Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě pecka pařím už 6den a je to jeba žádný hyper scifi bulshity *16*
  • Tebe tak maximalne zabalit do koberce a hodit z mostu... :D
  • JamesFaith
    Pokud to nikdo nečekal, proč se tedy tolik lidí v diskuzích rozčiluje, že to není realistické zobrazení?
  • TheGGG
    pls, už mě nebal...
  • No jo, Dzastinek...ten vi, co jsou dobre hry... :DDD
  • Nuda v Brně pro filthy casuals, zlatý BF4.
  • Kdybys hru nehrál na minimální detail,tak by sis pak vystrčil hlavu z řitě a viděl , že meleš naprostý kraviny . Jelikož graficky se se 4kou vůbec srovnávat nedá . A poskakující lidé taky ve hře nejsou . Navíc hra je oproti 4ce obtížnější . Nikde není žádný auto navádění pro debílky s gamepadama .
  • Grafika je pěkná a optimalizace parádní hrál sem s I3, GTX750ti 8 giga ram v 1080p a středními detaily 40 - 50 fps. Bugy tam jsou, ale je to jen beta.
    Jinak tady jde spíš o srovnání BF3/4, které byly ze současností a BF1, které je z první světové, kde byly použity úplně jiné zbraně a celá válka se vedla úplně jinak. BF je arkáda, ale to opravdu nejde udělat arkádu z první světové?
  • Nový Battlefront jsem měl rád. Skvělá grafika, design kopírující původní trilogie. Kupoval jsem jej s tím, že jsem dostal přesně to, co jsem čekal. Nejsem hráč multiplayerových FPS a tak daná zjednodušenost mi tam plně seděla. Battlefieldy jsem dlouho nehrál, naposledy kampaň ve trojce a multiplayer naposledy ve dvojce, ale mám takový pocit z toho co jsem doposud viděl i prvotní Battlefield z druhé světové byl takový ucelenější, uvěřitelnější, možná je to jen nostalgie a kdybych si to dnes zahrál, tak se nestačím divit. Sám vím moc dobře, že trend ve hrách je vše osekat ať to zvládnou hrát i bezmozci. Chcete-li hru masivně prodat, musíte na to přistoupit. V Betě jsem si všiml, že ani grafika není od Battlefrontu posunem kupředu, zdálo se mi to splíchnuté horkou jehlou, hodně natažených textur, švy mezi dvěma druhy skenovaných textur, divné efekty písku zřetelné hlavně při plazení, atp. Laik si toho asi ani nevšimne, ale mně jako grafika z povolání to neoslovilo a znova zopakuji, že Battlefront považuji po grafické stránce za ten zpropadený, furt-omýlaný "nextgen".
  • Kdyz na to nemate pocitac,ktery zvladne graficke nastaveni BF1,nemely by jste to ani zapinat a ani psat nejaky dojmy z hrani,jelikoz jsou ty komentare ponekud zkreslene.Hrali jste opravdu BF1 beta?Nic z toho co tu nekteri psali,jsem nepozoroval,ani zastaralou grafiku ani bugy a to ze hra neni realisticka se dalo predvidat,protoze cca pred tydnem nebo dvema vysel clanek ve kterem vyvojari psali,ze hra urcite nebude realisticka a ze tam budou i historicke nepresnosti.A srovnavat BF s CoD je naprosta pitomost,CoD uz par let upada,vyvojari si asi mysli,ze vydavat kazdy rok novy dil neco zachrani opak je pravdou,sama budoucnost,roboti,koridorove urovne to uz tu vsechno bylo,asi uz dochazeji napady,kam se podelo stary dobry Call of Duty...?Jeste ze je tu BF.Vyvojarum velke diky a jen tak dal...
  • Vogon
    Nesmíš střílet do koně, střílej do jezdce, ten chcípne rychle, a navíc pokud se do něho trefíš, tak je to většinou headshot. Nebo prostě vylez na barák nebo vlez do tanku.
  • Jj battlelog mi bohuzel dost chybi. Ten mam moc rad.
    Jinak si moc nejsem jistej co porad myslite tou zmenou v hratelnosti? Ja tam par zmen vidim tak mi neni uplne jasny jako by tam meli byt navic?
  • Jo to je pravda, v tý čtyřce už to bylo moc. Jsem zastánce balistiky, ale tam už to bylo přehnaný, hlavně u odstřelovaček. To bylo jako střílet z kuličkovky a čekat jestli borec uhne nebo ne:)
  • Nikdo nečekal realistický zobrazení první světové, ale se změnou prostředí by člověk čekal i nějakou změnu v hratelnosti a ono je to furt stejné. Největší změna, pomine li člověk kulisu, jiné uniformy a textury pro zbraně je v menu, konečně nemusíš každou hru pouštět z prohlížeče.
    Hra není špatná, ale už tu máme po 4 stejnou hru.
  • Kdyz uz tak od BFBC2
  • Ale byl by mnohem horší, kdyby se spokojily s každným hovnem co dostanou...
  • Od BF3 se mění jen kulisy, luxus jak sviňa...
  • tomocz
    Jo, ale ten bullet drop, kterej byl v předchozích BF, byl směšnej, když ti se snipou na 100 metrů kulka padne o metr níž a ještě trvá 3 sekundy, než tam doletí, takže se jí každej uhne. V BF1 je tohle lepší, páč o dost zvýšili rychlost projektilů. Na druhou stranu "bullet drop" u kanonů nebo letadlových kulometů je i tak pořád obrovskej a působí dost blbě.
  • Problém hledej v tom, že je to opravdu mainstreamová záležitost. Vem si, že hra, na kterou nabalíš nejvíc zákazníků, musí být stejná jako blockbuster trháky v kině, flashy a dost vyslintaný. Přidej nějakou zajímovost,unikátní herní prvek u kterého potřebuješ mozek a připravýš se o casual a deb*ly. No a jelikož si myslím, že už BF4 to napíná seč může, nic než reskinů se asi už nedočkáš :p
  • Sr_Lobo
    Jakozto nadsenec, ktery jasal pri oznameni BF1 musim ted trochu souhlasit. Betu sem hral vcelku dost asi 10 hodin a co me zarazi nejvic je celkove nevyvazenost hernich prvku, ktera me tam vyslovene irituje. O totalne nefunkcnim matchmakingu ani nemluvim. Spis nez jako beta mi to prijde jako pre-alfa v tomhle stavu a kdyz zvazim ze to ma vyjit za mesic a pul tak me nejaky divoky myslenky na preorder rychle presly. Tise doufam ze posunou datum vydani a poradne na tom jeste zamakaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit