnosti ktery by odpovidali tvrzeni ze jde o navrat k 2ce. A ze to EA prodava znova uz s pridanyma commander fcema atd.
      Ale jestli to bude zas za 3 kila od chlapcu z vychodu tak mozna koupim.
  • lidi poradite skousel jsem vse uz pokazde po 5 az 15 min hry se mi to sekne a pise direxct error a nebo program prestal pracovat skousel jsem preinstalovat ovladace a nainstalovat nove a nic porad a nemyslim si zeby to bylo tou betou
  • Generalmagor
    Nah, spíš at' už konečně oznámí něco nového o Star Wars Battlefront!
    • Od EA? No jasně to bude úplně bomba. Betafront: Modern Warfare a třeba tam budete nakonec mít i psa.
      • Souhlas!
  • hm tak i ja si to nezahraji sice win 7 ,Intel I3,4gb a radeonka 5770,dx 11,nej ovladace ale fps 1-5
    • i3 a s tím chceš hrát hry? čím bys ses stěhoval? motorkou?
      • Mám i3 už víc jak rok a neměl jsem s ničím problém, Metrom,BF3,Rome 2,Crysis 3 a všechno na vysoké detaily.
        • nedelej si z nas pyču *1* *1* *1*
        • napodobne :D ..Bf3 hraji na full a sem v klidu .. *9* ..tak nechapu v cem je u Bf4 problem kdyz minimalni pozadavky prevysuji
  • ja mam intel i5 3,3 ghz gtx 660 8 GB ram a windows 7 a hraju normal a něco mam na vyším snímky 30 až 45 fps tak nechapu ty lidi co tu pisou že co tu maj lepší sestavy a běží jim to 15fps až 20 nechapu prostě asi mate stary ovladače nebo kecate a mate sutky pc
    • Pilgrim66
      A to ses spokojenej? *1*

      Ze s 660kou mas stejny FPS (ve strileckach skoro nehratelny FPS) jako ja s daleko starsi a slabsi Radeon 6870?

      Jestli ti to pripada jako optimalni vykon, tak to jo.
      • Mám to samé a s vykonem nejsem spokojen ani náhodou. Jasně 660 neni highend, ale BF3 zvládá vse na ultra ns 64 mape s prstem v nose v 1920x1200.

        Sice beru ze je to beta, ale jen blázen by mohl věřit ze s tim za TŘI týdny dokáží něco zásadního udělat.
        • netrep pyčoviny *7*
  • Jack1947
    Navic je to BF, a to se beztak vyplati do toho jit asi az potom pulroku kdy mouchy budou vychytany a budou naky DLC ... ale to uz je jasne, ja to psal uz driv. Teda je jeste otazka , jestli mi to zato stat vubec bude ( kdyby bylo v mem pripade) hry si zahraju, i s pani 6let starou grafikou
    a ta by mi nestacila? Kvuli bf upgrade pc ? Ne , muze to vypadat sebe lip a upgrade si to nezaslouzi, zahrat se prece da i na konzoly ( no ja zapomnel ten gamepad je prece neprekonatelna prekazka *15* pro nekoho.) *7*
  • To je nějaké nové DLC k Battlefieldu 3 že? No a ted' vážně fakt za tohle chcete naše peníze skriptované padání budov ok, ale jinak je to to samé mapa je trochu větší ale chaos je furt hlavní a nikoho neštve objective furt se oháněli levolutionem tak proč ho tam nevidím? Nebo tím mysleli ty skriptované pády budov prosímvás to už jsme měly v prvním Red Faction... No a zvuky zbraní ctrl+c ctrl+v takže nic pro mně no. Battlefield 3 byl můj poslední a od série odstupuji kvůli DLC-whoringu proč si koupit hru která obsahuje jen 10% a zbytek je DLC a dávej prašulky... No abych jenom nep*čoval že nové BF je jen BF3.5 je vidět že na mapách je více místa pro obcházení a že inteligentní hráč s lepším krytem toho run and gunera vždy zabije bez problémů a ovládání vozidla je dost intuitivní takže je to docela sranda bohužel týmové práce jsem moc neviděl avšak když jsem měl komunikativní spolubojovníky tak to docela šlo. Takže abych tu litanii nějak završil hodnotím betu 7/9 příliš podobnosti s BF3 spíše než na nové DLC bych se zaměřil na opravu chyb v BF3 protože i přes haldu patchů jsou tam stále problémy znatelné pak si teprve začněte dělat další hru. HOZNMI OUT!
    • Shaker
      Zni to jako hroznej hate... ale po 45i minutach hrani musim rict, ze me to taky nepresvedcilo. Teamplay se sklada uz jen z toho, ze vam obcas medik z vaseho squadu hodi lekarnu (hra k tomu, nehrat tymove, jen se honit za fragama primo vybizi), ale to delaji jen ti uvedomelejsi.
      • Tak to není hate to je pravda protože i v BE3 si měl statistiky jako healování, doplněná munice obsazené body až pod K/D ratiem killama a přesností a ještě dost malým písmem. Ne že by to bylo špatné, ale jít obsazovat nebo pomáhat četě či týmu by mělo být odměněno více než killstreaky a headshoty. Avšak není to jen hrou mentalita hráčů také dost poklesla na mapách je strašného místa pro objíždění a přechytračení nepřátel kolikrát jsme s kamarádem obešli či objeli nepřátelské síly a byl to masakr, ale většina hráčů prostě běží k nepříteli tím stylem poběžím k vlajce a zabiju vše co mi příde do cesty a moc nemyslí na to co by mu dalo taktickou výhodu.
  • zx_spektrum
    BF3 mně celkem bavil i když jsem ho hrál jen krátce (update PC krátce před Origin bundle), BF4 se na první pocit hraje odlišně, celkový dojem ze hry mám uplně jiný a zatím mně spíše nebaví, nehledě na to, že na GTX770 to běží i s nejnovějšími ovládači citelně hůř než BF3. Zatím mně to nepřesvědčilo ke koupi a asi mi to po betě chybět nebude.

    Takže za mně, koho nebavil BF3 může BF4 zkusit dát šanci, není to hra přes kopírák.
    • není přes kopírák je to hotové dvojče 1:1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit