Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napsal si toho hodně, ale faktem je, že to nemá atmosféru první světové války. Vždyť třeba to menu je jak z BF3 v podstatě.

    Zbraně jsou taky nesmyslné - nezvykle mnoho automatů a běhat a střílet v běhu s těžkým kulometem, to je prostě nesmysl. Tanky bych ještě zpomalil. Na můj vkus jsou moc rychlé. Letadlům bych ubral damage.

    Odhalená mapa není žádný zázrak a spawnování na člena skupiny je prostě špatně. Představoval bych si boj v liniích a postupný posun linie nějakým směrem.

    Že jsou v BF konečně animace nastupování, to je spíše trapné, než aby to bylo obdivuhodné a vyzdvihované.

    Grafika je samozřejmě výborná a obecně zvuky také. O tom není pochyb. Hratelnostně to asi nakonec bude dost možná nejlepší dostupné FPS, ale není to natolik dobré, abych to třeba já koupil. Ne hned. Možná časem.
  • Tak nevím, jestli opravovat hrubky, když se nám tady nějaký ynteligent snaží představit jeho pohled na hru, či jestli mu vůbec došlo, že tzv. Star Wars Battlefront výrazně spadá pod LUCASART a DICE musí striktně dodržovat jejich pokyny, aby se to co nejvíce podobalo jejich SW produkci. Ciao kiddo.
  • Co napsali "oni"? A máš i svůj rozum než jen papouškovat někoho jiného? Mimochodem to, že tanky jedou rychle je nesmysl (tak třetina rychlosti v BF4) a pěchota běží naprosto normálně, jaký pak 50km/h? Co to je za nesmysl? Opět to komentuje někdo, kdo to viděl tak možná z traileru, ale vůbec hru samotnou nezapl. Už se na ten flame vykašli čoveče.:-)
  • Jen reaguju na to, co napsali oni. Pry tank jede 50km/h a vojak ho presprintuje.
  • Nz. :)
  • Bobe, zase jsme u toho, že jsi to vlastně ani nehrál. Tak jak můžeš srovnávat? :-)
  • Nevim co je horsi rychle tanky nebo pechota sprintujici 50 km/h
  • JohnyTheZik
    A ted jsi jen potvrdil svou zabednenost. Proc tobe vadi, ze DICE, potazmo Activision, vyuzije svuj velkej rozpocet na takovouhle mainstream hru? Vzdyt si ji prece nemusis kupovat. Inovativnich a zaroven zabavnejch fps her je tu prehrsel, takze logicky budou i nejaky hry, ktery se budou drzet svyho standardu. To, ze tu nadavas na nedostatek inovativnich her, neznamena, ze ty hry nejsou, ale ze jsi nevyvinul ani malinkou snahu se podivat po necem jinym nez BF/CoD..

    Btw GoW fakt nebyla nijak inovativni serie a davat zrovna ji jako protipriklad BF/CoD je fakt blbej vtip. Obzvlast v kontextu pouzitejch penez na marketing.
  • Mě tedy přijde, že jediný kdo se snaží být vtipný a cool jako já jsi ty :)
    Ale hádej se s negramotem, že jo :-D
  • JohnyTheZik
    Tak to hodne zalezi na konkretni mape, uz v BFBC2 jsi mel zabavny rush mapy a mapy, ktery se skoro nedaly hrat, jak byly jednostranny. To uvidime, az to bude full.
  • Vadí mi že se mapa zmenšila, minimálně vizuálně je to jak bf3 (velikost, ne grafika). Jinak mě to baví , nový prvky super. Není nadto vyčistit místnost jen lopatkou a bajonetem
  • Haha BF nehraju protože je to meatgrinder (ostatně GoW taky proto hraju Dotu), kde většina hráčů je blbjejší než ti boti. Co se týče té předlohy zbraní. Vážně? BF zbraně mají z realitou společného jen to, že jsou podle nějakých předloh. S tím jak popírají fyzikální zákony (o vozidlech ani nemluvě) je fakt vtipný to porovnávat s GoW zbraněma které jsou v tomhle mnohem realističtější. BF má mnohem víc arkádových prvků než GoW. A upřímně řečeno mě je úplně jedno kolik do jednotlivých her teče peněz spíš co za ty prachy vzniká. GoW 1-3 zaměření na příběh (který je určitě nad úrovní dnešního standartu *11*) s opravdu nádhernými mapami? Fajn jen do toho. BF3 až 1 (protože i matika se ohejbá před šrajtoflemi hochů z marketigové sekce EA), které nabízí jen to samé s tím, že pokaždý tam přihodí jedno dvě vozidla, promíchají vybavení classek a říkají tomu herní revoluce?? S tím se můžou jít vycpat. To že tam přidávají mapy s aktivními podnebními změnami a vydávají to za kdovíjakou novinku je taky k potrhání.
  • Ano, ten gameplay se zcela drasticky meni, zda jde o FPS, nebo TPS. TPS budou proti FPS vzdy arkadovejsi a budou nabizet mene obsahu a variability uz jen kvuli tomu pohledu, ktery spoustu veci komplikuje. TPS jsou hlavne single nebo coop hry a MP je tam spise takova mala pridana hodnota, dnesni FPS stavi predevsim na MP hrani a SP ci coop je takova mala pridana hodnota. Tomu odpovida zcela jiny herni styl MP BF a MP GoW.
    Lepsi "okoukana" technika, nez prakticky vubec zadna. (navic, kdyz narozdil od GoW vychazi BF z historickych udalosti a zbrane a technika je tam realna, nebo alespon vychazi z realnych predloh, tak jakou jinou techniku bys tam jako chtel mit clovece? Z tvych narku bych v prvni rade rekl, ze budes asi velmi pravdepodobne velka lama co navic nema zadne spoluhrace a holt te nebavi dostavat kladu od zivych nepratel a vice si uzijes hru proti tupym botum. V BF zadni boti nejsou a proto preferujes jednodussi a arakodovejsi hry jako GoW. Je to samozrejme tvoje vec a dokazu to pochopit, ale tvoje kritika je v takovem pripade zcela nesmyslna a zavadejici.
    V neposledni rade vyvoj jednotlivych dilu serie GoW spolkne prakticky stejny rozpocet jako BF *3*
  • Oh ok máš pravdu. Úplně jiné hry, protože pohled přes rameno a z první osoby fakt drasticky mění co ta hra vlastně je. Vozidla fajn, škoda že už trochu okoukaný, ne? Serie BF vždycky byla arkáda s naprosto uhozenou fyzikou. Taky by jsem dodal, že jsem mluvil jen o jedničce GoW. Nehledě na to že BF je pořád TO samé s rozpočtem, který je jen na to aby dělal dojem :/ kdyby posledních 6 dílů vydávali jako dlc nebyl by tam žádný rozdíl.
  • ok, diky za info. Ja jsem se na nej tesil, ale nakonec jsem rad, ze jsem nekoupil. Cekam ted, jak dopadnou ty vesmirne souboje Xwingu a TieFighteru, mozna tomu dam sanci. Ale ten arkadovy pozemni boj s tak malym mnozstvim techniky se mi vubec nelibil.
  • Na Battlefrontu jsem strávil necelých 200 hodin. Je to výrazně míň než na jakémkoliv dílu battlefieldu, ale rozhodně to je dost za cenu 1500 Kč.
  • Přesně, autor článku to jenom nepochopil....
  • Je to tak, recenze a dojmy z hraní by měli psát ti, co opravdu hrají, pokud chce pán co má teď v betě lvl 30 n jedné mapě a na BF 3,4 HL lvl 10 tak jasně rozdíly nenajde. Nebo je tak línej, že už je prostě ani nehledá...
  • A dovedes si tedy predstavit, ze v BattleFrontu stravis stejne mnozstvi casu u stejnych map a stejnych modu jako v Battlefieldu?
  • 1) GoW neni FPS. *3* *7*
    2) Hral jsem dily 1 a 2 a nevsiml jsem si, ze by ta hra poskytovala v MP tanky, letadla, lode, vrtulniky a dalsi techniku v pestrosti a mnozstvi jako serie BF.
    3) System kryti, kdy cumis hlavou do zdi, ale vidis diky jinemu stylu hrani kompletne vse, co se kolem tebe deje, je naprosta arkada, ale fajn, patri to na konzole a do GoW, ale rozhodne ne do her jako je BF.
    4) BF a GoW jsou zkratka uplne jine hry. obe jsou tady uz vic jak dekadu a vsechny jejich dily jedou ve sve zavedene koleji. Proto mi tvoje argumentace prijde naprosto pomylena a nesmyslna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit