Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Dobře se to hraje, je to zábava, ale ten mód Rush, ačkoliv je to super nápad, se mi zdá ukrutně nevyvážený a frustrující.
  • Vsichni jste bezmozci, kteri nikdy z te omezenosti nevyrostou. GL&HF do zivota kluci.
  • Diky za kvalitni clanek. Klicova slova: hollywoodský blockbuster, film Michaela Baye, smysly neustále bombardovány výbuchy, mainstreamový hráč, ještě bláznivější akci.
    Dekuji ze jste mi usetrili 60€:-) Tohle hrat opravdu nechci.
  • Tak podle diskuze to nekdo srovnava se "zlatym" bad company 2 nebo "zlatym" BF4 a pry to nedosahuje kvalit techto her. Nemuzu soudit, protoze ja nad bf zalomil hul po naprosto smesnem mp v bad company 2 a pochopil jsem si ze tahle serie a vyvojari jsou proste marni :)
  • JohnyTheZik
    Koncept FPS? Ten je starej no..
    Jinak promin, ale tyhle nostalgicky narky nejsou nic jinyho nez ignorantstvi (stejne tak jako "dnesni hudba stoji za hovinec", pripadne nahrad jakoukoliv jinou formou umeni).. Tech her je hromada, najdi si, co te bavi. Battlefield je casual MP strilecka? Wow, kdo by to byl cekal.

    Ja hraju mainstreamovy hry, ale koupim si i indie srandu, kdyz me zaujme, ja v tom nevidim takovej problem.
  • Moje proto co s majákem?
    To jako že nejsem normální? Možná ne, ale já jen poukázal na tvoji vadu, aby tě ostatní brali s rezervou.
    Jinak někdo by mohl mít za nenormální, že při zmínce o tvé matce tě napadne ince*tní swin*ers akce, máš štěstí že jsi tu jen další sluníčkový anonymek, ale jinak si dávej pozor kde to říkáš, ještě bude mít tvoje máma díky tomu nějaký malér.
    A zkus se vyjadřovat v celých větách lol, omg, wtf to už dneska nikoho nenadchne.
  • No jo, na téma realistické hry by se dalo diskutovat do nekonečna. Spíš mi vadí, že mainstream hry jsou jak přes kopírák a více méně jsou jak iPhony, drahý a koncept starej af. A zábava může být i mlácení hlavou o zeď, když je jeden dost dutej aby ho to bavilo.
  • JohnyTheZik
    Ja chapu, ze je sranda na neco nadavat, ale vytykat tomu, ze to neni realisticky, je fakt hrozne mimo. S tim souvisi i to, ze nejvetsi zmeny pramenej prave z alespon nejaky snahy udelat tu hru autentickou aspon co se tyce zbrani a techniky, protoze nejvetsi rozdil je znat prave v pomalejch tancich a letadlech..
    Audiovizual ma ta hra neskutecnej a ano, je to mainstreamovka, ale je to zabavny. Nejak mi nedochazi, proc bych si hru nemohl uzit, i presto ze se za prvni svetovy valky nepouzivalo zdaleka tolik automatu jako v BF1. Stejne jako jsem si nekoupil dark souls, abych si uzil odpocinkovy odpoledne, si nekoupim BF1, abych si zahral realistickou hru, ty komentare jsou vazne vtipny.
  • TheGGG
    tvoje, proto jsi se asi málem utopil a od té doby ti šplouchá na maják LoL...
  • ---> ještě rozkouskovaný na 4 DLC aby to mohli prodat co nejdřìv a dolaďovat až později,za extra prachy (můj názor co mě sere už delší dobu)
  • Kdo tu mluvil o incestu? Asi si mě špatně pochopil,mohl sem to napsat líp, to se omlouvám já jen myslel aby si byl při tom koupání v klidu, proto to kakajíčko ty perverzní prase.
    Která matka by nechala retardované dítě koupat sama...
  • funboy nic vezlém,ale ty jsi odpad !!!!!!!!! Je to hra pane bože,to opvravdu chceš aby kulomet tahali tři ????
  • BF taky upadá, minimálně od BF3.
  • Co vlastne vsichni maj proti Battlelogu? Podle me to je fakt bezvadnej tool. Dokonce ani clovek nemusel lezt do hry dokud se hra nenacetla a mohl si vesele lozit po internetu. Jak bych si pral aby pro BF1 byl battlelog taky. To je podle me velikej krok zpatky.
  • TheGGG
    rozhodně souhlas s grafikou, hraji na ultra s 60fps a je to bomba, občas si připadám, jak kdybych tam fakt byl, snad jen míra brutality by mohla být větší...
  • TheGGG
    protože je dost smutné jak se na mě pořád tlačíš... když je to u každého komentu, tak to už působí trochu podezřele...
  • pekná hra , komu sa nepačí tak nekupujte sú tu aj iné hry rozhodne je to lepšie ako Harline :)
  • Na to, ze te to nelaka, nejak moc o tom vis a nejak casto o tom pises...a ten Bieber tomu fakt nepomaha... :D
  • TheGGG
    tak se honem vrať k nějakému indie pixelart humusu...
  • TheGGG
    pls anonymku, alespoň si dej trochu práce, když tak divoce střídaš ty nicky LoL, ale hlavně nenápadně...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit