Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    jinak jaký zas sluníčkový anonimek, zase mektáš o pojmech které neznáš anonymku...
  • TheGGG
    ale pls, v celých větách, mezi takovou bandou milovníků incestu? TO není potřeba. Chápu, že se snažíš být vtipný a za drsoně, protože tě žere cizí názor, ale tady nejsi na hřišti ve školce, kde se můžeš hádat o tom, jestli je lepčí autíčko, nebo lopatička, LoL...
  • TheGGG
    nic mě nes*re, jen jsi na mě moc teplý...
  • TheGGG
    a teď zalez do své hipsteří pixelart nory bobánku...
  • Já nechci realnou FPS, já chci něco úplně nového. Vem si takový Gears of War (konzolovka, vím), ten rozhodně nebyl nějak extra realný přesto mě hry s boty bavili mnohem víc než, kdy jakýkoliv z nových BF s 60 hráči. Bylo to nové a neokoukané s geniálním systémem krytí. Navíc na ugh... "hrách" typu BF, CoD a třeba Assassin's Creed se vyplejtvá na každé hře zvlášť víc prachů než na desítkách těch ostatních dohromady. Ona pravděpodobně jenom marketingová kampaň samotná bude mít větší rozpočet než většina titulů, která nejde cestou masovejch srágor. Protože holt tam prachy neležej.
  • Děkuji za info dobře doplňující samotný článek.
  • Co je to za nesmyslne kecy? Kdyz chces inovativni FPS, tak nehraj BF a hrej ty desitky jinych her, ktere se dnes a denne objevuji. Na co si jako stezujes? Ze DICE chce vydelat a nedela hru pro par tisic podivinu, kteri chteji hru realnou tak, ze to uz je daleko lepsi si koupit nejakou airsoft pusku a vyrazit do terenu misto sezeni u kompu a dozadovani se neustale vetsiho realismu, ktery ale jednoduse nebude 90+ % hracu vubec bavit? Tomu vazne nerozumim.
  • jamar28
    Přijde mi, že obránci jsou v nevýhodě a pokud vítězí, tak jen díky nesehranosti a nespolupráci útočníků. Ale i když se sejdou dva vyrovnané týmy, tak je to stejně frustrující, protože v první půlce mají výhodu útočníci, zatímco ve druhé půlce obránci.
  • Létání stálo za prd, na ostatní se dalo snadno zvyknout. Naopak jsem ocenil že vyzkoušeli jinou cestu a ta fakt fungovala. Myslel jsem, že mi budou vadit karty, pickupy a abence server browseru. Když jsem SW ale hrál, nic z toho mi nevadilo. Nelibilo by se mi, kdyby takhle dopadl Battlefield, ale ke Star Wars to sedlo.
  • Hele v tom máš pravdu, Battlefront se ani neprezentoval jako návaznost na BF sérii, ale i tak mě to hrozně sklamalo. Nečekal jsem až takovou arkádu, ten systém karet a hrdinů mi absolutně nesedl, letadla příšerný. Má to neskutečný WOW efekt, ale to je tak pro mne asi všechno.
  • Na sérii Battlefield mám taky nahráno několik tisíc hodin a Battlefront mi rozhodně nepřišel jako nějaký sh*t. Nikdy se neprofiloval jako součást Battlefield série i když sdílí stejné iniciály. Jde o úplně jinou hru s jiným stylem hraní. Já jsem si ho užil i když je to herně úplně něco jiného.

    Jinak BF1 je jasný palec nahoru. Už zas vidím ty stovky hodin co u něj strávím :-)
  • BOB: nedá se pod tvým komentem už reagovat. Nicméně, beta byla zdarma, není nic jednoduššího, než si stáhnout těch 6,5GB a zkusit si to. Kdyby jsi zkusil a uznal, že je to shait, tak tvůj postoj pochopím, ale ty jsi to ani nezkusil, tak jak o tom můžeš takto mluvit? Naopak, je to mainstreem fps, přesně pro tebe. :-)
  • Za mě jasně palec nahoru, a to mám v BF3, 4 odehráno tisíce hodin. Právě proto jsem na BF1 koukal z počátku hodně skrz prsty, aby se neopakoval sh*t ala Battlefront. Neopakoval. Že tu nejsou změny?
    Podíváme se na to:
    Jiný jízdní model u všech vozidel, letadel. Tanky jedou o něco málo větší rychlostí než běžící pěchota. Pouze u sprintu (bodákový útok) se rychlost srovná. Žádné neváděné střely, TV missiles, TOW missiles, žádné aktivní armory. U pěchoty se vždy v BF hopsáním zvyšovala rychlost vojáka - zde to už neplatí. Automatické zbraně jsou velmi nepřesné, jasné omezení, aby nebyly OP. Brokovnice zraňuje na max 5 metrů, pak nedělá žádný damage. Vozidlo může opravovat pouze řidič, v té chvíli nemůže střílet ani se pohybovat, pouze přebíjet. Land Ships (velké tanky) mají 2 varianty a vejde se do něj až 6 lidí. Letadla jsou pomalá, variant co na ně namontovat je daleko více než v předchozích BF. Hned 3 typy levolution - písečná bouře, kdy člověk nic nevidí na 3 metry, prachová bouře s horší viditelností nebo mlha, která v podstatě eliminuje hrozbu ze vzduchu. Přelézání vysokých zídek. Animace nástupu do vozzidla, kdy můžete vojáka při tomto úkonu zabít. Stacionární zbraně úplně jiného typu než v předchozích BF. U snipera se téměř neprojevuje bullet drop. Absence přehršle optik u snipera, je jen jedna. 3 speciální zbraně - kulomet, plamenomet, AT puška. Koně a jízdní vlastnosti, boj na koních a výbava. Úplně speciální class, když nastoupíte do letadla nebo na koně (neplatí, že jste medic a jako medic i z koně slezete). Hudba se kompletně změnila. Grafika nemá prostě chybu, kdy mluví o hnusu na to jednoduše nemá stroj nebo záměrně plive. Zvuky jsou úplně jiné než v předchozích dílech a jak to DICE umí, tak jsou zase parádní.
    Nevyjmenoval jsem všechny, je toho daleko více.
    PŘIJDE VÁM TO JAKO MÁLO ZMĚN?
    Mimo tyto změny se stále zachovaly mechaniky BF (světe div se, je to BF!) a stále se to hraje jako BF. Mezi BF komunitou to má jednoznačně pozitivní ohlas, vím to od mnoha hráčů z diskusí přímo ve hrách (BF4 servery).

    Jak jsem psal výše, byl jsem k BF z prvního traileru velmi skeptický, ale po zahrání už nejsem. Nejsem ani žádný DICE fanboy (rozhodně ne po vydání nefunkční BF4 nebo shaitu reskinu Hardline), ale rozhodně byl výborný tah pustit do uzavřené alphy pouze youtubery a BF gamery (Thrillobit, FaithHD, Stonemountine64, Jagfrags, NoVA Gaming, Uncut Gaming a jiné). Měsíce jsem sledoval jejich herní videa, přímé záběry ze hry. I se všemi bugy, komentáři, reakcemi atd. Teď je tu open beta pro širokou veřejnost, každý si ji mohl zkusit. Já ji zkusil a jednoznačně kupuji. I přes hromadu bugů (které většinou rozesmějou než naštvou), ale je to stále beta. Mimochodem v průběhu bety změnili několik věcí jestli jste si všimli - počítání tiketů a časový limit, damage light tanků, damage letadel. :-) Nevšimli? Nevadí, je to tak. Při hraní bylo také jasně poznat kdo je BF hráč zvyklý na kooperaci a kdo je v BF poprvé a neví co má dělat.

    Takže za mě - je to stále BF, ale s hromadou nových věcí, které kupodivu nenarušují koncept BF hry, ale dělají ji trochu jinou a velmi zajímavou. Neokoukané prostředí a azenál jedině plus. Nepředobědnávám ale koupím cca měsíc po vydání až se fixnou porodní bugy atp.
  • Nevím v čem jsou třídy pilota a řidiče tanku nevyužité. Mě tam naopak maximálně sedí. V předchozích dílech byl problém v tom, že nějaký de.... vzal na začátku stíhačku a použil ji jenom k tomu, aby se rychle dostal na nějakou vlajku, kde vyskočil. Teď má třída pilot mnohem slabší výbavu takže se pro boj na zemi vůbec nehodí a podobných exotů co používají letadla jenom jako transport je v demu minimum.
  • Co te zere Dzastinku, vzdyt takovej troll jako ty a ma problem s trollenim?? Ty zrejme nebudes takovej borecek, jak se tu furt anonymne prezentujes...
  • Protoze kvalitní arkadovou fps bych si pral tenhle zanr mne zajima a proc bych mel zkouset neco co je porad to samé?
  • Je zvláštní, že BF1 jsi vlastně ani nezkusil, ale objevuješ se naprosto v každé duskusi k této hře, kde na ni jen pliveš.
  • A v cem?
  • Mart9
    Že někdo na něco skočil bys měl právo psát pouze v případě, že by nevyšla zdarma beta verze, kde si to každý může zkusit!
  • No a díky lidem jako tyhle praktiky nikdy nezmění. Motto "Cash for The Cash God" uvádí herní serie do komatozního stavu. Pořád to samé dokola a dokola takovou rychlostí, že se mezi jednotlivými díly ani nic nezmění. Ale protože se tohle žrádlo pro prasata prodává, tak proč to nevidávat jak naběžícím pásu, že? Dokonce FPS může být inovativní a zaroveň zábavné, ale u toho nemají 99,9% šanci, že to bude taky chutnat jejich braindead stádu. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit