Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra má jednu mouchu. Pominu-li reálně neexistující zbraně, mělo by zde být mnohem víc opakovacích pušek a jenom pár automatů. Všichni nadávají na nesmrtelnou kavalérii, je ovšem nutné si uvědomit, že má i podstatné slabiny: nemožnost útoku na levé straně, nutné zastavení pro otočení, pomalé reakce koně aj. Doufám, že v hardcoru anti-tank puška (která dělá snad větší rámus než tank) ubere koni víc než 36 *1*
  • Kdo od toho čekal realistický zobrazení První světový a nějaký zásadní změny v konceptu Battlefieldu, je buď blázen, nebo nevyléčitelnej optimista. Herní průmysl by byl mnohem lepší místo, kdyby se lidi konečně naučili mít realistický očekávání.
  • To ne, ale bullet drop tam být prostě má a musí, jinak se vracíš zase hodně do minulosti. Jako jasně, BF je arkáda, ale tohle se mi na BF vždycky oproti COD líbilo, vychytanej fyzikální engine, kterej by bylo škoda nevyužít jen kvůli úlitbě casualům.
  • No realisticka prvni svetova to neni ale zasazeni opravdu par veci docela zasadne zmenilo.

    Pomale tanky ktere maji vice streleckych pozic (az na ten lehkej), zadne vrtulniky, mene automatickych zbrani (ty co tam jsou tak fungujou trosku jinak nez v BF4), zadne rizene rakety ani raketomety, oprava vozidel pouze zevnitr s tim ze neni mozne z vozidla strilet nebo ho riditi. Ne vsechno je primo spojene s prvi svetovou ale mne se ty zmeny co tam dali docela libi.
  • TheGGG
    blbosti
    1. hra vypadá líp jak BF4 a minimálně tejně dobře jako SW BF...
    2. skoro nikdo tam neskáče
    3. že zbraň střílí tam kam mířím je dobře, nikdo z toho nechce nudnou simulaci, kde bude zbraň lítat všěemi směry....
  • TheGGG
    hru už mám předobjednanou, spolu s novým CoD a TFall2. Z bety mhou říct, že to je luxus, neskutečná grafika, atmosféra a parádní jízda. Největší luxus je hopsnout do jednoho z těch obrněných vozítek, pěkně za kulomet, s dobrým řidičem a pár dalšími hráči a pak jezdit po mapě a rychle obsazovat body a kosit nepřítele. Nejlepší část mapy je kolem bodu charlie, nejen, že jsou tam největší bitvy, ale taky je tam luxusní AA dělo, kterým se dá dobře sestřelovat ty hejhuly ve vzduchu... fakt pecka, toto mě po doomovi pořádně zlepšilo představu o FPS...
  • No nevsiml jsem si ze by nekdo poskakoval kdyz do nej strilim.
    Navic mi prijde ze strelba z del je treba obtiznejsi nez ve 4ce protoze maji vetsi "bullet drop". Letadla nemaji zadne navadene zbrane a pouzivat bomby je taky tezsi nez rakety popr. TV missile.
    Uprime docela nechapu v cem je problem ze "zbrane strileji priblizne kam clovek miri"....
    Taky by me docela zajimalo jak jsi prisel na to ze BF1 vypada hur nez 4ka protoze jsem nic takovyho rozhodne nepozoroval.
  • To mě právě BF 1 zklamal. Za to zasazení jsem rád, ale čekal jsem, že to bude i něco jiného než kulisa - gameplaye se ta změna prakticky nedotkla :/

    Škoda, tak zase jindy. O budoucnost série strach fakt nemám, prodávat se to bude zase jako rohlíky...
  • Tématické zasazení nového Battlefieldu mi příjde jen jako čistý kalkul, na který zjevně mnoho lidí skočilo. Zajímavé je, že hra se chválila dávno předtím, než se vůbec dala reálně zahrát. Stačilo totiž jen ono téma první světová válka. Přitom je to hlavní, co se od počátku tak hodně chválí, zpracováno naprosto hrozně. Dobře si pamatuju, jak přítomní ve Fight Clubu jásali z první světové a dopředu potápěli CoD, přitom neměli v tu chvíli k dispozici žádné relevantní údaje o hratelnosti obou her. Cítil jsem se poněkud trapně, když jsem tento Fight Club poslouchal.

    Nikdo od Battlefieldu nečeká realistickou střílečku, ale čekal bych lepší atmosféru a vyřešení řady neduhů, které se dokola opakují snad od počátku série. Psát o "revoluci" mi příjde jako čirá pitomost. Omlouvat hru tím, že je mainstream, je taky čirá pitomost. Aspoň že celkově nekonsistentní článek obsahuje informaci, že jde v podstatě jen o reskin BF4, ačkoli opatrnějšími slovy. Mně by to snad ani nevadilo, kdyby se ovšem z onoho zasazení nedělalo takové halo a neodsuzoval se předem největší konkurent - CoD.

    Jsem si jistý, že hra to bude pro mnohé velmi zábavná. Já bych ale čekal více. Osobně vidím jako momentálně nejlepší produkt BF4 se všemi DLC. Zasazení do první světové války prostě nestačí. Chce to i atmosféru. Bral bych dobově opravené menu, zvuky, hudbu apod. a pak bych snad i uvažoval o koupi. Jinak ne, děkuji.
  • Nedá mi to a musím reagovat. Asi hrajete jinou hru. BF1 je naprostý fail. Pouhý reskin SW:Battlefront, v žádném případě "další battlfield". Čekalo se na pokračování 4ky a to se nekoná. Hra je doslova pro "casual" hráče. Arkáda, kde každý včetně sniperů poskakuje, když do něj někdo střílí, zbraně střílejí přibližně tam kam člověk míří a že hra vypadá krásně? Vypadá hůře než 3 roky stará 4ka a to nemluvím o doslova krásném SW:BF, kterému se hra po grafické stránce ani nepřiblížila.

    Za mě naprostý sh*t a velké zklamání a to jsem se na hru dost těšil.
  • Klasická hratelnost *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit